reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Dobry wieczór marcóweczki!
Jestem znowu ..... już sama....niunia nakarmiona w łóżeczku:-)!!
Dziękuję za wszystkie gratki!!!Kochane jesteście!
Muszę Was troszkę poczytać by nadrobić jak się da!
Mam ochotę krzyczeć że już po wszystkim:tak:!
I jeszcze mała foteczka:-p
 
mysz koza to nie rozpakowana jeszcze, trzyma się skubana :-p
Haha trzymam się i na razie nie zamierzam puszczać ;-)

ionka nie miałam wczesniej okazji wiec teraz gratuluje. I chyba potrafie sobie wyobrazić jak sie czujesz bo ja tez zielona w kwestiach dzieciowych. Boje sie jak diabli bo przeciez cos trzeba z tym małym trutniem zrobic :eek:

mirosia moje gratulacje!

AniaSkrzat dziekuje za trzymanie kciuków :-) W poniedziałek ide na konsultacje z nadzieja na jakis przeciek ;-)

Posprzatałam, obejrzałam eliminacje Adasia i bieg Kowalczykowej a teraz idę pomeczyc małża :-D bo kurcze roznosi mnie jak diabli :confused2:
Dobranoc cięzarówki
 
coz dziewczyny to ja jestem najstarsza rocznik 79 i pierwsze dziecko a maz 76 starzy jestesmy ale coz pozno sie odnalezlismy

Nie jest tak zle ;-)
Ja jestem 1980 (najlepszy tak jak AsiaKC napisala ;-)), a M 1978 (kloci sie, ze jego jest jeszcze lepszy :-p).
I tez sie pozno spotkalismy w zyciu, choc znamy sie jakby od dziecka.
Ale to tylko na dobre wyszlo, bo wyszalelismy sie i wiemy czego chcemy od zycia i zwiazku :tak:
To nasze pierwsze dziecko i za pierwszym razem zmajstrowane, wiec chyba nie jestesmy, az tak starzy :-D:-D:-D

Sylusia jaka sliczna Niunia :-)
 
Hej pewnie nikogo już nie ma. Ale postanowiłam sobie ze jeszcze teraz siąde i Was nadrobię bo zanim jutro a raczej już dziś zwlekę się z łóżka to będzie do czytania książka grubości encyklopedii ;-)

fiołkowa- no za mną też chodziła pomidorówka w zeszłym tygodniu, zjadłam 4 miseczki:zawstydzona/y: mniam

...a ja mam dzisiaj urodziny i ....czuję się staro:-(,no to już 27 mi stuknęło:szok:

Wszystkiego Najlepszego !!!

Dziewczynki Iza prosiła bym Was zapytała czy któras z Was miała tak, że czuła jakby dzidziuś drżał..Izie się to zdarzyło dzis 3 razy i trwało chwilkę. Mówi, że czkawka to nie była i sie zastanawia co to moze byc..??:eek:

Też tak mam od czasu do czasu. Ale nigdy się jakoś bardziej nie zastanawiałam co to może być. Śmieszne uczucie :tak:

To ile macie latek??

Ja jestesm z rocznika 81 a mój mąż 82

Ja rocznik 1981 a mój 1980 :tak: kurcze starszawa jestem jak na pierwszą dzidzie z tego co widze :-D

U mnie też pierwsza dzidzia a rocznik ten sam :-)
 
reklama
To fakt,że tetrę trzeba zmieniać co kilkadziesiąt minut - moja bratowa używa tetry już prawie pół roku, dlatego poszukiwałam czegoś chłonniejszego, "nowocześniejszego". Zaobaczę, jak będą się sprawowały te "nowoczesne" wielorazówki. Sądzę,że będą lepsze od tetry. Będę Wam zdawać relację, ale jeszcze nie w tej chwili , bo mały jeszcze we mnie ;)
 
Do góry