reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Jestem, ale jakaś bez humoru dziś...:dry:
Dostałam płytę demo i podoba mi się średnio, fotograf i kamerzysta ok, tylko mam malutkie zastrzeżenia co do śpiewania, ale może jakoś się dogadam... :sorry2:
Nie mam weny do pisania dziś...
 
reklama
Witam się...:-)

Natala nos do góry!:tak: Bedzie dobrze....

Kucia włosy...mi wypadały garsciami ok 9 m-ca po porodzie Julki, a po Wiku w zasadzie odrazu..... więc do fryzjera i po kłopocie... oststnio fryzjerka była zdziwiona ze sa takie rzadkie... no cóz 2 ciąze robia swoje....;-) I głowa do góry bedzie dobrze zobaczysz.... Twoja córeczka bedzie zdrowa...

Kamelon, kamelon ale Julka by się cieszyła.....:-):tak:

A my dziś znowu u lekarza... Wik ma nadal brać antybiotyk i nowy syrop+ powrót do Clemastinu, a Julka tylko syrop.... w pn znowu kontrola...

Dziewczynki mam troche kłopotów... wiadomo sa w kazdym małżeństwie.... nie bede tu pisac bo to watek który kazdy czyta.... Jutro jade do Elblaga z dziecmi do teściów wracam w niedziele... mam nadzieje ze troche odpoczne i przemysle pare spraw...

Miłej nocki i weekendu odezwe się jutro w ciagu dnia bo po 17.00 wyjazd albo po powrocie....:-)
 
natala głowa do gory nie jest na pewno az tak źle!:tak:;-)buuźka!
grubelek zdrówka dla Wik i powodzenia w życiu prywatnym,ułoży sie.

a ja znowu paskudnie sie czuje....:-(
dobranoc dziewczyny!
 
Grubelku Kochana mam nadzieję, że to nic poważnego, bo już się zaczynam martwić... :-(

Kucia mnie włoski tez wypadły, ale krótko, a ja się nawet cieszyłam, bo mam strasznie gęste włosy, które sprawiają mi dużo kłopotów...:dry:
Co do serduszka Neluszki to nie przejmuj się. Ja wiem, że to wszystko strasznie brzmi, bo sama przez to przeszłam. Miało już dojść nawet do operacji, a tu nagle natychmiastowa poprawa wyszła i jak tak dalej pójdzie to obędzie się bez niczego. Malutka dziurka to wcale nie tragedia jak się wydaje. Dzieci wyrastają z tego. Mam nadzieję, że trafisz do doktor Zabłockiej, bo to super kobieta i doktor. Ona Ci na pewno wytłumaczy wszystko, żebyś się nie martwiła na zapas. Także głowa do góry :tak:

Kinga jak nudności?? A może to jakaś fasolka ulokowała się w Twoim brzuszku...? :-) Buziaki dla Filiponka od ciotki Natali i Amelki ;-)

Co do tej płyty demo to chyba się rozczarowałam. Chodzi mi o ten zespół z Ilawy... Na szczęście moja ciocia szukała nie dawno kapeli dla mojej kuzynki z Niemiec i dała mi trochę namiarów. Jutro będę dzwonić i zobaczymy...

Dobranoc Kochane
 
Witam się porannie :-)
Dziś już w lepszym humorze na szczęście :tak:
Amelka jeszcze śpiocha, a ja sobie buszuję po necie :-p
 

Załączniki

  • DSCF1793.JPG
    DSCF1793.JPG
    42,8 KB · Wyświetleń: 13
  • DSCF1795.JPG
    DSCF1795.JPG
    41,2 KB · Wyświetleń: 13
  • DSCF1803.JPG
    DSCF1803.JPG
    47,6 KB · Wyświetleń: 9
  • DSCF1815.JPG
    DSCF1815.JPG
    43,5 KB · Wyświetleń: 10
natala robiłam test wczoraj rano i wyszedł ujemny wiec to nie fasolka. nie wiem co mi jest....
masz śliczną córeczkę!!:tak:
U nas słonecznie na pewno wybiore się z Filipem na spacer:happy2:
 
Pogoda rzeczywiście ładna, chociaż wczoraj była ładniejsza bo nie było takiego wiatru...
Ja czekam na odwiedziny mojej siostry i razem wybierzemy się z naszymi dziewczynami na dwór :tak::tak:
Szkoda Kinguś, że to nie fasolka... :sorry2:
 
Witajcie.
My dopiero wstaliśmy...a tak się dobrze spało :)
Grubelku dużo zdrówka życzymy...no i mniej kłopotów na głowie...zobaczysz szybko minął.
Natala szkoda, że zespół nie spełnił twoich oczekiwań...szukaj dalej napewno coś fajnego się trafi. My mielismy 2 dziewczyny i 2 facetów... fajnie grali...jak chcesz to ci dam namiary. Amelcia śliczniutka!!
Dziewczyny udanych spacerków!!
 
reklama
Dostałam dziś telefon z Centrum Zdrowia Dziecka. We wtorek mamy się stawić na oddział na dwa lub trzy dni :no: Opadłam z sił... :-:)-:)-(
 
Do góry