reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
ja tez sie popodniecalam nasza gwiazda justyna:-)moze z wrazenia urodze dzis w nocy heh

tuttobene gratulacje duzego chlopa;-)

a dla madzi zycze duuuzo sil i tzymam kciuki, na pewno wszystko bedzie dobrze:tak::tak::tak:

chyba sie tez poloze, dobranoc

aaa teraz patrze: po 23 nasze panczenistki beda walczyc o braz :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam z wieczorka :tak: musze troszke nadrobić co tam u Was słychać :tak: my właśnie wróciliśmy od znajomych to chyba już jedno z ostatnich wyjść przed porodem ;-)

ionka całe 48 cm słodkości :-D no i gratuluje szybkiego powrotu do formy, 4 kg to już malutko :tak:

ccaroline85 nio to wygląda na to że być może niedługo i ty się rozpakujesz ;-) trzymam kciukasy

wavejka gratuluje córeczki, napewno wszystko będzie dobrze czego życze i malutka szybko wróci do domku :tak:

tuttobene gratuluje :tak: wow jaki duży chłopczyk

Madzia84 trzymam kciuki za Bartusia, musi być dobrze - napewno będzie, życze dużo sił.

Tak wogóle to życze wszystkim spokojnej nocki :tak: do jutra dziewczynki.
 
Trzymamy kciuki za Bartusia - jestem pewna, ze wszystko bedzie odbrze.
Umknel om igdzie madzia rodzila, ale jednak szpitale w Gdansku (Wojewodzki??? Zaspa???) Sa naprawde dobre i na pewno wszystko z Bartusiem bedzie w porzedku bo bedzie pod dobra fachowa opieka


Z tym macieryznskim to naprawde przegiecie - ja slyszalam i tak mialam w poprzendiej ciazy ze od dnia porodu i juz. ja mam L-4 do 1 marca i bede miala przedluzone od 2 (bo do tej pory to raczej na pewno nei urodze). no lae moj lekarz zadnych problemow nie robi nawet ze wstecznym - w styczniu wypisal mi takei przedswiateczne :-D

ccarloline - mam przeczucie ze nie oprzesz sie tej pelni ksiezyca :-p:-p Trzymam kciuki jakby co :-)

Dobrej nocy wszystkim zycze i prosze o klinkniecie na link w moim podpisie dotyczacy zasadzenia drzewa :-):sorry:


MAMY BRAZ!!!!! :tak::tak::tak:
 
Trzymamy kciuki za Bartusia - jestem pewna, ze wszystko bedzie odbrze.
Umknel om igdzie madzia rodzila, ale jednak szpitale w Gdansku (Wojewodzki??? Zaspa???) Sa naprawde dobre i na pewno wszystko z Bartusiem bedzie w porzedku bo bedzie pod dobra fachowa opieka


Z tym macieryznskim to naprawde przegiecie - ja slyszalam i tak mialam w poprzendiej ciazy ze od dnia porodu i juz. ja mam L-4 do 1 marca i bede miala przedluzone od 2 (bo do tej pory to raczej na pewno nei urodze). no lae moj lekarz zadnych problemow nie robi nawet ze wstecznym - w styczniu wypisal mi takei przedswiateczne :-D

ccarloline - mam przeczucie ze nie oprzesz sie tej pelni ksiezyca :-p:-p Trzymam kciuki jakby co :-)

Dobrej nocy wszystkim zycze i prosze o klinkniecie na link w moim podpisie dotyczacy zasadzenia drzewa :-):sorry:


MAMY BRAZ!!!!! :tak::tak::tak:

No mamy 6 medal:-):-):-):-)
 
Hmm dziwne to nowe bb, jakos tamte wydawalo mi si ebardziej przejzyste... pewnie to kwesita przyzwyczajenia. Ide spac, a wam zycze milego dnia.
 
Witajcie brzuchatki!
Gratulacje dla effaa i tuttobene :)
u mnie zaczyna się rozkręcać, dziś przylatuje Teścióweczka, własnie Ł pojechał po nią na lotnisko. Teraz bez stresu moge rodzić.
Udanej niedzieli...u mnie leje okropnie, uciekam Was poczytać, do pozniej ;)
 
Cześć brzuszki z rana .

Trzymam kciuki za Bartusia, w Gdańsku mają naprawdę dobry sprzęt także napewno będzie wszystko dobrze.

Fajne to nowe BB - nawet mi się podoba.

A ja biorę się za sprzątanie, dziś przyjeżdża brat z córeczką 4 miesięczną :)

No i trzeba zrobić obiadek :)
 
reklama
Witam w ten pikny dzionek... w kazdym razie u mnie zapowiada sie ladna pogoda..:)

Nowy IMAGE troche dziwnie sie czyta ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia...

normlanie daaawno nie mialam takie spokojnej nocy jak dzis.. wkoncu sie wyspalam..<jupi>
tylko raz siusiu.. mała tez dosc spokojna.. ale juz od rana swiruje..:) skurczy prawie nic... chyba jednak mnie na ta pelnie nie wezmie... a to juz powinno byc...:zawstydzona/y::szok:
 
Do góry