reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Ja mam ręczny TT i jestem zadowolona. Fakt, że trochę czasu to zabiera (nie ma jak elektryczny), średnio robię po 15 min na pierś, a ściągam regularnie bo moja mała się od cycka odzwyczaiła. Na allegro widziałam je po 100 zł, ja w sklepie dałam 139 zł.
 
reklama
Witajcie!

usiadłam dosłownie na chwile do kompa bo siedziec nie moge...jak bedzie ze mna lepiej i zdejmą mi szwy to napewno nadrobie i wszystko co trzeba napisze

poród opisze równiez dokładnie ale wstepnie to powiem ze było BOSKO!!!!!!! ja chce jeszcze raz...jedyny minus to sporo szwów bo az 14!! ale to nie z winy ani poloznej-swoją droga trafiłan na anioła, ani maluszka...

Adas jest anielski i wogole ni zachowuje sie jak noworodek-w nocy przesypia po 6 godzin pod rzad!!! a jak nie spi to ma non stop otwarte oczy...karmie tylko piersią z czego jestem mega dumna-pokarmu mam tyle ze wczoraj i przedwczraj odciagnełam juz tyle ze zamroziłam juz 3 porcje po 50 ml!

ale mam prosbe do mam zagladajaćych tutaj czesciej...wpisujcie maluszki na liste...ja potem pokasuje i pouzupełniam co trzeba...bede wdzieczna, bo zdaje sobie sprawe ze po tygodniu czy 10 dniach nieobecnosci moge wszystkiego nie wyłapac...

i z góry przepraszam za opoznienia w tej kwestii...

wszystkim nowo rozpakowanym gratuluje! i narazie mykam lezec bo boli!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a to nasz Adaś...który przez pierwsze 24 godziny życia rzeczywiscie był Kubusiem-ale naprawde do niego to nie pasowało!

na tym zdjęciu ma dokładnie 72 godziny!
 
viola, to niesamowite że nasze maluszki urodziły się tego samego dnia w tym samym szpitalu ;-)
dzisiaj byłam tam na zdjęciu szwów.
ciekawa jestem jakie masz zdanie o ImiD po porodzie. ja mam mieszane uczucia z przewagą na 'tak' :tak: bo jednak parę rzeczy tam mocno szwankuje. za to opieka neonatologiczna jest super, a o to mi chodziło przy wyborze szpitala.

co do spacerku to b.chętnie ale ja mieszkam 30 km za Wawą :-) i rzadko teraz będę bywała w stolicy.

modroklejka bardzo ładny chłopczyk !


 
Ostatnia edycja:
Dominika81 ja to zamierzam nosić małą po domu w chuście żeby właśnie mieć wolne ręce i móc coś zrobić w domu. na razie mam jeszcze świeżą bliznę po cc ale za jakiś czas chcę ją przetestować i dam znać jak się sprawdza.
póki co wkładam Zuzkę czasem do leżaczka i nawet lubi w nim siedzieć ;-)

a propos czy któraś mama używała chusty kółkowej? taką mam i ponoć nadaje się od urodzenia :tak:





 
reklama
Ale tu mały ruch jest ostatnio, pewnie wszystkie mamuśki przy swoich pociechach ;-). Ja właśnie czekam aż Patrycja się obudzi, a będzie to pewnie o 00:30/1:00 bo budzi się jak na razie zawsze co 2,5/3 godziny.
 
Do góry