reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Ja jak narazie też mam dwa- pierwsze jutro, drugie w sierpniu. Kupiłam dziś sukienkę- wstawię fotki po niedzieli :-) Ogólnie z zakupów nie jestem zadowolona- dobija mnie to jak wyglądam!!! Ale cóż nikt nie obiecywał, że po dwójce dzieci będę wyglądała bosko;-)
 
magdalenka ja też używam lacido baby co jakiś czas, poleciła mi to lekarka jak Patrycja miała antybiotyk. Wtedy miała kupki przy każdym karmieniu :eek:. pati jest tylko na bebilonie i wczoraj jak nie miała kupy to wieczorem miała ból brzucha, dzisiaj do 15 nadal był brak kupy, to postanowiłam jej pomóc aby nie było to samo co wczoraj. chyba znowu dam jej pół saszetki lacido baby jutro
 
Kurcze tez bym sie pobawila na weselu:-p ale u mnie chyba nikt nie planuje..:-( :-D Bylysmy dzis troszke na ogrodzie :tak: wylozylam materac i tak sobie lezalysmy :-)( oczywiscie Amelka w cieniu:tak:)

Niestety innych watkow chyba nie dam rady nadrobic.. co zaczne czytac to mala wola a jak juz wracam do nadrabiania to patrze a tu znowu nastepne posty :-D wiec odpuszczam :-D:-D:-D
 
niby w domu jestem i mama mi pomaga przy Oliwierze, ale normalnie nie mam czasu na forum:cool: kurkaaa.

Eve to prawda zabawowe jest to lato:-D ja ogólnie mam 4 wesela w tym roku, wszystkie koleżanek:-) za tydzien mamy wesele ale na nie nie idziemy (bo to w Otwocku i musiałabym mame sciagac do Oliwiera a to tez dalsi znajomi-z kasa tez różowo tak nie jest), potem znowu w lipcu juz na to idziemy:-), a potem znowu we wrześniu kolejnej koleżanki tym razem ze studiów, na to chyba pójdziemy. Jedno juz zaliczone i było bardzo udane:-)

Moje Maleństwo ja tez nie mam jakos czasu aby wszystko nadrobić:eek: co przeczytam to nowe posty, a co chce odpisać to mnie ktoś woła.
Teraz siedze z odzywka na wlosach a moja siostra z chłopakiem bawią Oliwiera:sorry::laugh2:

A odnosnie kupy to u nas tez nie ma chyba 4 dzien, znaczy sie w jego normie jest ale dziś sie straszni pręzy i nie moze zrobić. Juz pomagalam termometrem i troche kminku dałam ale nic nie działa:no: no nic czekamy dalej. Na razie nie płacze ale sie pręzy.
 
Ja nie lubię wesel ale na jakąś imprezę chętnie bym się wybrała. Już nie pamiętam kiedy wyszłam gdzieś ze znajomymi a to głównie dlatego, że moi znajomi mieszkają w Krakowie a ja teraz w Szczecinie. :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry