reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

widze ze dyskusja na temat kawy trwa...dla tych które lubia smak a nie koniecznie kofeine polecam jacobs night&day-jest bezkofeinowa a smakuje naprawde jak normalna kawa...inki i anatola nie znosze...chyba ze pol na pol z mlekiem

my dzis od rana do 16 bylismy w poznaniu-troche zakupków dla maluszka zrobilismy-głównie ciuszki i akcesoria w postaci pieluszek flanelowych i tetrowych, przescieradełęk do wozeczka, troche spozywczych dla nas, kupilismy tez roletki do pokoju dla maluszka, karnisze, zamówiłam firanki, dokupłam pudełka do szaf i szuflad zeby w tych malenkich ciuszkach nie urósł mi mega bałagan

padam na ryjek, ale musze sie pochwalic ze prawie cały czas ja jechałam...nawet jestem zadowolona a maz ze mnie dumny..

mircia kazała przekazac ze nadal jest w szpitalu-wypuszcza ja najwczesniej w srode...niby nic jej nie jest ale ja obserwuja chociaz zadnych badan jej nie robia...

to tyle
 
reklama
nareszcie bo juz myślalam ze za miesiac je zobacze... ale dzisiaj mialam dziwny sen... tzn nie wiem czy to sen czy to naprawde czulam :-) dziwne;-):tak: śniło mi się że dzidzia mi się wierci w brzuszku i mnie coś laskotalo dosc długo dziwnie tak śnić:-D czlowiek się budzi i nie wie czy maluch naprawde tak buszował czy to sen...

modroklejka ja rowniez nie znoszę inki blee ale ta Jacobs sobie kupie :)
dziewczyny noca się budzę z bólem brzucha takim jak na okres ma któraś z was tak samo ??????? w środe bede u lekarza to zapytam czy to normalne
jak byłam u lekarza w szpitalu z moimmi dolegliwościami co mnie tak kuło to ginka powiedziała mi ze taki bole jak ja mam sa normalne oraz, że bole jak na okres tez także nie martw się tym:)
 
Ostatnia edycja:
avanti - ja nie miałam takich bóli, tylko raczej pobolewania jajnika, wtedy pytałam o bóle lekarki i mówiła że jeśli wystąpią pobolewania jak na miesiączkę to się mam do niej zgłosić przed terminem wizyty - więc dobrze że idziesz w środę
ja idę też w środę - teraz wizyty co 2 tygodnie - jestem ciekawa ale pewnie usg mi nie zrobi, tylko martwi mnie że miałam odpoczywać, a teraz jak syn i mąż w domu to niestety ciąglę coś muszę robić - jedzenie, zabawa, sprzątanie i ciągle im się nudzi i rzadko mają wolny dzień w tygodniu więc niestety mniej odpoczywam. Dziś musieliśmy kupić nowy fotelik samochodowy synalowi i oglądaliśmy wózeczki - super wybrałam nareszcie MIKADO:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: -
ale niestety po małym spacerku bolała mnie szyjka i teraz mam twardy brzuchol - mam nadzieję że nie przesadziłam i nie będę musiała być uziemiona :baffled::eek::no:
 
Dziewczynki mam nowine ,bedzie parka:-D.Dzis na usg ukazaly nam sie piekne jajeczka :-D.Takze bedzie synys:-).Zla wiadomosc to taka ze znowu mam lozysko przodujace:baffled:..taka moja uroda poprzednio tez to mialam.Pozdrawiam Was serdecznie.
 
Modroklejka - dzięki za info o tym Jacobsie - spróbuję na pewno bo mnie do kawy ciągnie jak nie wiem co - inka nawet mi smakuje ale gdy dodam sporo mleka, tylko w składzie jest cykoria, która podobno nie jest wskazana w ciąży - ale nie sądzę, żeby jej tam zbyt dużo było, nie?

Byłam dziś u fryzjera - podcięłam włosy, a dzidzia kopała w brzuszku - mój M stwierdził, że jak to dziewczynka to kopała, bo jej się podobało, a jak chłopiec, to kopał bo się nudził:-) Nie mogę się już doczekać piątku i USG.
Mnie brzuszek już od dwóch miesięcy nie boli w ogóle - tylko te kopniaczki dalej nisko czuję i w piątek muszę już dokładnie wypytać czy tak może być. Na razie nie czuję ich w nocy - bo śpię mocno, w ciągu dnia Dzidziuś kopie raz częściej raz rzadziej (np pod wieczór), ale nie liczyłam nigdy, czy są jakieś normy "ruchów" na dany miesiąc ciąży?

M*R* - gratuluję synka! Jak będzie miał na imię?
 
miotlica zapewniam cię że w 20-21 tygodniu ciąży ruchy mozesz czuć od pępka w dół ponieważ tylko tam jest macica,po 21 tygodniu rośnie w górę tak że nie martw się tym ja dalej tak mam ;-)
modroklejka musisz jakieś zdjęcia nam porobić tych swoich zakupowych skarbów,super że tak dobrze ci idzie za kółkiem.Pozdrów Mirkę :-)
M*R*gratuluje synka no i super że bedzie parka:-)
kaczuszka2 fajny wózeczek podoba mi się:-)
 
czy ktoś się już interesował chorobowym i wnioskiem o zasiłek rehabilitacyjny po 182 dniach? podobno ma wejść od stycznia ustawa o wydłużeniu chorobowego czy ona nas obejmie, czy jednak musimy składać wniosek?:rofl2::baffled:
coś mnie boli pochwa czy jakoś tak w okolicy.........:baffled::baffled:
 
Maniulka, super, ze wszystko dobrze się skończyło i synek zdrowiusieńki, ale wyobrażam sobie przez co przechodziłaś zaraz po porodzie. Aż mi słabo jak sobie pomyślę.
Modroklejka, gratuluję wyczynów za kierownicą :tak:
M*R* no to super, że będzie parka :-) Gratulacje :tak:Ja też mam łożysko przodujące, czy miałaś w związku z tym problemy przy pierwszym porodzie?
Miotlica, wizyta u fryzjera zawsze dobrze wpływa na samopoczucie kobiety :-) Ja też czuję ruchy wyjątkowo nisko w tej ciąży i wydaje mi się, że nie tak często jak w ostatnich. Mam nadzieję, że to norma, w środę będę na usg to się dopytam. Do kiedy masz zamiar uczyć?
Kaczuszka, uważaj na siebie, nie przemęczaj się
Avanti, mnie też brzuszek pobolewa
 
czy ktoś się już interesował chorobowym i wnioskiem o zasiłek rehabilitacyjny po 182 dniach? podobno ma wejść od stycznia ustawa o wydłużeniu chorobowego czy ona nas obejmie, czy jednak musimy składać wniosek?:rofl2::baffled:
Kaczuszka, jeszcze się nie interesowałam, ale będę musiała bo też mnie to dotyczy. Jestem na L-4 od 31.08 więc w sumie będzie to kwestia ostatniego miesiąca przed porodem kiedy będę musiała pobrać zasiłek, fajnie byłoby gdyby chorobowe mogło się wydłużyć, nie cierpię biegania z papierami.:no:
 
reklama
Do góry