reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

no tak w dzień mama chodzi rusza się więc dzidzia ukołysana do sny jak się patrzy a jak mam się kładzie do łóżeczka to ona wstaje i pewnie dla tego wtedy czujesz ją mocniej ja też mam więcej tych spokojnych chwil niż rewolucji:-Dwłasnie wtedy kiedy ja odpoczywam to dzidzia szaleje:-):-):-)
 
reklama
no tak w dzień mama chodzi rusza się więc dzidzia ukołysana do sny jak się patrzy a jak mam się kładzie do łóżeczka to ona wstaje i pewnie dla tego wtedy czujesz ją mocniej ja też mam więcej tych spokojnych chwil niż rewolucji:-Dwłasnie wtedy kiedy ja odpoczywam to dzidzia szaleje:-):-):-)

Czyli to calkiem normalne??
A od ktorego okolo tygodnia ruch sa bardziej regularane??
No i ja je czuje w sumie bardzo nisko..ok 5-7cm pod pepkiem..To tez normalne??
 
Ja tez czuje dosyć nisko,u mnie dzidzia wierci się też jak jestem długo zgięta chyba jej wtedy nie wygodnie, a co do regularnych ruchów to tak naprawdę nie pamiętam ale w 28 tygodniu to w szpitalu kazali nam liczyc ruchy ale wszystkie tylko udawały że liczą hihi i podawało się w przybliżeniu :-D
 
Maniulka to tez zauwazylam ze jak uciskam brzuszek to Nikuś sie zaczyna wiercic..A duzo juz przytylas??Bo ja tyle co nic..i w ogole sie strasznie wszystkim martwie..mam niskie cisnienie ..juz nie moge sie doczekac jutrzrejszej wizyty,bo juz 5 tyg nie bylam u lekarza..
 
A u mnie całkiem na odwrót przytyłam sporo trochę za dużo jak mi się wydaje,nadcisnienie mam co mnie bardzo martwi narazie jest jeszcze w miarę oby tylko już nie wzrastało.
Widzę że już imię wybrane to i chyba płeć potwierdzona tak??:-)
 
hej wam. A ja cała noc niemal nie zmrozylam oka.:(( dostałam takich boli skurczów jakis w dole brzucha, dziwne bo bardziej odczuwanych po prawej stronie ze myślałam ze zaraz wezwe pogotowie :( bole skończyły wizyta w ubikacji :( nie mam rozwolnienia ale boje sie jestem przerazona. Dzwonilam do lekarza zapytała mnie czy mam takie i takie objawy wysłuchala moich i stwierdziła ze nie mam powodu jechać do szpitala. Ale ja się martwię o dzidzę bardzo się boję

acha i zauwazyłam ze w pępku mam jakies uczulenie obwodka wokoł jest zaczerwieniona i swędzi bosz zaraz z tych nerwów zwariuje :(( a do jutra jeszcze daleko wybieram się do lekarza
 
Ostatnia edycja:
hej wam. A ja cała noc niemal nie zmrozylam oka.:(( dostałam takich boli skurczów jakis w dole brzucha, dziwne bo bardziej odczuwanych po prawej stronie ze myślałam ze zaraz wezwe pogotowie :( bole skończyły wizyta w ubikacji :( nie mam rozwolnienia ale boje sie jestem przerazona. Dzwonilam do lekarza zapytała mnie czy mam takie i takie objawy wysłuchala moich i stwierdziła ze nie mam powodu jechać do szpitala. Ale ja się martwię o dzidzę bardzo się boję

acha i zauwazyłam ze w pępku mam jakies uczulenie obwodka wokoł jest zaczerwieniona i swędzi bosz zaraz z tych nerwów zwariuje :(( a do jutra jeszcze daleko wybieram się do lekarza

Ja bym poszla na pogotowie..albo tak jak u nas na izbe przyjec,do szpitala a tam na oddziale ginekologicznym zawsze jest jakis lekarz..bo jeszcze nie daj Boze ..cos by sie malenstwu stalo..A to Ciebie ciagle boli??
 
Nie juz mnie nie boli ja dzwoniłam do szpitala na karowej- warszawa jest to ginekologiczny szpital tzn gin engokryn. Jest tam porodówka. w tej chwili się dobrze czuje kupiłam sobie nospe a taka sytuacja przytrafiła mi się 1 raz jestem zdenerwowana boje sie nie boli mnie nic ale się nartwię. Do tego teraz zauwazyłam to uczulenie zaczerwienienie w srodku pępka :-:)-:)-:)-(
 
reklama
anita&maciek moje przeczucie nie jest aż tak silne ale być może za 2 tygodnie się dowiem jak to jest z tą intuicją :-)
Nika81niestety nie potrafię ci pomóc nigdy nie słyszałam o zaczerwienieniu przy pępku no i te bóle kurcze może faktycznie jakies pogotowie czy szpital trzymaj się kochana
 
Do góry