reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Sara, gratuluję dobicia do terminu :-D W Twoim przypadku cokolwiek się nie zdarzy będzie dobrze. :tak:
Volcan, to łożysko nie poszło Ci do góry?
Mnie chyba też czeka jednak fenoterol - jeżeli do jutra nie przejdzie ból miesiączkowy zaczynam brać.
Uciekam się położyć, dobrej nocy dziewczyny!
 
To gratulacje Julia!!!
Mam nadzieję, że wszystko przebiegło wporządku i bez komplikacji?
To pierwsze Twoje dzieciątko?
 
Ulenka@ pierwszego synka urodziłam w 36+6tc a teraz czekam:tak: niby termin mam na 18 marca ale jestem na podtrzymaniu i leże plackiem w łóżeczku
 
3mam kciuki Julia, abyś dotrwała do terminu :-)
Napewno nie jest Ci łatwo!! Ale już niedługo. Ciąża jest donoszona w 37 tyg. także jeszcze troszeczkę musisz wytrzymać!
 
Ulenk@ wiem że 37tc dlatego mój synek to wczesniak bo zabrakł nam jeden dzień:-D. ale zobaczymy wątpie że uda mi się dotrwać tak długo, ale dostałam zastrzyki na przyspieszenie rozwoju płucek więc bedzie ok:tak:
 
A oczekujesz teraz córeczki czy synka?
Napewno będzie ok!!
Najważniejsze to nastawienie psychiczne i wiara w siebie i maluszka :-)
 
Hej dziewczynki:-)
Nie siadalam do kompa za bardzo ostatnio,bo czuje ze mnie rozwali:baffled: od srodka....nie wiem juz co jesc ..ale mam taki rozniesiony brzuch...maz mnie nakarmil smazonym kurczakiem z papryka i cebula..a ja glupai zjadlam:baffled:i teraz siedze i koperek pije...czuje ze zaraz pekne.

Co do konta to udowodnilam ze to nie ja poniewaz ta osoba robila zakupy w innej czesci Angli dokaldnie wtedy gdy ja wisialam na telefonie z bankiem i oni mi mowili ze wlasnie ta osoba placi w takim a takim sklepie taka i taka sume,a rozmawialam przez telefon domowy ,wiec sprawdzili gdzie mieszkam.W ten sposob ktos wyczyscil mi konto i zrobil olbrzymi debet.Cala sprawa rozwiazala sie w tydzien a bank oddal pieniadze w ciagu 3 dni.Teraz sie boje takich sytuacji,ebaya mam polaczonego z kontem i jak tylko chce cos wystawic (wystawilam kiecke od chrztu po corce pare dni temu)to od reki mam proby wlamow na konto:baffled:,ale ebay mi pisze wiadomosci ze sami wylapuja nieprawidlowosci i ze jest o.k.Internet to bardzo dobre miejsce dla zlodzieji niestety...
Kupilam mamie bilet lotniczy wlasnie :-),bedzie u mnie na dzien przed wyznaczona cesarka ,w czasie gdy bede lezala w szpitalu ona zajmie sie corka ,a jak wyjde ze szpitala to jeszcze tydzien pomoze w domu-ciesze sie bardzo.
Dziewczynki mi tez juz ciezko dzwigac brzuszek..ale juz blizej niz dalej.
 
Hej ja też w pierwszej ciąży brałam fenoterol i po odstawieniu urodziłam na drugi dzień nie wiem dlaczego pan ordynator w szpitalu kazał mi go odstawić bo byłam w 36 tyg i przebywałam na oddziale już tydzień może myślał że jeszcze poczeka maly pare dni a on chops i jest wcześniaczek ale jest wszystko ok . Może teraz mały też się bedzie chciał pospieszyć, na razie mam twardnienie brzuszka i to coraz mocniejsze za tydzień wizyta na razie biore aspargin i nospe ale nie zauważyłam że skończył mi się aspargin i dziś nie brałam więc może dlatego mam dziś taki brzusio
 
reklama
Z tego co mi lekarz tłumaczył to po Fenoterolu dziecko puchnie i przeważnie karzą odstawiac około 36tc żeby opuchlizna dzidziusia zeszła, ale ile w tym prawdy to nie wiem. Nie znam się, co lekarz to opinia - niestety
 
Do góry