reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Witam!
Jestem mamą marcowego Kacperka.Podczytuję Was od dłuższego czasu,aż w końcu postanowiłam do Was dołączyć(mam nadzieję,że mnie przyjmiecie do swojego grona:))Urodziłam synka w 42 tyg przez cc.Mieszkamy na Śląsku.Pozdrawiam.
 
Witam :)

kamikaa Ten Twój fajowy wózio to chyba tak na zasadzie jak u nas stelaż od wózka i na to nałożony fotelik samchowdowy. Wózki 3w1 mają taką funkcję. My mamy x-landera i bardzo przydatne kiedy chce się wyskoczyć na zakupy lub w podróży. Stelaż składamy do bagażnika, gondoli nie zabieramy, pózniej montujemy fotelik na stelaż i jazda:-D
Ja mam wózek pegPerego Pliko Switch 3w1 i jak dla mnie rewelacja. Dzisiaj byłam na bioderkach i wszystko ok. Następna kontrola ok. 9 mies ze zdjęciem RTG bioder. Takie nowe cóś? Ze starszą to byłam na bioderkach dwa raz po 6 tyg. i 3mies. Pani doktor mówiła mi, ze to nowe zalecenia. Aha później kontrola chodu ok. 14 mies.
 
Witaj Anula :)

U nas też położna chodziła do końca 2 miesiąca i nic nie wiem, żeby miała przyjść. A dziś nawet się z nią widziałam w przychodni.
 
My byliśmy na kontroli bioderek tydzień temu, było usg, wszystko w porządku, a mimo to lekarz kazał pieluchować. Profilaktyka. Wkurzyłam się, bo ciepło jest, a mały w dwóch flanelowych pieluchach??? A jak u Was? Też każą pieluchować, gdy jest ok?
 
asiu, u nas też wyszło OK i lekarz powiedział, że nie trzeba pieluchować, specjalnie się 2x pytałam. Ale na wydruku mamy zalecenie: pieluchować. Sądzę, że to się tak rutynowo pisze. A lekarz to znajomy, więc krzywdy nam nie zrobi ;)
BTW w sobotę idziemy na kontrolę.
 
reklama
witam nowią forumowiczke :)
to ciekawe jak u nas, ale podejrzewam ze sama z siebie to ta polozna nieprzyjdzie, zreszta po co mi ona i tak mi nic nie pomoze

wynalazlama nowy patent na malego jak juz ma zasypiac klade mu z boku obok policzka pieluszke i wtedy szybciej mu sie umila i szybciej zasypia :) ciekawe jak dlugo to na niego bedzie dzialac, bo zauwazam ze co jakis czas temu mojemu dziecku sie odmienia
 
Do góry