reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Wizyte u gina mam 13 listopada wróciłam do wagi z przed ciąży:-(

to stres jak nic ja przez 2 dni mialam stresujace sytuacje i kilo mniej....pamietaj o piciu i jedzeniu bedzie dobrze, a szpitale wyciagaja kilosy nawet jak lezymy......poza tym teraz organizm wiecej energi potzrebuje a co z tym sie wiaze kalorii wiec jak nie jesz za wiele bieze z zapasow....trzymaj sie kochana i naprawde pomysl o maluszku zwolnij troche

a fakt 14 lat przekreslic ech...ja tak myslalam o tym ze przez glupiego smsa nie bede rozwalac ,malzenstwa ale nie moge pojac jak mozna cos podobnego zrobic drugiej osobie wiec tak kolorowo nie bylo i teraz zyje czasem w blogiej nie swiadomosci....tylko bog wie co druga osoba robi tak naprawde....




miotlica mowisz ze fajnie...ja teraz zdalam sobie sprawe ze kurcze jak mi oczysci skore to bede czerwona i napuchnieta masakra....a wieczorem do kina ech dobrze ze tam ciemno hahaha
 
reklama
tanu ja czasem zaluje ze nie skorzystalam z porpozycji pozowania do CKMU wtedy jeszcze nie wiem czy teraz to pismo jeszcze jest..wtedy jeszcze studiowalam i jakies apekty moralne mnie naszly a teraz zaluje troche bo tam calkiem fajne zdjecia byly nie takie wyuzdane a sexownie i delikatne..teraz miala bym pamiatke ;) \

no no..faktycznie szkoda,ze z takiej okazji nie skorzystałas...niejedna morze o tym tylko pomarzyc....ale wiesz....hehe teraz to mozemy czekac na polska edycje tego programu na TVN style...zostan modelka po 35 roku zycia:-):-):-)....
 
rozmaiwałąm z mirka....zostaje w szpitalu jeszcze kilka dni, ile nie wiadomo, ale najprawdopodobniej wypuszcza ja dopiero po swięcie....poza tym strasznie sie nudzi jest sama na sali, nie ma tv ani radia, wstawac nie moze, zadnych leków nie dostaje, zastrzyki jej odstawili, ale strasznie pekaja jej naczynia krwionosne, pobieranie krwi to katroga....

julia....ehhh...biudulko ty-pij i jedz....kg wroca to pewnie przez stres to chudniecie

myha....ja tez ide jutro na bonda, jutro albo w niedziele jeszcze nie wiem

u nas jutro allbo w niedziele wielkie malowanie...bedziemy malowac pokoj malucha a dokładniej malowac trawe i niebo zeby pozniej ponaklejac naklejki

uciekam
wpadne jeszcze pozniej
 
julia dobrze że już jesteś z nami i możemy Cię wspierać:tak: niestety Twój mąż to kawał .... i egoisty nic więcej :szok: że zostawił Cię samą z tym wszystkim zamiast Cię wspierać :no::wściekła/y: on nie jest wart twojej miłości...
julia staraj się myśleć teraz o sobie i dzidziusiu dbaj o siebie i jedz żebyś jeszcze jakiejś anemi nam nie dostała albo Bóg wie co jeszcze:-:)baffled:
myfa fajny będziesz miała wekend ja niestety jeszcze musze w domciu siedzieć bo końcówka remontu jutro mają montować meble...:tak::-p:blink: także jestem skazana na siedzenie i nudzenie sie
miotlica ja też miewam ten problem albo wzdęcia albo zaparcia i tak cały czas ale nic nie łykam jakoś samo przechodzi :tak::-)
modroklejka pozdrów mirke i powiedz niech szybko do nas wraca ...;-):cool2: bo tęsknimy..:-p:-D



 
Ostatnia edycja:
hmm...moze nie nazywajmy juli meza chamem itp....jakby nie bylo to wkoncu jej maz....pamietam raz jak sie przyjaciolce żalilam na mojego i ona wlasnie go zaczela jakos brzydko nazywac....przykro mi sie zrobilo....bo wkoncu to moj maz byl i powinna byla jakos to delikatniej okreslic....hmm nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi:zawstydzona/y::-(
 
tanu masz racje może nie powinnam użyć takiego słowa ale tylko takie na myśl mi przychodziły no bo jak nazwać mężczyznę który zostawia swoją żonę w takiej sytuacji samą :confused: może mogłam użyć łagodniejszego sformułowania że jest egoistą :-( i dlatego poprawiłam swój post ...

 
Ostatnia edycja:
myśle dalej o tych wynikach i dalej się martwię a wiz dopiero 27 jeszcze tyleee czasu...

Boję się o dziecko :( acha paczka nie doszła osoba sprzedajaca nie odpisuje eghhh paranoja
 
a co cie w nich niepokoi...ja krwinki biale tez mam i czerwone...2 miesiace temu mialam wiecej....nie wiem , dal mi urosept,kazal duzo pic...w tym jakos znacznie lepiej ...niby sa ale wlasciwie lekarz juz nic nie powiedzial....wiec sie nie martwie...mowil ze niektore kobiety maja te czerwone cala ciaze i tak naprawde nie wiadomo dlaczego ..
 
reklama
ja nadrabiam zaległości - strasznie dużo piszecie ostatnio
sara gratulacje córy
mordoklejka- pozdrów mirkę
julia - a to babol wstrętny, ale jego zachowanie wcześniejsze nie było normalne, a jak nie jest normalne to przeważnie przez inną :no:
u nas zapalenie ucha zatrzymane - infekcja dopiero się rozwijała, mały dostał leki siedzi w domu i jest już tak ok - lekarz straszył że może przerodzić się w anginę, ale liczę że już nie
Mały Mikuś broi wieczorami ale jak przesadzę z pracami to niestety nie... pewnie go przemęczam
Tata zakończył szybko remont strychu, więc teraz spokój z naprawami:tak:
 
Do góry