reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maż nie chce

reklama
Rozwiązanie
Zgadza się. Mimo wszystko tego nie rozumiem,bo niektórzy z nich nawet się tymi dziećmi nie zajmują. Mam to samo. Wkurzenie na maksa. Szczególnie gdy ja pół nocy nie śpię, wstaję z samego rana, wszystko ogarniam A on śpi tylko,potem kawa papieros łazienka i tak w kółko.. :confused: uważam,że bardzo dobrze,że mówimy o tym głośno. Teraz zmieniła się świadomość kobiet, facet to nie pan i władca. Może dzieci nie były inne tylko nie zwracano tak na nie uwagi. Stąd teraz te idiotyczne rady od babć, ciotek żeby nie nosić, nie reagować na płacz :baffled: mam takie poczucie,że wolę być sama i wiedzieć, że mogę liczyć tylko na siebie niż mieć faceta, który nie potrafi nic wokół siebie zrobić :mad:
Trzeba przegadac, to wasza wspólna sprawa, a nie każdego z osobna. Macie swoje pragnienia, macie obawy. Pewnie wiesz dlaczego on nie chce, a jak nie to dowiedz się. Może jednak coś wspólnie zdecydujecie ;)
 
Warto po rozmawiac powiedziec ze nie chcilabys zeby wasz syn byl jedynakiem zeby mial kogos za killanascie lat np jal was kiedys zabraknie :)i zapytaj czemu nie chce. powodzenia
 
Warto po rozmawiac powiedziec ze nie chcilabys zeby wasz syn byl jedynakiem zeby mial kogos za killanascie lat np jal was kiedys zabraknie :)i zapytaj czemu nie chce. powodzenia
Syn już zawsze pod względem psychologicznym będzie jedynakiem (dogadają się jak jeden będzie po 30, a drugi po 40 :) ). Mój mąż chciał 3 jak zobaczył ile to trudu (po urodzeniu pierwszego) to chciał 1. Stanęło na dwójce (tyle mamy) z małą różnicą wieku, też ma rodzeństwo i wie, że jest to ważne. Pewnie twój też po 40 i najchętniej by polegiwał na kanapie :)...
 
Dziękuję u mnie ostatni dzwonek mam 13 letniego syna.
Wiesz ja mam syna z 1 małżeństwa teraz ma 15 lat córkę z 2 małżeństwa 7 lat i po ok.3 latach po córce mój mąż bardzo chciał 2 dziecka mojego już 3 ja nie potrafiłam się przełamać i ciągle mówiłam Nie ja już nie chce bo to bo tamto a tu rok temu w listopadzie mnie naszlo pytam się męża czy jest gotowy zostać tata po raz 2 on zadowolony uhahany i po 7 latach jestem mamą po raz 3 prawie 4 miesięcznej Igi kto by pomyślał;) porozmawiaj z mężem mój też że mną dużo na ten temat gadał nie raz po prostu 2 osoba musi dojrzeć do takich decyzji :)życzę powodzenia :)
 
reklama
temat zdecydowania do przegadania z mężem - czemu nie chce drugiego dziecka, bo przecież zawsze jest powód.
u mnie było podobnie, ale jak się okazało dlaczego i udało się te "przeszkody" usunąć to pojawił się drugi syn, a mąż na tyle się przekonał do posiadania więcej niż 1 dziecka, że teraz mamy trójkę :)
 
reklama
U mnie było podobnie. Jak urodziłam 1 dziecko mówiłam nigdy więcej później zmieniłam zdanie, ale mąż nie chciał. Twierdził,że nie jest gotowy itd uparłam się, bo zależało mi na małej różnicy wieku u dzieci. Po prostu żeby miały siebie nie żałuję tej decyzji, chociaż jest potwornie ciężko. Mąż w jednym miał rację.. nie był gotowy zostałam sama z 3.5 latkiem i 9 msc.
 
Do góry