reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
widzę że wszędzie pogoda do d..., u nas tylko 6 stopni, pada okropnie deszcz i wieje lodowaty wiatr. M właśnie w kominku rozpala - od razu przyjemnie :)
mała dziś temperatury nie ma - ale definitywnie to zęby, nie da sobie zajrzeć do buźki a jak sobie przygryzie coś to zaraz płacz- dobrze że apetyt dopisuje :) marudna jest tylko i z byle powodu płacze :(
a i miała dziś wypadek - zleciała z tapczanu i tak jakoś niefortunnie że z jednej dziurki od noska kapała krewka- płaczu było co nie miara ale zaraz znowu się wspinała - ją nic nie zniechęci.

karalajna gratki zębów :) i brawo że Pawełek taki apetyt ma - na zdrowie :)
 
dlaczego jak sie mam uczyc to normalnie wszystko co pod ręką bym zjadla :( ja prawie koncze wciągac 200gramową tabliczke czekolady
 
katrinka- nie przejmuj sie ;) ja dzis tez bym jadla i jadła ;) tylko ja to chyba z zimna - bo jak mi zimno to wiecznie jestem glodna ,
jeju polusia jak ja zazdroszcze ci kominka;) jak mieszkalismy u rodzicow to napaliulo sie w piecu i cieplutko ;) a tu w bloku to masakra z tym etapem przejsciowym;( . Choc jak sie mam uczyc to tez znajduje sobie tysiac innych zajec ;)- lacznie z jedzeniem .
 
My tez od rana palimy dobrze,ze nie mieszkam w bloku.Dzisiaj u nas 1 stoopien no bosko!!!!!!!!!!!!!!!!

Katrinka mnie tez by sie przydalo pouczyc bo w weekend 2 kolokwia ale mnie sie cholernie nie chce i co zrobic?

I zjadlabym cos dobrego ,chyba nalesniki zrobie z bita smietanka i dzemem:)
 
u nas nie grzeja, ja ubralam skarpetki bo normlanie marzne, juz wolalabym siedziec w pracy niz takie nudy w domu, objadlam sie jedynie i co mi z tego ech:baffled:
jutro ide do apteki po aqua slim:-D

i pawelka zaraz klade bo normalnie jak nie on spal tylko 1,5 h i to w taka pogode:szok:
 
Cześć dziewczyny!

Co za pogoda, brrrr i to ma być majówka. My dziś nosa z domu nie wystawiliśmy. Od niedzieli do poniedziałku byliśmy u rodziców na działce, zrobiliśmy pyyyysznego grilla, pospacerowaliśmy nad jeziorkiem, mały pobawił się trochę w piaskownicy więc udało się coś skorzystać, wczoraj popołudniu już tu na miejscu przyjechali do nas teście i posiedzieli do 22, wesoło było, a dziś leniwy dzień właściwie spędzony na zabawie z małym, no i pichciliśmy z M golonki po bawarsku, wyszły super, rodzice moi też dziś zjechali więc się również załapali;-).
Co do buntu, to u nas również trwa nadal, jeden dzień gorszy drugi lepszy ale ogólnie też wszystko stara się wymuszać płaczem, tak jak wcześniej generalnie moje dziecko było nie płaczące to teraz jak nie dostanie tego czego chce to jest przeraźliwy wrzask i płacz.
Katrinka Twój post jest pocieszający że to wkrótce minie.:baffled:
Polka,Polusia Zdrówka dla brzdąców!
Miłego wieczorku. :tak:
 
wreszcie cisza :) tylko zobaczymy jak długo - mała usnęła dałam jej leki i padła- mam nadzieję że nocka będzie spokojna- trzymajcie kciuki
wpadła do mnie koleżanka z Majką - 6 miesięcy ma - mówię Wam jaka kochana - moja Pola brała ją za rączkę i chciała aby szła z nią- a tu klapa Majka nie idzie - ale się moja złośnica złościła :) a i jeszcze badała jej czy nie ma zębów w buzi :)
fajnie spędziłyśmy popołudnie :)

a teraz - uwaga - mój M prasuje - a ja leżę przed telewizorkiem :)

miłego wieczorku :)
 
reklama
Polusia ale Ci dobrze:) Ja dziś musiałam sama wyprasować górę prania.
Ajentka u nas też miał być grill na obiadek ale jakoś nie wyszło. Ale za to pojutrze będziemy robić kociołek mniam aż mi ślinka cieknie na samą myśl:)
Katrinka, Maziajka owocnej nauki życzę i powodzenia na kolokwiach i egzaminach.
Moje dziecię śpi. Oby lepiej niż wczoraj!
Idę na Ranczo:)
 
Do góry