reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
witam nowa mamę :)
ja swoje daję przytulankę, ściska sobie ją, przytula się do niej i zaraz zasypia. jedyne, co ja muszę robić, to przekładać jej głowę na prawą stronę, bo zawsze śpi skierowana w lewo.
 
My zaczęliśmy używać smoczków 3 z aventu, ale używamy też 2. Bałam się, że z tych 3 zbyt szybko poleci, ale jest dobrze. Natomiast kiedyś próbowaliśmy 3 - przepływowych i w najwolniejszej pozycji ciekło strasznie, Szymek nie nadążał. No ale to było ponad miesiąc temu, chcieliśmy wprowadzić Bebilon Comfort ze względu na problemy z brzuszkiem, a on jest bardziej gęsty.
Na szczęście z brzuszkiem jest już ok:-)
 
nie jestem na biezaca to nie wiem :)poruszany byl juz temat typu spacerowka ?czy juz mozna czy jeszcze nie?
Bo maz mowi ze raczej nie :/ja nie chce jej sadzac bo za mala tak tylko na w pol lezaca chyba mozna czy jak ?
wole zapytac moze mamy co juz dzieci starsze maja ?
 
jezu - przystawiac co godzine to jakas masakra jak dla mnie... nie zazdroszcze Wam... Moj z butli ciagnie jak zloto - zarowno mleko jak i wode (i herbatki tez) - ciesze sie ze lubi wode :-)

Co do kontroli bioderek to wszystko Adas mial ok, ale lekarz kazal przyjsc do rutynowej kontroli jak bedzie mial pol roku - ze starszym synkiem tez tak bylo o ile dorbze pamietam.
 
tez byly przeboje mialam tylko aventa i nie chciala pic ,chciala ale jakos jej nie pasowalo i sie wsciekala i gdzies kiedys dla reklamy przyslali z NUK i podpasowal wiec kupilismy butle i smoczki nuka i jest ok tez mamy juz 2 :)
 
Witaj Anula28
Też słyszałam, że z tą położną to się pozmieniało. Do mojej znajomej to już przychodziła jak ona była w 28 tygodniu ciąży. Ja podejrzewam, że do mnie to już nie przyjdzie, bo ma za dużo maluchów, w ogóle była u mnie chyba tylko 4 razy
 
lekarka moja polecila podawac malej wode troszke poslodzona i mloda to uwielbia :) cukier dobry dla rozwoju mozgu :)
delikatnie oslodzona :)zeby nie bylo ze dziecko cukrem karmie
 
My byliśmy na kontroli bioderek tydzień temu, było usg, wszystko w porządku, a mimo to lekarz kazał pieluchować. Profilaktyka. Wkurzyłam się, bo ciepło jest, a mały w dwóch flanelowych pieluchach??? A jak u Was? Też każą pieluchować, gdy jest ok?

U nas też było wszystko ok, lekarz powiedział, że nie muszę pieluchować, mogę jak chcę na noc a w dzień na brzuszku jak najwięcej kłaść. A w książeczce w zaleceniach też wpisał, żeby pieluchować. To było 1,5 miesiąca temu, ja nie pielu****e. Jeszcze raz pójdziemy na usg kontrolne pod koniec czerwca, więc nie zamierzam męczyć niepotrzebnie dziecka:-)
 
reklama
Dzięki za miłe powitanie:) Mój śpi z pieluchą na buzi inaczej nie uśnie choćby nie wiem co.A położna była tylko trzy razy i nic nie mówiła że się jeszcze pojawi.
 
Do góry