reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Witajcie,
u nas nocka ok, tak jak zwykle. Mały zasypia o 21, pobuda ok 4-5 na jedzonko i dalej kima , dzisiaj spał do 8.40. Teraz znowu zasnął, a ja jade do centrum Gdyni po rybkę. Musze też kupić materiał na sukienke, bo mamy trzy wesela w te wakacje, a mierzyłam wiele sukienek i wszystkie zbyt ciasne w biuście. Mojego małego znowu wczoraj wysypało na buzi, z tym że w porównaniu do ostatniego wysypu, to nie było aż tak źle, ale swędziało go, bo drapał. Zastanawiałam sie od czego, bo jest już tylko na bebilonie pepti i wiecie co, dawałam mu herbatkę hipp na trawienie. Wróciłam do domu i wyczytałam , że w składzie jest białko. I chyba od tego, bo wczoraj nie pił już herbatki i dzisiaj jest poprawa. Kurcze, muszę nauczyć się czytać etykiete. Ale , żeby w herbatce było białko, to bym nie pomyślała.
Marela co do remontu łazienki, to przechodziłam to dokładnie rok temu. Ja osobiście nie wyobrażam sobie nie mieć wanny, chociaż i tak w 90% biorę prysznic, a nie się wyleguje w wannie. A w rodzinnym mieszkaniu, mieliśmy i wanne i prysznic, no ale niestety teraz łazienkę mamy mniejszą. Kiedy my szukaliśmy wanny do siebie widziałam, że są małe narożne wanny, może pomyślcie o czymś takim. Wpisz sobie w google: galeria łazienek, albo zdjęcia łazienek, albo projekty łazienek - ja tam sobie coś podpatrzyłam.
Dziewczyny miłego dzionka Wam życzę. Nawet nie poczytałam co o Was, mam nadzieję, że wszystko dobrze. Widzę, że Madzia z BArtusiem wróciła, także ucałowania dla maluszka Madziu.
 
Mój M przyjechał i pojechał zawiesc kumpele z którą pracuje,synus dostał ładnego misiaka,a ja perfumik Christiny Aguilery.Bedzie na 13.Ach jak fajnie miec meza w domu.
 
Cześć dziewczyny :happy:

Piękna pogoda, zaraz wybieramy się na spacer :-)

Marela, my też remontujemy mieszkanie. Kupiliśmy jakiś czas temu. Teraz mieszkamy jeszcze u mojej mamy, a mieszkanie jest na piętrze, także nie mamy daleko:-D
Aktualnie też jesteśmy na etapie wyborów sprzętu do łazienki. Ponieważ miejsca jest dość, będziemy mieć wannę i prysznic. Co do prysznica, to widziałam głębokie asymetryczne, czyli brodzik jest taką można powiedzieć krótszą wanną. Może taki 120 na 80 się u Was zmieści? My chyba wybierzemy taki asymetryczny, z tym że raczej płytki brodzik.

Życzę miłego dnia!
 
witam się z "rana" ;)
my właśnie tez stoimy przed wyborem łazienki, z tym, że będą dwie, więc i prysznic i wanna sie zmieści ;)

O. obudziła się o 5 z płaczem, po paru minutach zrobiła kupkę, kuuurcze co jej dac na rozluźnienie?? wczoraj jadła gruszkę i jakby lepiej jej poszło, dziś kupie soczek jabłkowy czy coś. kleik ryżowy definitywnie idzie do kosza!
za to potem zasnęła ze mną, ja wstałam, a dziecko dalej spało do 10!! rekord jak dla niej ;)

u nas dziś leje, więc pewnie siedzimy w domu, chyba, ze się rozjaśni, albo chociaż deszcz zelży trochę. bo nawet jak bedzie kropić, to nakładam folię, a na siebie kurtkę z kapturem i lecimy.
trzeba dziecko hartować, żeby nie było chorowite :)

a jak bedzie lało, to w końcu poprasuję, bo juz wielka góra czeka, a ja ciągle nie mam czasu ;)
 
Dziewczyny czy dziecko może zapomieć jak sie pije z butelki:confused: 1,5mca temu jak ja dopajałam i dokarmialam ładnie zasysała butle a teraz tragedia -miętosi smoczek i nie potrafi zassać!! dałam jej herbatki z łyzeczki to wypila:dry:

A wczoraj kupilismy ksiazeczke taka co sie wiesza na łóżeczku i dzis od godziny gada do niej!!:szok: Ale jeszcze lepiej widzi czarno-biale obrazki a nie kolorowe ale i tak super sparwa taka zabawka:-D

No i jak ubierac przeziebione dziecko?? bo qrcze nie wiem czy odpowiednio do pogody czy troszkie cieplej:confused::baffled::confused::baffled:
 
jak masz upał, to odpowiednio do pogody, bo jak ci sie zgrzeje, a potem wiaterek powieje, to bedzie jeszcze gorzej.

moja tez szaleje za ksiazkami, mamy ich kilka :) czyta je sama na głos, hehe ;)


p.s. GDZIE CANDY??
 
reklama
a no już jestem trochę mnie nie było:(( bo mam problemy z małym:(

podejrzenie ma skazy i kupiłam mu bebilon pepti a on nie chce jeść i daje mu nan spowotem tylko ze nana też mi coś nie chce jesc od 2 tygodni zjada ca 3-4 godziny po 50-60ml czy któraś dzieciątko tez tak coś mniej je????????

no i ma takie suche kolanka :/ i skórę do tego liszajki miał na rączkach nie wiem co sie z nim dzieje,
te suche nóżki już dawno miał hmmm...
 
Do góry