reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Cześć dziewuszki:-) My po spacerku i teraz szykujemy obiadzik. Antonia jest już wtrakcie obiadu, dlatego klikam jedną ręką;-)
Grubelek tian ja jestem z Olsztyna aczkolwiek nie jestem olsztynianką, a ty gdzie mieszkasz??
Dziewczyny doradźcie mi co można kupić w prezencie ślubnym??Zaznaczam, że my idziemy na przyjęcie "poślubne" dla znajomych czyli bez zadnych ekscesów;-)
 
reklama
Witajcie.
Ja od rana w biegu, bo męża w domku mam :tak: Rano, zeby sobie pospał po nocce wybraliśmy sie z Jakubem do koleżanki na kawę. Teraz Jakubcio śpi a maż wyskoczył do sklepu... A ja od razu tutaj :rofl2:
Agnieszko no ciekawe czy uda ci się focie strzelić.
Grubelku podobno :confused: dziewczynki szybciej mówią od chłopców...ale czy to prawda... No a teraz jak Wik ma starszą siostrę, to pewnie łatwiej mu pójdzie...bo nie ma jak to dzieci między sobą. Mi też się buzia nie zamyka...ale czy to działa na Jakuba :confused: Niby coś tam gada...

Wyszła nam druga trójeczka!! Stan uzębienia - 14!
Jak maluszek nam wstanie to obiadek i na saneczki, bo dzisiaj mamy przepięknął zimę!!
 
Agnieszko no ciekawe czy uda ci się focie strzelić.
No niestety fotki nie mam,nie udało mi się pstryknąć a szkoda może jutro coś wkleję :-)Ja oczywiście po zajęciach,zadowolona jestem średnio jeśli mam być szczera no ale zobaczymy jak będzie później.Jutro oczywiście też gnam na zajęcia a młody do przedszkola.Alanek już też jest w domu,w przedszkolu bardzo chętnie został a gdy go odbierałam to spał hehe
Idę zrobić coś do jedzona bo umieram z głodu !
 
Dziewczyny doradźcie mi co można kupić w prezencie ślubnym??Zaznaczam, że my idziemy na przyjęcie "poślubne" dla znajomych czyli bez zadnych ekscesów;-)
Ja gdybym szła na ślub do rodziny to dałabym kasę a jak do znajomych i tak jak piszesz tosika na "poślubne"przyjęcie to nie dawałabym kasy ale kupiła np.pościel z satyny-to świetny prezent ja na przykład właśnie to bym kupiła i nawet sama chciałabym taką pościel dostać.
Już po obiadku teraz biorę się za "naukę"bo za godzinkę mąż będzie:-)
 
witajcie

wybaczcie ze ostatnio mało piszę ale jestem do niczego:-(
nic mi sie nie chce.... jestem rozdrażniona..... i smutna....
odezwe sie do was jak mój stan się poprawi. obiecuję
 
My dzisiaj cały dzień razem w trójeczkę. Byliśmy na spacerku a raczej na śnieżnych wojażach hehe Jakub z tatą tarzali się w śniegu i wyglądali jak bałwanki :tak: Do tego stopnia, że Jakuna rękawiczki szalik i czapkę musiałam trzepać o ścianę, zeby odkleił się śnieg :tak:
Agnieszko cieszę się, że nie jest źle i mam nadzieję, że będzie lepiej ;-)
Kinga głowa do góry...i trzymam kciuki:tak:
 
reklama
Agnieszko mam nadzieję że doczekacie się takiej pogody jaka była dzisiaj :tak:
A oto focia... (Jakub ze smoczkiem :dry:, bo popołudniu trochę wiało i mrozik był :baffled:) A jaki obklejony śniegiem po szaleństwach :tak::-D
1000330hz7.jpg


I my po spacerku...
1000338ql0.jpg


Teraz tatuś usypia synka...a ja znowu moment wykorzystuję :happy:
 
Do góry