reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

A moja mała miała jak na razie tylko raz czkawkę i tak tez w srodkowej czesci podbrzusza pamiętam jak z synem byłam w ciąży i tak bardzo czekałam na to aż będzie miał czkawkę a on nic,jak leżałam na patologi dziewczyny opowiadały jakie to fajne uczucie a mój mały nic a smiechu było jak któras podłączona była pod ktg i małe miało czkawke to fajny zapis wychodził a mój nic, juz straciłam nadzieje na ta czkawkę i w dniu kiedy odeszły mi wody na izbie przyjęć leże podłączona pod ktg i wreszcie czkawka:-)byłam taka szczesliwa w tym moim przerażeniu że chociaż dane mi było przeżyć tą czkawke,jak teraz o tym pomysle to smiać mi się chce bo przecież nie to było najważniejsze tylko to że zaraz urodze moje dziecko za wczesnie
ewelcia86 mężus pomysłowy nie dał za wygraną i opłacało się,a jaka teraz macie że będzie pasować???
co do znieczulenia to podobno w moim szpitalu jest za darmo:szok::szok::szok:tylko problem żeby uznali że jest potrzebne,okazalo się ze mam dalszą znajoma która pracuje w szpitalu w którym będę rodzić ostatnio chwile pogadałysmy dała mi swój numer tel wrazie pytań no i kazała się odwiedzić jak już będę w szpitalu
 
reklama
Historia z pączkami jest super jak prawdziwa lwica brawo .
Ja mam dziś jakiś dziwny dzień całe gardło zawalone mały tak mało się rusza a zawsze to wariuje na wieczór dobrze że jutro usg to zobaczymy co u niego słychać i wiecie co mój brzusio też zaczyna twardnieć coś czuję że bez leków się nie obejdzie . Jakoś tak dziwnie jak leże jest ok choć odczuwam że robi się napięty ale jak wstanę to od razu robi się twardy u was też tak jest .
 
Hej dziewczynki.
Ja już po śniadanku, w weekend się prawie nie odzywałam. Dziś mam egzamin, w sumie w sesji to pierwszy i mam nadzieję, że ostatni, ale za to najgorszy przedmiot. Ehh, denerwuje się. Nie chciałabym musieć przychodzić na poprawkę. Trzymajcie za mnie kciuki o 14 :-) uciekam dalej do notatek i kalkulatora ....
 
Magda trzymam kciukasy :tak:
Ja już też zjadłam śniadanko i popijam słabą kawkę ;-)
Ale u mnie pochmurno aż się nic nie chce .
Tak się zastanawiam czy już wszystko mam spakowane do szpitala muszę jeszcze przejrzeć wątek pakunkowy do szpitala może mi jeszcze coś umknęło :rofl2:
Miłego dnia życzę :-)
 
hej

mówicie ze lutówki sie rozszalały-styczniówki zaczeły jeszcze wczesniej-pierwsza w listopadzie sie rozpakowała!!!

ja zaraz wyjezdzam z psem do weterynarza-a potem na małe zakupy bo w lodówce przeciag...

poza tym mam nadzieje ze uda mi sie dzis kupic klapki do szpitala, ale takie pod prysznic-chociaz nie mam nastroju na bieganie po sklepach

ide poczytac co popisałyscie
 
Hej!
magda trzymam kciuki za Ciebie na egzaminie.
KasiulkaW daj znac po usg co z maluszkiem,ja tak mam ze jak wstaje i pochodze troszke albo posiedze to mi twardnieje,ale ja biore leki teraz,a wczesniej to prawie od razu mi twarnial.
maniulka Ty to nie zla jestes,z ta czkawka,tyle czekalas az sie doczekalas hehe:-D:-D:-D:-D
Ja czuje tak nisko jakos pod pepkiem,ale czasem po prawej stronien, czasem po lewej:-)

Jakos dzis spac nie moglam w nocy i juz chyba odespalam szpital i teraz zaczynaja sie bezsenne nocki:crazy:
A u nasSNIEG jak wstalam zobaczylam przez okno to sie ucieszylam jak male dziecko,3lata juz go nie widzialam.

Maniulka teraz mamy taka karuzelke
SŁONECZNA KARUZELKA MUZYCZNA 3 W 1 sklep internetowy zabawki Wrocław.
Mozna ja przypiac od gory np.do budki od wozka,albo do palaka przy lozeczku a takowy jest przy lozeczku turystycznym,a i ga sie ja przypiac yak normalnie do lozeczka turystycznego(do zwyklego tez).
Tylko ta jest duzo mniejsza od tamtej,ale tez fajna:-)
 
Hej kobietki:-)
I znow mnie dosc dlugo nie bylo na BB:-( ale tym razem to nie klopoty z ciaza a z ludzmi u ktorych w mieszkaniu mieszkamy.Teraz jak zrobilismy remont i praktycznie wiekszosc oszczednosci wlozylismy w mieszkanie dostalismy wypowiedzenie najmu:-( A problem w tym , ze nie mamy gdzie isc.W prawdzie babcia zostawila mi dom w spadku , ale do generalnego remontu i w dodatku z lokatorem , ktorego jak sie dowiedzielismy (skoro mieszka tam prawie cale zycie) nie mozna od tak sobie wywalic.Zaczelismy szukac czegos , ale jednak do kupienia , zebysmy znow za jakis czas nie zostali na ulicy:-( i chyba nam sie udalo , jeszcze tylko formalnosci zwiazane z kredytem i zamieszkamy w malenkim dwupokojowym domku praktycznie w Czerniejewie:-) Pamietam , ze ktoras z was tam mieszka:-)
Mimo zagrozenia przedwczesnym porodem musialam sie troche nabiegac i pozalatwiac sprawy , ale robilam to z mysla o moich dzieciach , zeby mialy gdzie mieszkac.Cale szczescie procz pojawiajacych sie niekiedy silniejszych skurczy jest wszystko dobrze:-) W srode jade na badania i bede wiedziec co tam w moim brzusiu sie dzieje.
Pozdrawiam was kochane i prosze trzymajcie kciuki za osobe , ktora do jasnej cholerki ma caly czas jakies klopoty zyciowe.Ale mam nadzieje , ze teraz bedzie tylko lepiej:-) Pozytywne myslenie!
 
hejka


bylam na badaniach i kurcze laborantki nie zrobily mitestu na glukoze bez skierowania powiedzialy zeto test niebezpieczny wiecz sama nie moge nie chce mi sie juz isc do mojego starego gina ktory pewnie dalby mi to skierowanie.... mam nadzieje ze cukrzycy nie mam...poslucham sie prowadzacego ...

musze dzisiaj reszte rzeczy kupic dla malucha i siebie do szpitala bo prawie nic nie mam...
 
reklama
myfa mi zrobili ten test i powiedzieli ze niby cukrzycy nie mam ale cukier caly czas sie pokazuje w moczu i w szpitalu tylko mowili zebym nie jadla duzo slodkiego.
Ja chociaz nie jem to i tak mi wychodzi ze mam ten cukier,juz sama nie wiem.
Oooo mialam sie zapytac gdzie Twoj m ma dziadkow????(jesli to nie tajemnica)
 
Do góry