reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Dzien dobry!!:-D
dzisiaj piekny dzien się zapowiada! Mam nadzieję ze wszystkim miło upłynie!!

Ja się obudzilam o 7 wypilam słabiutką kawkę z mlekiem..a raczej mleczko o smaku kawy;-) i czuję się dzisiaj o niebo lepiej:-DCo prawda nos mam zapchany, ale sily wróciły. Jeszcze sie dzisiaj troszkę pooszczędzam, ale zamierzam przespacerowac sie po piekej pogodzie:tak:

Zmykam bo moj maluch wstał i musze do przedszkola go zaprowadzic:-)
 
reklama
Równiez witam z rana
Ja codziennie na sniadanie pije kawkę. Jak nie wypiję to mi głowa pęka. Ciśnienie mam niskie. Ale też słabiutką piję, bo do filiżanki wrzucam płaściusieńka (można by powiedzieć niepełną) łyżeczkę kawki rozpuszczalnej, zalewam do połowy i reszta mleka.
Co do bitej śmietany, to chodzi raczej o taką sklepową, w jakichść kupnych ciastkach, bo wtedy łatwo o sanmonellę i inne świństwa, bo nigdy nie wiadomo jak ze świeżością produktu. Ale swojskie to raczej można sobie zrobić. Produkty mleczne powinny byc chyba z mleka pasteryzowanego
 

Ale piękne słońce za oknem, aż chce się życ:-)
Ja kończę herbatkę pic i się zastanawiam co by tu zjeśc na śniadanko:-p
Zjadłam dwa prostokąciki Ww i tak się zasłodziłam, że :szok::-D
M się uczy od rana bo jutro ma poprawkowy egzamin na uczelni. I znowu wycieczka:laugh2: Ale zdolny jest to zaliczy;-):-)
Ciekawe jak tam Iza i jej maleństwo.. kiedy ze szpitala wyjdą..






 
Hej kochane przez 4 dni netu nie miałam :eek: i troche mi zajęło dojście do ostatniej strony ale już jestem :-)
Co do ciuszków ....wydawało mi się ze mój brzuszek nie rośnie ale to dletego że siedze na L4 i w piżamie śmigam podomu a tu w weekend pojechalismy do mojej mamy a tu szok:confused2:ledwo sie dopinam i kumpela dala mi 5 par spodni ciązowych :-) ale nie sadziałam ze taka wysoka jestem bo wszytkie za któtkie :crazy::crazy: ona ma 170 a ja 173 i wszytkie takie do kostki są i jedank musze poszukac na allegro spodni! a moze jak skonczy mi sie zwolnienie rusze sie do H&M i C&A bo ona też tam pare spodni kupila i sa nawet nawet spoko:-):-):-)


i jak wam zazdroszcze ..u was na suwaczku juz 14-15tc a ja.....czemu ten czas tak wolno leci:crazy:
 
Hej dziewczyny,
ja od poniedziałku walczę z katarem. Macie jakieś sposoby skuteczne? Widzę, że takie leczenie bez leków, to potrwa chyba długo... Pozdrawiam Was i maleństwa.
 
reklama
Witam :)
Ja nie mogłabym rano przed śniadaniem zjeść coś słodkiego. Najpierw muszę zjęść porządne śniadanka, a teraz już piję kawkę, a głowa to mnie tak masakrycznie boli, że szok. Mam nadzieję że kawa pomoze.
A dziś jadę do fryzjera malowac włoski, robię pasemka blond i brązowe. Bo za tydzień mam wesele brata:) A wogóle nie mam się w co ubrać. Przed ciążą preferowałam raczej obcisłe sukienki i nie mam żadnej luźniejszej. Chodziłam po sklepach ale sa strasznie drogie
 
Do góry