reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

dziewczyny padam na twarz mój mały terrorysta druga noc dal popalic dzis gorzej jak wczoraj bo zasnal o 20 i budzil sie o 22, 23, 12, 1.25,2.10 i 3.15 nie mam siły do niego rano wstał o 5.50 zjadl cyca i troszke drzemal do 6.40 i koniec spania :szok::crazy:

co do ruchow raczkami to moj maly jak sie denerwuje to bardzo wyma****e to chyba normalne :tak::sorry:
ewelcia fajnie ze waga leci w dol bo moja stoi w miejscu a na diety jakos nie moge sie zebrac :-p
myfa moj Alan tez ma krostki ale tylko na buzce a dokladniej to zauwazyłam dzis ze zalezy na ktorym boku spi to tam ma wiecej i takich czerwonych :sorry:
julia twoj Natanek slicznie spi :tak: ja ostatnio narzekalam ze wstaje moj Alan o 6 i nie chce wiecej spac ale chociaz spal w nocy a teraz to ani w nocy ani w dzien :baffled:
Eve my tez mielismy wczoraj usg bioderek i u nas tez wporzadku takze tylko sie cieszyc :-)
Nik-a dobrze ze córcia zaszczepiona i twoj synek to jest szczery chłopak żeby publicznie sie przyznawac ze zapomnial spiewac :laugh2::-D

ide zaraz z małym na spacerek bo jest nieznosny od rana a na dworze chociaz pospi :-p
 
reklama
Avanti wspolczuje nocki.
moj w domu tez jest marudny,nic nie moge zrobic,zreszta na dworze wcale nie lepiej jak wozek stoji a nie jedzie:baffled:przycina krotkie drzemki a kiedys stawialam go przed domem i spal 2-3h.a ja moglam cos zrobic,pranie powiesic ugotowac cos posprzatac troche.
teraz mam czas dla niego i szybko przygotowuje sobie jedzenie.
przez ostatnie dni znow zimno i deszcz pada wczoraj wyskoczylam na dwor na 1h potem znow deszcz:baffled::baffled::baffled:a maly w domu straaaaasznie maaarudzi.
Julia fajnie ze synek tak ladnie spi.
Madzik udanych zakupow:tak:.
my mamy wesele w ta sobote ale nie idziemy no bo jak???powiedzialam kuzynce ze chociaz weselna maja dla nas zostawic i jak bedziemy w PL to sie napijemy:-D:-D:-D.
w sierpniu mamy 2wesela i tez nie idziemy bo m nie dostanie urlopu dostal w czerwcu na miesiac:-).

Szymek wczoraj zasnal o 22:30 wstal o 5zjadl potem o 7pobudka i koniec spania.
nakarmilam go i wsadzilam do lozeczka i lezal do 8:15 gadal z tygrysem a ja jeszcze sie tez polozylam bo myslalam ze mi glowe rozerwie.
To przez ta pogode!!!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
wczoraj rano waga pokazywala mniej niz dzis:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Ewelcia Julita tak jak Twoj Szymek tez gada z tygrysem i sie smieje do niego:-D:tak::-):-D
Ja mam chyba problemy natury hormonalnej:baffled:Okres spoznia mi sie juz ponad 2 tygodnie a do tego od tygodnia mocno mnie boli brzuch jak na @ a tu nic nie leci.Nawet nie mam kiedy wyskoczyc do ginekologa,ale bede musiala sie wybrac.Cos czuje ze da mi jakies leki na wywolanie okresu no bo ile mozna chodzic z napecznialym brzuchem i bolami?
 
Witam wiem, ze ost. zadko tu zaglądam ale nie mam czasu ciagle coś przede wszystkim do tej pory usiłowalam spac jak mala spała i ciezko było mi się zorganizowac, sama w domu z mala jeszcze nie bardzo sobie radze. Przede mną tez jeszcze długa droga do tego aby wejśc w swoje ciuchy z przed ciazy ... naprawde dlugaaaaaaa. Ale to dopiero miesiac mija troszke czasu jeszcze mam a i tak sporo mam z glowy...
 
Ostatnia edycja:
Witajcie:-)
U mnie katastrofa wczoraj wieczorem mój synek był cały zasmarkany i źle się czuł mnie złapalo w nocy nos zatkany prycham kicham no i teraz strach o Martynkę czy się od nas nie zarazi:wściekła/y:a za oknem taka piękna pogoda no szok żeby w takie ciepło sie przeziębić wczoraj w Szczecinie było lato 25 stopni w cieniu,dzisiaj powtórka a ja niemam siły wózka zniesć koszmar:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
kres spoznia mi sie juz ponad 2 tygodnie a do tego od tygodnia mocno mnie boli brzuch jak na @ a tu nic nie leci.

a Ty juz miałas okres???? skad wiesz kiedy masz dostać jak niedawno rodziłaś dziecko???? Ja jeszcze z pologu nie wyszłam Rany jak ja chce juz wejsć w swoje ciuchy. Moj brzuch wygląda tragicznie. W ciazy nie było widać tak rozstępów a teraz oprocz tych paskudnych szpecacych kresek mam jeszcze blizne po cc :(. cZUJE SIE tragicznie i mam wrazenie, ze tak wyglądam... chce mi się wyć tak brzydka się czuje... :( :((( jedyne co mnie pociesza to moja śliczna coreczka...
 
Hej dziewczynki:-) ja sie opuscilam w pisaniu bo duzo czasu spedzamy na ogrodzie, chodzimy na plac zabaw itd.Takze dni sa wypelnione.
Maly spi ladnie, budzi sie raz na karmienie ,nie wiem ile przytyl ,bede wiedziec we wtorek ,pni przychodzi go wazyc.
Co do krostek to napewno tradzik niemowlecy tak mi moj lekarz powiedzial,ze to burza hormonow i ze to mini samoistnie.Jednego dnia to maly mial cala buzie w tych krostach ale widze ze przechodzi wszystko.Idziemy na sprawdzenie bioderek w srode.
Avanti wspolczuje nocki.
 
Witam!
Kurcze , ale wczoraj mi Alex dal popalic! Caly dzien wyl jak by obdzierali ze skory.Mialam szkole przetrwania:-) Jak mial maly koli to go nosilismy a teraz od kilku dni gdy kolki minely maly domaga sie noszenia:-( tragedia!Wczoraj mialam szkole przetrwania...kto sie pierwszy zlamie , czy ja i wezme wyjca na rece , czy maly sie podda.Sposoby ktore podawalyscie na uspokojenie ryksy nie dzialaly , ale maly wreszcie ok 21 skapitulowal:-) Mam nadzieje , ze juz nie bedzie tak ryczec i wymuszac wziecia na rece , bo dzis juz jest duzo lepiej , poplakal moze ze trzy razy.Reszta dnia zeszla mu na rozgladaniu sie po pokoju i spaniu:-) No dodal mi pracy w domku , walnal taka kupe ze wszystko z pieluchy wylecialo i wszystkie posciele do prania , a maly obkupkal sie az po szyje:-)hehe wiec chusteczki odpuscilam i szybko do wanny;-) osrusek maly.

A co do wagi , to regularnie na nia wchodze ,ale niestety od tygodnia moja waga stoi w miejscu.A zostalo mi jeszcze do zgubienia 5 kg. 8 zeszlo po samym porodzie 6 od momentu powrotu z malym do domku.Teraz chcialabym przejsc na jakas sensowna diete:-) Od poniedzialku zaczelam cwiczyc na stoperze i orbitreku , ale niestety najwiekszy problem to moje biodra , ktore po porodzie sa mega szerokie!I skora na brzucholu , wisi i wyglada jak nalesnik:-(
Macie dziewczyny jakies sposoby na takie problemy ze skora?Bo w balasamy ujedrniajace juz przestalam wierzyc!
 
reklama
my po wizycie u pediatry
diagnoza - skaza mialkoowa, pojechalam bo mimo ze krostki lepiej wygladaja po kapieli w banleum, ale zielone kupy doszly i to pieniste a dwie ze sluzem byly....mam nie jesc nic co zwiazane z mlekiem krowim ..


mlody ma mleko nutramigen gdyby mi pokarmu zabraklo bo nie przybral za wiele....poza tym kapiel w nadmanganianie potasu na zmiane z banleum i krochmalem, noi dostal lek fenistil podobne ma dzialanie jak zyrtek ale kurde pisze ze nie zaleca sie podawania niemowlakom.....masakra....


poza tym na kupke cos oslonowego na jelitka....i calcium....a do smarowania hermal lotion czy jakos tak wysusza krosyki......


do dziewczyn z podobnym problemm pytanie mam co wy macie za leki?
 
Do góry