reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
wow widze znowu bojowo

to ja mam propozycje... duzo forum ma temat "nasze samopoczucie" lub samopoczucie mamusi i takie podobne.. moze warto pomyslec nad stworzeniem takiego watku gdzie rozmawiac mozemy o innych sprawach niz dzieci.... lub mozna odzywic zamkniety, na ktorym mozna pisac o "nie dzieciach" a i nie musimy sie martwic ze tesciowa czy sasiadka nas podczyta.

To tylko moja propozycja.

Ramari moja laktacja poprawila sie :) dzieki temy 7,7 5,5 i 3,3 ... w dzien jeszcze nie jest do konca super, ale w nocy znow mam nadmiar ;)... jeszcze raz wielkie dzieki za tamten e-mail, bo to on mi chyba tak pomogl.

hhmmmm...do zamkniętego nie wszyscy zdaje się mają dostęp:sorry2:
No mnie czeka ostatnia wypłata a potem tylko urlo. U nas ogólnie biją się o ciuchy wszelkiego rodzju dzoecięce i dla dorosłych/. Jak jest dostawa to ciuchy są po 60 zł za kg. A bab tyle że masakra. No i dużo takich handlarek które ciuchy upolowane na wagę potwm dwa razy drożej na rynkach wycenione sprzedają.

u nas tak samo jest:angry:

Piszmy o wszystkim co nie dotyczy naszych pociech... O naszych problemach, uczuciach w małżeństwie, pracy, sukcesach zawodowych o małżeństwie, relacjach z rodzicami i teściami, naszych dolegliwościach. Czyli ogólnie o wszystkim co kręci się wokół nas poza maciżyństwem
chwilowo nie wszystkie jeszcze powróciły do pracy i 24/24 są z dziećmi, więc siłą rzeczy wciąż o tym mówią...myslę, ze z czasem to się zmieni:sorry2:
 
słuchajcie mamy z Polą mały sukces : mała usnęła w łóżeczku a nie we wózku, co prawda musiałam klepać po pleckach i spała tylko 20 min ale to już coś, bo tak śpi we wózku i tylko wtedy ja wózek jest w ruchu.
 
dostałam dziś paczkę z bobovity:-) czy któraś z Was może też taką dostał?

ja dostalam z hipa z bobovity nie,a co masz w srodku fajnego?
 
Wiesz ja z hippa też dostałam,a z bobovity jeśli byś chciała to wejdź na stronę nutricia i wypełnij formularz o poradnik żywieniowy i Ci przyślą:-) W paczce jest: ów poradnik, próbka bebiko2, próbka kaszki bobowita bananowej, słoiczek zupki, próbka herbatki, mus babnan&jabłko i list:-)
 
kroliczatko odpisze do Ciebie po raz ostatni... skasowalas posta, w ktorym napisalas ze stad spadasz, bo jestesmy keipskie i masz dosc pustakow... teraz zmienilas go na !!! ... nie odpisze na Twojego priva, i prosze Cie nie wyzywaj mnie juz wiecej od prostaczek, bo do piet mi nie dorastasz. Nigdy nie ponizylam sie do tego stopnia, zeby nazwac kogos pustakiem... nie znasz mnie ani ja Ciebie i niech juz tak zostanie.
 
Ostatnia edycja:
kroliczatko odpisze do Ciebie po raz ostatni... skasowalas posta, w ktorym napisalas ze stad spadasz, bo jestesmy keipskie i masz dosc pustakow... teraz zmienilas go na !!! ... nie odpisze na Twojego priva, i prosze Cie nie wyzywaj mnie juz wiecej od prosaczek, bo do piet mi nie dorastasz. Nigdy nie ponizylam sie do tego stopnia, zeby nazwac kogos pustakiem... nie znasz mnie ani ja Ciebie i niech juz tak zostanie.


no właśnie zastanawiałam się o co chodziło, tak napisała??????? pięknie, pustaki pozdrawiają króliczątko aaaa i pozdrawiają również nijakie doradczynie
 
reklama
yra245 a no napisala, mam nadzieje, ze dotrzyma slowa u juz "spadnie stad na dobre", tak jak napisala w swoim poscie, nie rozumiem po co wyzywac ludzi, o ktorych nie ma sie zadnego pojecia.

mazia89 a dobre to :):ninja2:
 
Do góry