reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

malinkaa ładnie ten Twoj Jasiek Cie wytrenuje, jeszcze troche i prawy sierpowy w Twoim wykonaniu bedzie zabójczy:-D
co do opalania to zapraszam:)

przed chwilą Hanka nadała mi tytuł księżniczki... mówię jej że mama w domu na dwie księżniczki - Księzniczkę Hanie i Księzniczkę Zosie - a ona na to "mama też księżniczka":-D
lece bo mnie ciągnie na podwórze pa
 
reklama
A ja wczoraj rozmawiałam z M na temat mojego studia fotograficznego i jak dobrze pójdzie to do końca roku studio będe miała gotowe i zacznę działać;-))))))))))))))))))))))

młody spi ale co chwilę sie wybudza i jeczy coś czuje ze tak będzie do konca dnia i nocy;-/

ja obiad włanie dokanczam na szybko pieczarki w sosie smietanowym do tego kurczak i kasza jęczmienna;-))

Malina- jak tak bedziesz cwiczyć to spiewanie to jeszcze na X-Factor sie zalapiesz ha ha ha
patik- miłego szalenstwa księżniczko;DD
 
Pinus byłabym w siodmym niebie jakby moja Małgosia była choc w połowie taka sliczna ,szczupła i madra jak Twoja Wikusia:) w sumie ja tez jestem drobna i w mojej rodzinie to wszyscy sa szczupli wiec wiem po kim niunia taka jest;) a co do przybierania to dopiero teraz sie ruszyło ,chyba dlatego ze mniej koop robi,było nawet 9 a jest 1-3 na dzien:)
Malinka zdolna jestes,tak spiewac,tanczyc itd,moze Cie wyslemy na jakis casting;)
Patik gratuluje tytułu:)co do objekcji w stosunku do własnego wygladu to jako leczenie polecam wypad nad nasze morze,tam na plazy zobaczysz takie ''okazy ''ze od razu bedziesz miec lepszy humor;)

moj wyjec w koncu usnoł mi na ramieniu wiec ide sie z nia legnac bo juz mi nie wygodnie:)
 
Ewi jak nie masz przekonania to nie ma się co zmuszać do karmienia w miejscu, które Ci nie odpowiada, po co dziecko stresować swoimi nerwami

Kobiety poślijcie trochę spania dla mojego Maćka pilssssssss!!!!!!!!
Od 9 rano walczy ze mną :sad: beczy jak by go ze skóry obdzierali i uspokaja się tylko przy cycusiu - gdzie jest moje dziecko???? :baffled:
I jak na złość eMka dziś nie ma do samego wieczora ocho 5 minut leżenia w łóżeczku to za dużo ..... help!:dry:
 
Ola- kochana jak odziedziczy urodę po Tobie a wszystko na to wskazuje to karawana chłopów murowana he he

Pinus na chwile obecna po mnie ma tylko ''figure'' i uszy a i płec;) a tak to wszyscy mowia ze to czysty tatus;)
Mami oj chyba ta pogoda nam dzieci pozmieniała bo moja tez jakas niespokojna:(
 
to chyba ola nasze tak po szczepieniu mój sie obudził z rykiem po 3,5h spania zjadł i dalej wył ,ani rączki ani leżaczek nawet chusta nie pomogła:no: teraz połozyłam go do wózka,jedną reką pisze drugą jeżdze:nerd: moze zasnie :confused: dobrze ze mąż bedzie za 2,5h bo mi rece odpadną jak tak dalej pojdzie a juz nie wspomnę ze obiad zrobiłam a nie mam jak zjeść dobrze ze chociaz Wiki zjadła................................
 
Pinus no tylko ze moja nie była szczepiona;) buziaki dla bidulka Eryczka:) ile razy ja jadłam obiad jedna reka;) nawet kumpela mi zrobiła fotke jak mała lulam jedna reka a druga jem obiad i jeszcze do tego siedze przed kompem;)
 
reklama
HA HA ale macie dowcip laski ;p Dzisiaj poszłam na łatwiznę i piosenki były z płyty ;p a moich tańców wolałybyście nie oglądać, jak słoń w składzie porcelany, a z Johnem to już w ogóle komedia ;p

Chyba na pogodę nasze dzieciaczki tak reagują, u nas było duszno, ale wietrznie i przywieje chyba wielką ulewę, bo ciemno się zrobiło masakrycznie, a Jasiek taki ospały dzisiaj był i prawie wcale nie płakał ;) nie narzekam!!
 
Do góry