reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

mywrocilismy z poczty korde jak 13 to zawsze pechowy jutro znow musze isc!!!
Wyszlam z domu uszlam juz 10min i przypomnialo mi sie ze nie wzielam jednej kartki no to sie wrocilam,doszlam do poczty a ja adresu nie mam:cool::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
Jeden list wyslalam a jutro z drugim musze isc!!!!

Nie wiem po co siewracalam po ta kartke:confused:.

Ola tzrymamy kciuki za Jule.

Madzik udanych urodzin i szczesliwej podrozy!!!!
Bedziecie pzrejezdzac kolo mojego domu tz.ojca domu:-p.
Atsonia fajnie za zajrzalas!!:-)
Modroklejka chociaz zna Twojego m to nie powinna tu o tym pisac!!!baba jedna no!!!
ciekawe czemu sie nie odzywa teraz?
\A moj szym wyciagnal paczke pampersow na srodek pokoju i sie nimi bawi co on w nich widzi:confused:,oooo steka chyba pampki mu sie nie podobaja,ooo i zaczyna piszczec!!
MM pewnie juz nie dlugo wroci,a Sara chyba jutro wraca z tych gor:cool2:
 
reklama
Witam z wieczora :tak:
Mały dopiero co zasnął a wcześniej taki koncert urządził że myślałam że wyjdę z siebie :-( Dziś cały dzień na dworze spędziliśmy nawet Alanek o dziwo był grzeczny na dworze i siedział w wózku jak spacerowaliśmy :tak: mąż w pracy do 12 więc pewnie znów się nie zobaczymy bo na pewno będę już spała :-p zaraz idę jakąś kolacyjkę zjeść bo głodna jestem :sorry2:
Ewelcia z twojego Szymka to niezły łobuziak :cool2:
Madzik udanej podróży :tak:
Ola trzymamy kciuki wszystkie za Julę :tak:

ATsonia, Karolka, MMaleństwo i Sara pusto bez was :wink:
 
Wróciłam z aerobiku i idę się wyplumkać. Później jeszcze musimy jakieś zakupy zrobić, bo dzień nie było kiedy. Jejku jak ten czas zasuwa!
Madzik udanego wypoczynku!
 
Madzik - miłego podróżowania i urlopowania!

Nika - mnie też przydałby sie jakiś aerobik, bo efektem licznych ostatnich grillów i imprez rodzinnych przytyłąm niecały kilogram w ostatnim czasie, zamiast schudnąć (do wagi sprzed ciąży brakowało mi kilo a teraz prawie dwa) - cóż.

Natalia właśnie zasypia, a ja miałam niezapowiedzianych gości po południu - trzy szwagierki (siostry mojego m) - wszystkie ode mnie starsze o kilka lat, ale lubimy się, poplotkowałyśmy itd. to są takie dziewczyny, które nie muszą się zapowiadać a ja się nie stresuję, że jest tylko kawa i jakieś ciastka najzwyklejsze.

A jutro mam jazdę (macie chyba dość moich scen z życia kursantki :-D:-D:-D) - ale wytrwale opiszę do końca moją przygodę z prawkiem:tak:
 
Ostatnia edycja:
MR dzieki za miłe słowa, wkleiłam kilka fotek na NK, reszta bedzie jak juz zawitam do domku i wykupię większy limit!!! ale to dopiero po 15, bo jak wiecie jeszcze mnie koncert czeka!!!

pozdrawiam, juz niedługo bede w domku...
 
My wróciliśmy niedawno z ryneczku. Po wizycie u lekarza postanowilam zabrać rodzinkę na spacerek, przy okazji obiad zjedliśmy sobie na miescie i oólnie jakos tak miło było razem. Ada była grzeczna, pół spaceru poprostu spała :tak:
Teraz zasypia, ale trochę walczy. M na piwie a ja na kompie :-D

madzik - miłego weekendu

ola_o, trzymam kciuki za Julę
 
Pozdrowienia od "Mojego Maleństwa" ;-). Napisała mi że wakacje udane tylko że czas szybko leci. Na forum nie zagląda bo net zamula. Nie pytałam się kiedy wraca ;-).
 
kurde nie mam czasu was poczytac,wlasnie pojechala od nas psiapsiolka wizyta nie zapowiedziana:-)
ale fajnie se tak pogadac
bylam dzis na miescie i wstapilam do lumpka,zrobilam niezly zakup ciuszkow firmy next dla dawidka za 13zl szt 7:-Dmasakra normalnie grosze:-)
dobranoc kochane,chyba raczej juz nie wstapie bo moze wkoncu spedze troche czasu z moim m,
 
ja też tylko na chwilke, podobnie jak Nik_a tez byłam dzis na aerobiku, na cw na miesnie brzucha i okazało sie ze po cesarce to ja nie mam zadnych miesni:szok: normalnie niektórych cw nie mogłam wykonac, nie bolało tylko nie dawałam rady. :szok:To nie pierwsze moje takie cw po ciazy ale efektów jak na razie nie ma. Dalej nie mam miesni:wściekła/y: Załamka

M*R, Modroklejka - dobrze ze wyjasniłyscie sprawe z ta laska, moze nie bedzie tu wiecej siac zametu, ale co krwi napsuła to jej, niestety:wściekła/y:

Madzik - udanego urlopu, oby podróżmineła szybko i szcześliwie:tak:
 
reklama
Madzik miłego weekendu,:-)
Ola powodzenia dla Juli, wszystko będzie dobrze:tak:
Miotlica-czekamy na relacje z kursu:tak:
Ewelcia no to pecha miałaś, ale za to jutro znów spacerek Was czeka:tak::tak::tak:
EVE -wrocławski ryneczek -fajniutko:tak:

A do nas w niedzielę mój siostrzeniec przyjeżdża -on ma 17 lat i jest chrzestnym Dominika. Parę dni u nas zabawi i bardzo się cieszę. ;-):tak:
 
Do góry