reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

U nas nocnik to juz normalka maly wszystkie kupy do nocnika siku tez czesto takze pampersów coraz mniej schodzi.Maly na nocnik siada juz odkad skonczyl 10 mies.Na lato to juz bedzie bez pampersów:)
 
reklama
no i jestem u mamy, zlazilysmy cale miasto, w sumie to ogladalam buciki dla Pawelka i jestem zalamana... niektore ceny to kosmos 129-150 zł, a jak sa jakies tansze to niestety stopa mojego dziecka nie wchodzi w tym .. hmm.. to sie chyba podbicie nazywa...
te w ktorych teraz chodzi kupilam na slepo w Coccodrillo jak Pawelek mial 6 miesiecy i sa dobre, Kurcze, bede miala problem.


aaa.. dziewczyny dostalyscie te probki pampersow? ja dostalam na siostre, na Pawla i na mame, a na mnie i meza nie przyszly. Jeszcze zobaczymy czy przyjda na drugi adres meza, na ktory wyslalam. Tylko zamawialam 5, a dostalam 4. Na pierwszy rzut oka ok, ladnie pachna i sa cienkie jak pampersy zielony.
 
Monika, ja też Adasiowi przymierzałam różne buty i były za małe w podbiciu. Mam jedne zamszowe półbuty po Karolu prawie nieużywane i one są na szczęście dobre. Są świetne, z prawdziwej skóry i były niedrogie, ale teraz ich już chyba się nie da kupić :(
 
a ja kupiłam super buciki z elefantena - one są jak znalazł na wysokie podpicie tylko ce na jest nie fajna bo 99 zł zapłaciłam za nie
pampersów nie dostałam- ciekawe dlaczego ;(

moje dziecko jest dziś nie znośne - wlazła sobie do szafki gdzie mam kosz na śmieci, rozwaliła słoik bo jej miejsce zabierał. nie mogę usiąść bo jak małpka wspina się po mnie , jak stoję to po spodniach złapie się i jak małpeczka hyc i wisi na mnie- tragedia z nią dziś. zamiast być grzeczna to ona jak na złość dokazuje jak nigdy dziś
 
Dziewczyny wspolczuje tych problemów z butami,moj naszczęscie ma stopkę superową.I wszystkie pasują dlatego kupuje głownie na allegro:)

A pampresy dostalam na tate,babcie i dziadka.Wyslalam jeszcze na siebie,siostre,brata,męża i mame.CIekawe czy przyjdą.
 
reklama
no ja mam też problem z butami...ogladalam ze skorki i do 209zl dobijały ceny...szok

nie wiem co teraz bo nigdzie nic nie ma. Te Adidaski reeboka co kupiłam to na jesien beda dobre...

Nikus ucikna drzemke, cały dzien grzeczniutki, jak cos chce tylko to ciagnie mnie a nogawki i mama mama...dzisiaj udaje indianina :D
 
Do góry