reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Cholercia wy mnie nie straszcie z tym czopem:szok::szok::szok:
Mała szaleje w brzuszku bo dzisiaj mam nagane własnie zjadłam kawał pysznego ciacha z bita smietaną i toffi do tego kawę 2w1 a co raz kiedys można ;-)cukru nie będę mierzyć bo jeszcze padne na widok pomiaru:-)
 
Nika, dziękuję :-)

Agusia Ty mnie kochana zainspirowałaś do pomidorówki dzisiaj więc szybko skrzydełka na wode i zupka gotowa :-) osobiście nie przepadam, ale wyszła mi taka dobra że zjadłam 3 chochelki :-D :-)

Jutro tez bedzie zupka a pozniej na późniejszy obiadek robie pizzę i oglądamy filmy i zaserwuję sobie karmi. Na walentynki przynajmniej zaszaleję :-)
 
tak Maniulka masz racje nie mierz cukru,lepiej sie bedziesz czula jak nie bedziesz widziala wyniku hehehe.
Justina calkiem fajny plan na jutro,ja jeszcze nie wiem co bedziemy robic,nic m nie mowil moze szykuje jakqs niespodzianke:confused:nie wiem.
My wczoraj ogladalismy dlaczego nie,a dzis moze to nie tak jak myslisz koteczku.

Kurde bliska jestem od zwariowania ilez to mozna robic ciagle to samo????!!!!!
 
Maniulka nie martw się, ja tez nie mierzę cukru.. nie mowie ze moja dieta jest idealna ale juz nie wytrzymuje i raz dziennie sobie na cos pozwole, albo jablko, albo jutro nalesniki albo sok troszke rozcienczony z woda.. i tak codzien ale juz nie wytrzymuje z ta dietą
 
Piszecie o walentynkach a ja niestety kolejne spędzę bez mojego kochanego juz sie pogubiłam czy to 3 czy 4 na odległosc nie są takie fajne:-( a 15.02 męża urodzinki więc i ta uroczystosć osobno takie to życie na odległosc,wprawdzie dopiero wczoraj minoł miesiąc odkąd wyjechał ale jakos tak bardzo mi tęskno chyba dlatego że miło by było tą końcówke ciąży spedzic razem :-(
Justina84 cholerna ta dieta mam już dosc tak strasznie ma się czasami na cos ochote a tu kicha:baffled:
 
reklama
Do góry