reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Volcan,nie zanudzasz nas.Forum jest m.in. po to zeby sie wyzalic bez wzgledu na skale problemu.Z tego co czytalam w roznych twoich postach to jestes silna kobieta a silne kobiety dzielnie walcza z przeciwnosciami.Kto ma dac rade jak nie ty?:tak:
 
reklama
Volcan cc nie jest straszne....a jesli chodzi o krwotok to poza tym, ze krew mamy coraz rzadsza a co z tym sie wiaze spada krzepliwosc wraz z zawansowanie ciazy moze to peklo Ci naczynie z ktorych robia sie hemoroidy....podejrzenie to jeszcze nie wyrok ze rak, jest wiele innych schorzen ...trzymam kciuki za pomyslna diagnoze bo ta przeciej nie jest na 100%. Super , ze z dzidzia wsio ok, oszczedzaj sie i nie mow takich glupot ze ta ciaze nie byla Ci dana....bedzie dobrze dzidzia sie donosi, urodzisz zdrowiusie malenstwo a pozniej sama doprowadzisz swoje zdrowko do porzadku. Bedzie dobrze.
 
ja mialam raz i wiem ze mam A Rh+
Kaczuszka mnie mala tez kopie powyzej pepka-normalnie takie laskotki ze smiac sie chce:-)

Sara27 mam ta sama grupe krwi co Ty....

mi tez lekarz juz nie kazal robic drugi raz wystarczy ze mialam ten swistek z pierwszej cioazy...zafoliowalam sobie go wiec lepiej bylo mi go zachowac...i tak nosze go ze soba poza tym ze mam wpisana grupe w karte ciazy....


kurcze a ja czuje jak moj maluch kopie mnie tak nisko ciekawe od czego to zalezy bo przeciesz dno macicy juz dawno mam wyzej....
 
Myfa moze dlatego ze maluch zmienia polozenie i twoj jest fanem polozenia miednicowego.Wtedy glowke mialby w gorze a nozki na dole i dlatego tam kopie.Ja na 2 USG z rzedu mialam dzidzie w polozeniu glowkowym a wiec nozki kopaly na gorze.Ale podobno dzidziole zmieniaja polozenie ciala kilka razy w ciagu dnia:-)
 
Witam się Kochane po długiej nieobecności!!!
Wczoraj wróciłam ze szpitala, z maluszkiem na szczęście wszystko ok, waży ok 500 gram, więc niezły już z niego facet:-) Jestem bardzo blada, zmęczona, ale szczęśliwa... Dobrze być tu znowu z Wami.
 
Dzieki za slowa otuchy:-)
Myfa , ja juz wczesniej mialam podobne klopoty , ale zawsze twierdzono ze to hemoroidy.Po ostatnim krwotoku najpierw zbadal mnie jeden lekarz na onkologii i stwierdzil , ze karetka powinna mnie zawiezc do psychiatry:-( ale kolejnego dnia mialam zrobiona kolonoskopie i stwierdzili , ze cos tam jest , ale trzeba pobrac wycinek.Tylko lekarze na onkologii boja sie ryzykowac bo jestem w ciazy.Jak stwierdzili , to juz bardzo duzym ryzykiem byla kolonoskopia:-( Zrobili tez gastroskopie i wszystko bez jakiegokolwiek znieczulenia z powodu ciazy.Okropnosc!!!
Teraz wazne jest to jaka decyzje podejmie ginekolog.Czy mozliwa jest dalsza diagnoza czy kolejne badania beda dopiero po porodzie.I czego sie boje , to tego czy moj lekarz niezbagatelizuje tej sprawy i wypisze zalecenia cc opisujac dlaczego jest ono konieczne.On jest lekarzem , ktory uwaza , ze wszystkie kobiety powinny rodzic naturalnie jak kiedys:-(
A tak w ogole to czy faktycznie takie pismo od lekarza jes niezbedne?Tak mnie poinformowali w szpitalu onkologicznym i teraz nie mam pojecia czy tak jest faktycznie.
 
Miroslava1979 witaj :-) jeszcze się nie znamy ale wiele o Tobie słyszałam :) miło Cie poznac i szybkiego porwotu do ciążowego wigoru życzę :))

ewelcia - teraz dzieciny nam wynagrodzą ;-) po prostu mamusie zrobiły miejsce dla dzieciaczków, zatem będą one wyjątkowe...

volcan - 3 lata na zajęciach z gineksów mówili nam ze jesli placisz to moga ci zrobic cc tylko podpisujesz zgode bo wiadomo ze nie jest to pożądana forma porodu. nigdy nie słyszałam o zgodzie lekarza. ale może masz możliwośc podejscia nawet do przychodni i spytania czy wymagana jest zgoda lekarza prowadzacego na cięcie ze wzgledow zdrowotnych .. powodzenia i dużo sił!!
 
Ostatnia edycja:
witaj Miroslawa...zelaza zelaza zieleninki jedz kochana ....



Volcan
cc musi byc uargumentowana u mnie sprawdzano pamietam dla=czego cc bedzie...
ja tez mam niby hemoroida ktory tam czasem sie uaktywni.... teraz sie sama wystraszylam...ale coz narazie za wiele nie mozna zbadac ddopiero po porodzie.... a to ze lekarz stwierdzil zo cos tam jest teznie znaczy ze cos strasznego...moze to byc zwapnienie np....


Sara27
wiesz co moj pierwszy maluch ze wzgledu na ulozenie miednicowe urodzil sie przez cc kurcze chciala bym zeby to male chociaz normalnie sie ulozylo ech....
 
reklama
Sara27
Ale podobno dzidziole zmieniaja polozenie ciala kilka razy w ciagu dnia
hehe pewnie a kto by chciał tkwić ciągle w takiej samej pozycji :-) hehe Volcan przykro mi :( ale nie martw się tak jak pisze Mayfa jeszcze nie wiadomo lekarze zawsze na początek podejrzewają najgorsze także spokojnie zobaczysz, że wszystko będzie dobrze. Ja byłam przed chwilą zanieśc probke moczu i dzis po 16 mam miec wyniki zobaczymy jaki będzie wynik ...Moze wracajac od dentysty wezme chociaz dentyste mam na 13 boszz 13tego na 13:-D:szok::baffled:
 
Do góry