reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Nika - chyba nie było odzewu na Twoją propozycję nieśmiałą;-) Ja też o tym myślałam, ale spotkanie byłoby bardzo trudne. NO bo jak gdzie kiedy??????? każda z nas ma swoje życie - w innym krańcu świata. Ale mnie się podoba ten pomysł:tak:
Nio wiem, że ciężko.... ale fajnie by było:tak: Może kiedyś...:-)

Myfa - śniłaś mi się dzisiaj.... śniłam, że zaprosiłam Cię na chrzciny sms-em a Ty napisałaś że nie przyjdziesz bo to zbyt rodzinna uroczystość i beznadziejna jestem, że Cię zapaszam. Byłas normalną kobietą tylko głowę miałaś jak Twój avatar. taką nieruchomą:confused2: Dziwny sen
:-D:-D Ale się uśmiałam :-D Myfa, ale jesteś! Dlaczego nie chciałaś przyjechać do Justyny ? :-D:-D

A ja wcinam śniadanko i piję herbatkę z cytrynką. Obudziłam się dziś z katarem:-( niewiadomo skąd? Dziś oczywiście znów praca...a najgorsze jest to, że jutro też, bo dużo ślubów jest a co za tym idzie sporo makijaży. No trudno. W niedzielę jedziemy za to do Aquaparku- jeszcze bez Lenki, ale za 2-3 tyg. chcemy już ją wziąć muszę tylko wypytać jak czyszczą wodę i takie tam. Mam nawet już dla niej strój kąpielowy dostała od sąsiadki. Jest cudny! Później Wam pokażę.:-)
 
nika co do wody to my chodzimy na chlorowana dlatego bo ta podobno"wytepia" wiecej bakteri :-)

Sara uwazam ze masz racje co do wątku zamknietego :)
 
Ostatnia edycja:
hello:-)
u nas byla nocka marna,wstawalam do dawidka co godz:wściekła/y:
sara27 co do watku zamknietego to oczywiscie rozumiem:-(
macie swoje grono a ja chcialam sie do was wprosic heh,oczywic=scie nie mialam zlych zamiarow ale ok,jesli moge bede tu pisac bo codziennie was czytam:-)
pozdrawiam
sara to niezle mialas przygody,masakra
 
Witam:-)
chciałam tylko napisać ze żyję cały czas sprzątam,przemeblowuje,wypakowuje i takie tam ale już na dzisiaj zapanowałam koniec roboty
wczoraj przeczytałam cały ten watek i jestem w szoku co do aferrrrr ale juz nie będę o tym pisać szkoda słów
Odezwę się później bo teraz jedziemy zgłosic dzieciaki że tu są
Miłego dnia dziewczynki:-)
 
Olu - trzymam kciuki
ATsonia - wydaje mi się, że nie masz racji. Nie ma co skazywać dziewczyn, które do nas dołączą na to, że nie będą miały wejścia na WZ bo ktoś nas zawiódł. Wydaje mi się, że Ivaz i Marzenka powinny mieć taką szansę - ale z drugiej strony uważam, że powinnysmy być bardziej ostrożne... jakoś weryfikować dane tych osób, które chca dołączyć:happy2::baffled:
Myfa - śniłaś mi się dzisiaj.... śniłam, że zaprosiłam Cię na chrzciny sms-em a Ty napisałaś że nie przyjdziesz bo to zbyt rodzinna uroczystość i beznadziejna jestem, że Cię zapaszam. Byłas normalną kobietą tylko głowę miałaś jak Twój avatar. taką nieruchomą:confused2: Dziwny sen
Sara - witaj:happy2:

Ola i ja trzymam kciuki!!!
Sen nie zly,fajnie ze teraz go przeczytalam,mialam dobry humor ale teraz mam jeszcze lepszy!!!;-)
Co do watku zamknietego zgadzam sie po czesci z justyna.
Mozna by bylo wprowadzic takie coz ze dostep do WZ maja te osoby ktore napisaly iles tam postow,wkleja kilka zdjec na otwarty, itp,ale to juz moderatorki musza zalatwic miedzy soba


w sprawie afery i niki81-nic nowego nie napisze poza tym co napisalam wyzej.

poza tym mam powod do radosci-juli stanela dzis sama na pieska i zdazylam zrobic fote:tak:tesciowa wczora powiedziala ze juli juz raczkuje ale smiala sie przy tym wiec uznalam to jako zart a teraz widze ze nie zartowala!:-D:-D:-Dale kroku dac nie umie,tylko sie buja:-D
ale zdolniacha ta Twoja Juli!!!
Moj narazie staje tylko na dwoch lapach-przednich,ale czasami tez tylko tylnich.

Podejrzewam ze jak pisalas pierwszego posta o tej aferze a nie wiedzialas kto ja rozruszal to nie mialas pojecia kto to moze byc/?!!!
A to zdziwienie!!

hello:-)
u nas byla nocka marna,wstawalam do dawidka co godz:wściekła/y:
sara27 co do watku zamknietego to oczywiscie rozumiem:-(
macie swoje grono a ja chcialam sie do was wprosic heh,oczywic=scie nie mialam zlych zamiarow ale ok,jesli moge bede tu pisac bo codziennie was czytam:-)
pozdrawiam
sara to niezle mialas przygody,masakra
moj sie budzil co 2h:wściekła/y:

marzenka oczywiscie ze mozesz tutaj pisac kto wie moze moderatorki ustala jakis regulamin i wejdziesz do watku zamknietego.

Mialam myc okna ale pada deszcz:wściekła/y:ze spacerku tez raczej nici a mialam leciec na poczte!!!
Szym lezy w lozeczku spiacy jak cholera a tlucze sie oooo chyba zasypia!!

Maniulka witaj!!!
Kurde myslalam wczoraj o Tobie i tak myslalam ze pewnie sie urzadzacie w nowym miejscu:-).
Mam nadzieje ze bedziesz do nas zagladac.
 
hej hej
u nas nocka ok, Nadia spała jak zwykle od 20 do 5, nakarmiłam ja i dalej lulu do 7:-) My juz po spacerku, poszlismy o 8.30:szok: bo nie mialam pieczywa wiec i tak musiałam z nia zejsc, a jak sie w koncu wyszykowalysmy to szkoda bylo zaraz wracac. Wrociłysmy po 10 Nadia zjadła i poszła w kimę i spi do teraz:tak: Ale ja lubie takie chwile gdy mam choc troche czasu dla siebie:-)

Maniulka - fajnie ze powoli ogarniasz to wszystko, nie zazdroszcze tak duze j przeprowadzki
 
reklama
Hej dziewczyny ja tylko na chwilkę,bo zaraz biorę się za sprzątanie póki Dominik śpi. Mój synek budzi się prawie co 3-4 godziny w nocy na jedzenie. Kiedy on zacznie przesypiać nocki:szok::confused:
Sara fajnie, że już wróciłaś i że urlop udany, chociaż z przygodami:tak: Biedna Julitka-wstrętne komary. Wiecie, że u nas w ogóle nie ma w tym roku komarów:tak:
Maniulka dobrze, że już na nowy miejscu jesteście wszyscy razem.Zaglądaj do nas i zdawaj relacje:tak::tak::tak:
Miotlica-ty chyba dzisiaj spania nie miałaś co?
Ola-3mamy kciuki za córunie:tak::tak::tak:
Ewelcia-współczuję pogody,ale u Was często pada-no cóż taki klimat:sorry:
 
Do góry