reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Zazdroszcze Wam dziewczyny tak mile spędzanych chwil:tak::tak::tak:

Mam pytanie do karmiących butlą. Ile razy i co ile dni miałyście @?
 
reklama
Julia ja mialam juz 3 razy, i mam dosc regularnie tak co 28 dni (jakos tak) ale biore tabletki tak wiec moze dzieki nim jest dosc regularnie.. przed ciaza mialam roznie.. co 2 miesiace co 2 tygodnie.. czasami co 1,5 miesiaca jednym slowem strasznie nieregularnie:baffled:

ja mam jedna siostre (starsza 5lat) ale jestesmy ze soba baaaaardzo zwiazana:-)
 
Nika, współczuję złych relacji z siostrą. Ja mam dwie - obydwie młodsze ode mnie. Z jedną mam b. dobre relacje - ona ma 9-mies. synka, więc tym bardziej wiele nas łączy. Z drugą mam też relacje w porządku, ale z nią widzę się rzadziej, jeszcze studiuje, itd. Mam też brata, tez jest OK. W ogóle my (tzn ja i rodzeństwo) dość dobrze się rozumiemy i fajnie się razem spotkać:tak:
 
Nika- ja również współczuję...ale wiem, że różnie z tym rodzeństwem bywa- mój m ze swoim bratem mają dość nieciekawe relacje. Może nie aż tak, ale jednak. Ja ze swoimi siostrami (mam ich 3:-)) żyję super, bardzo się zżyłyśmy jak zaczęły się problemy z ojcem(a było to daaaawno temu)- pisałam Wam przy okazji chrzcin- i tak się trzymamy razem, zawsze możemy na siebie liczyć. Mamy małego brata (ma 9 lat) i często na weekendy albo jak są wakacje, jak teraz, zabieramy go do siebie, po troszkę ja i moja 3 lata młodsza siostra, żeby mu jakoś to dzieciństwo umilić, smutne to, ale co tam, ważne że my jesteśmy i jakoś się staramy działać razem.
Co do @ to ja miałam 2 razy, od 1 do 2 minęło 28 dni, czyli tak jak przed ciążą.
A niedziela u nas minęła nie najgorzej, zabraliśmy chłopaków (synka i brata) do Mcdonald'a, bo w zestawach dla dzieci są gadżety z Epoki Lodowcowej 3 i wiedzieliśmy, że będzie to dla nich frajda na maxa, tym bardziej, że w kinie na tym już byliśmy we wtorek:-) Później już byliśmy cały czas w domku, a przed chwilką pobawiłam się we fryzjerkę i poobcinałam chłopakom maszynką włoski, żeby im chłodniej było;-), teraz takie śmieszne duże głowy mają, bo zazwyczaj noszą dłuższe włoski, ale jak się wściekają to się strasznie pocą- stąd te podstrzyżyny:-D
Mała usypia i zaraz będzie wolny wieczór, chyba miło go spędzimy, bo Krzyś dziś podjazdy jakieś robił;-)
 
Ja miałam tylko jedną @ a przed ciążą miałam bardzo regularnie co 24 dni a teraz od tygodnia boli mnie brzuch jak nie wiem co i biore paracetamol a @ ani widu ani słychu - może teraz sobie ją wykracze i dostane w nocy - OBY:baffled:
 
hej dziewczynki, pozdrowienia znad pięknego morza:-D

lecę was poczytać bo widzę, że sie rozpisałyście i nowe wątki... a ja muszę wszystko wiedzieć:-D melduję się:
u nas ok, Zuzka źle zniosla pierwszy dzień nad morzem, bardzo płakała, chyba zmeczona i ta podróż... ale juz dzisiaj bardzo ładnie gaworzyła spała i było ok. pogoda ładna ale gorąco nie jest. Zuzka cały czas w długim rękawku, wczoraj padało prawie cały dzień, dzisiaj kropiło ale niebi było pochmurne... morze ciepłe, superowe ale nie połozyłabym się na plaży za zimno...:-p jedzenie może być, domek super, a dzisiaj kupiliśmy rybki od rybaka i smażyliśmy - takie swieżutkie, rewelacja Buziaki i lecę poczytać nowe wątki:tak:
 
Witam:-) mam trochę wolnego od męża,poszedł do sąsiadów opijać nasz nowy samochód.Ogólnie fanie mam teraz tyle luzu mąż uwielbia się zajmowac mała tak bardzo za nią tęsknił że godzinami może przy niej siedzieć tylko musze go troszkę pilnować bo za często chce ją brać na ręce a ona to super wykorzystuje.
 
Hej laseczki!
Ja tylko na momencik;-).
Nika wslczuje problemow rodzinnych,mam nadzieje ze kiedys sie skoncza.

Co do !@ to obawiam sie ze dostane ja teraz w tym tygodniu i co gorsza akurat jak bedziemy w podrozy:baffled:.
Od tego miesiaca mam zamiar zaczac brac tabletki te same co przed ciaza,gadalam z ginem i doszlismy do wniosku ze skoro po nich sie dobrze czulam to po co zmieniac na inne.

Jak juz wczoraj wspomnialam jutro wieczorem wyjezdzamy z jednej strony sie ciesze(tesciowa) a z drugiej nie za bardzo.

Dzis moj Szym obudzil nas ogromnym placzem o 6rano,nie wiem dokladnie co mu bylo?ale na moje oko to dziasla.
Od paru dni jest strasznie marudny i przed wczoraj zrobil 4kupy i to w dodatku zadkie a wczoraj trzy,przewaznie robil jedna na dzien.
mozliwe ze to zabkowanie a kupa to jego objaw
 
reklama
Weekend zleciał całkiem fajnie:tak: i ...szybko:-(. Wczoraj byliśmy w odwiedzinach u mojej cioci. Była tam też moja kuzynka z synem i kuzyn. Bardzo miło spędziliśmy wieczór, a Dominik, też był zadowolony.
Dzisiaj siedzieliśmy w domku + krótki spacer, ale i tak było przyjemnie:tak:

Nika współczuję kłótni z siostrą.
Ewelcia szczęśliwej podróży:tak::tak::tak:
Justyna miłego wypoczynku:tak::tak::tak:
 
Do góry