reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
dziewczyny wyjezdzam na wakacje nie bedzie mnie 2 tyg moze czasem zajrze z jakiejs kafejki,
nie zapomnijcie mnie:)
moje kolejne usg 9.08
dbajcie o siebie i swoje fasolinki:)
 
Ewcik strasznie mi przykro:-(
Moja koleżanka dwa miesiące po zabiegu była ponownie w ciąży i tego ci życzę z całego serca!!!

Co do poduszki to miałam motheerhood i jest super!!! W tej ciąży kupuję następną bo tamta była tak mocno zużyta przez cała naszą rodzinkę ,że musiałam się z nią rozstać.

CorazonPartio możemy sobie przybić 5 bo ja też mam wózkowego świra:p
 
Witam wieczornie. Dzisiaj byłam u gin i mam zdjątko naszej dzidzi :) Zobacz załącznik 486064 całe 2.11cm szczęścia :biggrin2: termin z usg na 3.03 a z @ wyliczyła mi na 7.03 a ja jak patrzyłam na necie to wychodziło na 8 :)
U mnie nadal kiepsko z jedzeniem :( waga cały czas mi spada bo prawie wogóle nie jem i nawet jak mi w brzuchu burczy to i tak przez gardło nie chce przejsc i mnie ciagle mdli :( ze zgagą odpukac juz lepiej to chyba byla reakcja na salatke z majonezem :) mam nadzieje ze przejda mi te mdlosci i wroci apetyt.

Ewcik przykro mi bardzo :( pozdrawiam i trzymam kciuki zeby szybko wam sie znowu udalo
 
2.11 cm to już duża dzidzia, zazdroszcze widoków, już nie mogę się doczekać kolejnego USG...ja mam termin z USG na 6 więc chwile po Tobie, a z OM wychodzi 4 marca..

a ja oglądam wózki na allegro, ale jestem zielona w temacie...mam nadzieję, że jak dłużej pobędę na forum to się trochę odnajdę w zakupowych tematach od doświadczonych mamusiek ;)
 
CorazonPartio trzymamy za Ciebie kciuki.

Dziewczyny nie wiem czy mnie pamiętacie parę dni temu pisałam do was, a potem nie miałam nawet jak usiąść do internetu. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona bo bardzo chciałabym móc dzielić się z Wami swoimi obawami i radościami. Wiadomo razem zawsze raźniej.

Ewcik
bardzo mi przykro, że Cię to spotkało, wiem co przeżywasz ja 23 maja też straciłam swoje maleństwo i zaraz po pierwszej @ zaszłam w ciążę. U mnie obyło się bez leków i bez zabiegu. Organizm sam się oczyścił.

Dziewczyny kochane mam pytanie jak to jest z usg dopochwowym moja lekarka twierdzi, że po poronieniu lepiej nie kusić losu i robić przez brzuch, ale czy któraś z Was na tak wczesnym etapie miała usg przez brzuszek? Mam nadzieję, że wybaczycie, moje przynudzanie :-(
 
reklama
Hej!!
My już też na nogach od przeszło godziny. Noc ciężka jak diabli, przez mojego bąka :dry: Trudno... A jeszcze teraz dopadł mój telefon i obślinił mi cały ekran i teraz nie działa...:wściekła/y::wściekła/y:
Blanx ja miałam usg w 5 tyg i miałam przez brzuch. Nie wiem czemu tak...
Corazon kciuki zaciśnięte &&&&&&&&&
 
Do góry