reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Sara - musisz wstawić go w podpis - czyli wejść w "edycja sygnatury" i tam wkleić odnośnik
Vinniki, tylko mnie tak swędzą same sutki - nie cała skóra - tak jak przed karmieniem... a to jeszcze trochę czasu upłynie przecież ;-) ale dzięki, już wczoraj poszłam do sklepu kupić większy stanik (80C...)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gratuluję zbiorczo tym z Was, które znają już płeć a Darii życzę szczęścia i radosnej przyszłości:-)

Moja wstrętna opryszczka już prawie zeszła - myje ręce chyba z 50 razy dziennie:baffled: Co do ruchów, to rzeczywiście to moja pierwsza ciąża, w dodatku wciąż sporo pracuję i nie mam czasu w ciągu dnia na rozmyślanie, czy to to czy nie to - mam nadzieję, że w końcu się doczekam:-) W ogóle to rano wstawać mi się nie chce do pracy i tak sobie myślę, że wystarczy słowo i ginek wypisze mi L4, ale potem wracam z pracy zadowolona choć senna i myślę, że bym się w domu nudziła i zdecydowałam popracować jeszcze trochę - chyba że lekarz zaleci inaczej - a wizyta w następny czwartek. Wcześniej muszę zrobić powtórną morfologię i mocz oraz HBS i odczyn "jakiś tam":-) Mam nadzieję, że uniknę anemii - trochę się jej obawiam, bo już dwa razy w życiu ją miałam tak z niczego. Ale pierwsze wyniki były idealne.

Jestem już strasznie ciekawa płci - u ginka będę na samym początku 18 tyg i nie wiem, czy zrobi mi USG a nawet jak zrobi, to nie wiem, czy coś będzie widać.

A co do biustonoszy to ważne jest przede wszystkim, żeby był nie za luźny obwód i nie za ciasna miseczka - znacie taki blog: http://stanikomania.blox.pl/html Fajny jest:-) Ola - czy nie lepiej zamiast 80C kupić np. 75G? Większość kobiet nosi staniki o za luźnych obwodach, a to obwód podtrzymuje biust a nie ramiączka. Dla zainteresowanych proponuję link: http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32203
 
Ostatnia edycja:
vinniki , nie mam juz plamien , ale brzuch boli jak cholercia.Dzis boli mnie cala prawa strona i promieniuje do podbrzusza.Martwi mnie to , ale mam problem z wyborem lekarza bo chcialabym isc do naprawde dobrego specjalisty , ktory powie co i jak.Wiem , ze to nie jest normalne , cale noce nie przespane bo zwijam sie z bolu.Z niedzieli na poniedzialek juz chcialam dzwonic na pogotowie , ale wzielam relanium i po jakims czasie przeszlo , choc po kilku godzinach bol powrocil:-( czuje sie bezradna.Myslalam , ze lekarz w szpitalu pomoze mi , odpowie na pytania a potraktowa jak jakas chipohondryczke!JAk bym nie miala co robic tylko tluc sie po szpitalach.Ech...szkoda gadac:-(

Dziewczyny mam pytanko , czy nie macie moze numeru tel. do tych gabinetow ginekologicznych?
 
podaje adresy do klinik prywatnych w pozania:

1.MED POLONIA Sp. z o.o. NZOZ "PMG", ul. Obornicka 262, 60-693 Poznań
tel.: 061-66-43-300, faks 061-66-43-301, biuro@medpolonia.pl, www.medpolonia.pl

2.
Centrum Medyczne nr 1 CERTUS
ul. Dąbrowskiego 262/280
60-406 Poznań
tel. (061) 8 470 460
(061) 8 456 500
fax (061) 8 456 502
e-mail: cm1@certus.med.pl
Centrum Medyczne nr 2 CERTUS
ul. Wagrowska 6
61-369 Poznań
tel. (061) 8 877 800
(061) 8 877 801
fax (061) 8 877 802
e-mail: cm2@certus.med.pl

Prywatna Lecznica CERTUS Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 156
60-309 Poznań

• CENTRALA
tel. (061) 8 604 200

• REJESTRACJA
tel. (061) 8 604 369
(061) 8 604 370

<h3 class="r">"Klinika Promienista" NZOZ<a href="javascript:void(0)" id="LXPLSS_546627516U1">
 
Chyba poczekam az moj piekny wroci z pracy i pojade do szpitala...nie moge wyrobic z bolu.Wzielam relanium , ale nadal mnie brzuchol boli i to coraz bardziej.Nie wiem juz co mam robic , siedze i rycze:-( matula sie zlitowala i jest u mnie i widze , ze sama sie niepokoi chociaz byla przeciwna tej ciazy.Ide sie polozyc , jak co to jutro sie doezwe.Trzymajcie kciuki zeby z moja dzidziunia bylo wszystko dobrze!
A i jeszcze jedno co mnie zaniepokoilo , nie wiadomo skad nagle dzis dostalam potwornego krwotoku z odbytu:-( boje sie coraz bardziej!!! To byl krwotok , ze myslalam ze sie wykrwawie:-(
 
Vinniki dziekuje za pocieszenie:-)
Ola_o mam nadzieje ze uda mi sie wreszcie wstawic suwaczek.Mnie tez swedza sutki,do tego mam duze i obrzmiale,nosilam 75B a teraz 80C/D.A na dodatek dzis zauwazylam ze mam male rozstepy wokol brodawek.Kupilam sobie wiec z serii "perfecta mama" dax cosmetics preparat do pielegnacji biustu,mam nadzieje ze pomoze...
Volcan trzymam kciuki zeby wszystko bylo OK.
 
Volcan zmykaj do szpitala niech ci zrobią dobre badania ja bym nie czekała mam nadzieję że wszystko będzie oki lepiej sprawdzić niż się martwić i się zadręczać. Trzymaj się :tak:
U mnie znów epidemia mąż przeziębiony młodsza córka też ma mega katar. Az się boję że znów mnie złapie.
:no:
 
Od wczoraj mnie nie było a tu tyle rzeczy się dzieje szok:szok:
volcan również mam nadzieje że wreszcie trafiłas na kogos kto ci pomógł przecież tak nie może być.Mam nadzieje że z dzidzią wszystko dobrze.
mamusia nie daj się przeziębieniu dużo witaminki C ;-)
miotlica znam stronki o których piszesz POLECAM ja mam na prawdę duży biust a teraz to już mega,dobry stanik to podstawa wiem cos o tym bo już nabawiłam się problemów z kręgosłupem szyjnym bo mam co dziwigać i teraz muszę cierpieć niestety.
Gratuluje tym co znają płeć chłopaki dominują :-):-):-)
Daria gratulacje!!!!!!Wszystkiego najnajlepszego na nowej drodze życia!!!!!!

Współczuje tym co maja bolesci ja niestety też dzisiaj mam i to dosyć mocne boli mnie cała lewa strona ale na prawde mocno mam nadzieje że to tylko zmęczenie chociaż w pierwszej ciąży też mnie zaczeło boleć tak ok 18 tygodnia tylko po prawej stronie i bolało prawie do końca i najdziwniejsze było to że to było normalne jak dla lekarzy czasami tak jest kazali tylko brać nospe i już mam nadzieje że tym razem to tylko przejsciowe.
 
reklama
Vulcan trzymam kciuki, na pewno wszystko będzie dobrze, po prostu musi!!!!
Daria wszystkiego naj najlepszego na nowej drodze życia;-)
Ja jutro mam wizytę u mojej midwife, ciekawe co będzie na tej wizycie?!:confused:
Pozdrawiam Was i Wasze brzuchaski a szczególnie te zagrożone Wierze że będzie dobrze:tak:
 
Do góry