reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hej brzuszki :)

Ojj, u mnie noc baaardzo ciężka.. Jak obudziłam się po trzeciej w nocy tak nie mogłam spać do 5tej.. W końcu zasnęłam jakoś z trudem.. Ale od tamtej ory mnie brzuch boli.. i to bardzoo :( Kochane, dziś ostatni luty ;D i tak się zastanawiam czy będę marcówką czy załapie się jeszcze na ten luty hah ;D Od nocy mi to po głowie chodzi no he he. Nowy wygląd forum mi się podoba ;) Przyzwyczaimy się prędko ;) Miłego dnia kobitki! ;**
 
reklama
Hej u mnie nocka spokojna, na razie cisza, więc może poczekamy do marca :-p

Co do nowego BB, dziwne, ale tak jak piszecie, pewnie kwestia przyzwyczajenia :-p

U nas pogoda śliczna!!! Także chyba zaraz wybierzemy się na spacerek :)

Miłej i spokojnej niedzieli!!!!!
 
witam,
oo fajne zmiany....

a u mnie nocka -BOLESNA- skurcze co 18min ale tak bolesne, że się budziłam :sorry: jakoś nad ranem przeszły... a w nocy miałam schizy, że urodzę w lutym :no: nie nie nie ufff chyba jednak nie... od jutra może się dziać co chce ale jeszcze nie dziś :laugh2:
 
Siema:sorry:

nie lubie zmian grrrrrrr :angry: i zaś trzeba wciskac zaawansowana edycje żeby emoty były :crazy:

no nic...kilka dni i się przyzwyczaję (mam nadzieję).
U mnie też spokój....mam nadzieję że urodzę przed terminem...bo kurde inaczej nie załatwię tego zwolnienia :angry:
 
Wita:)
No trochę dziwne to bb, zobaczymy jak się sprawdzi w praktyce
madzia84 trzymam kciuki za Bartusia:) Z tego co pamietam to madzia rodziła w Kościerzynie
U mnie oprócz drobnych bólów nic nie zapowiada, więc mam nadzieję że pełnia mnie ominie i urodzę w marcu:)
 
hej dziewczyny.
a ja siedze na wielkiej spinie i sie zastanawiam.
jak sie obudzilam, podnioslam z lozka, to sobie usiadlam, zeby troszke oprzytomniec. Wstaje, patrze na miejsce gdzie siedzialam, a tam spora plama :szok:
ide do lazienki, cala wkladka mokra, majtki...
teraz siedze i boje sie ruszyc, zeby mi cos nie chlusnelo..
czuje takie zażynanie w brzuchu, ale mam wrazenie, ze to od zoladka.. hmmm..
:eek:
 
czesc

moniska do szpitala marsz, wody ci odchodza :tak:

ja mialam skurcze rano i to naprawde bolesne, myslalam ze juz rodze;-) ale przeszly

jednakze obawiam sie ze to juz naprawde niedlugo, tylko mi zadne czopy ani nic...:eek:

tylko ze u mnie to juz rozpoczety 40 tydzien!! wiec wszystko sie moze zdarzyc....
 
moniskabe może to wody, a dużo tego było; czytałam gdzieś że jeśli to wody to wkładka nie wyschnie, a jeśli to mocz to wkłądka po pół godziny wyschnie, tylko trzeba ją oczywiście wyjąć:) Ale nie wiem czyy to prawda, a duzo tego było?
 
moniskaBe może to wody odeszły ???? o_O

hehe u mnie cisza nadal, twardnieje brzuch, ale skurczy nie czuję i wody nie odchodzą :))
chyba poczekam do poniedziałku, a w pon . do lekarza i mnie skieruje już do szpitala raczej :p
 
reklama
moniskabe może to wody, a dużo tego było; czytałam gdzieś że jeśli to wody to wkładka nie wyschnie, a jeśli to mocz to wkłądka po pół godziny wyschnie, tylko trzeba ją oczywiście wyjąć:) Ale nie wiem czyy to prawda, a duzo tego było?

no sporo.. a mocz to na pewno nie byl :eek:
kurcze sama juz nie wiem.
teraz nie czuje, zeby mi cos lecialo..

łóżko jeszcze mokre..
 
Do góry