reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Wizyta dopiero za 2 tygodnie (prenatalne). Póki co to była jednorazowa plama na papierze, ale niestety dość duża i żywo czerwona. Teraz jest czysto. Jeśli się będzie powtarzać to od razu jadę na IP. Wczoraj trochę porobiłam w domu, więc pewnie trochę się przeciążyłam. Dzisiaj odpoczywam i zobaczymy co będzie
To dzisiaj musisz porządnie poleżeć i powinno być lepiej:)
 
reklama
Hej ja dziś się obudziłam i znów mam jakieś skurcze nie duże ale są…
Po przebudzeniu luteina chyba z nocy tak ze mnie wyleciała jakiś taki kolor kremowy jak nigdy .
Wizyta dopiero za 2 tygodnie 🤦‍♀️ a mi już się dłuży i chciałabym zobaczyć czy z maluszkiem okej 🥺
 
Hej ja dziś się obudziłam i znów mam jakieś skurcze nie duże ale są…
Po przebudzeniu luteina chyba z nocy tak ze mnie wyleciała jakiś taki kolor kremowy jak nigdy .
Wizyta dopiero za 2 tygodnie 🤦‍♀️ a mi już się dłuży i chciałabym zobaczyć czy z maluszkiem okej 🥺
Witam w klubie. Chyba zaraz znowu spróbuję uruchomić detektor może jakimś cudem coś nim znajdę 🫤
 
U mnie też, 10+2 dopiero, a detektor mam starej daty i w instrukcji jest ze dopiero od 16 tygodnia. Ale kto wie, może zdarzy się cud którego teraz bardzo potrzebuję 😅😅
wykończy mnie nerwowo ta ciąża 🥺 jestem mega wdzięczna za nasz cud , ale każdego dnia boję się coraz bardziej… zwłaszcza że towarzyszą mi bóle i skurcze , nie wiem czy to takie normalne . To moja pierwsza ciąża gdzie zaszłam tak daleko we wcześniejszych kończyło się to na ok 6 tygodniu …
 
Hej ja dziś się obudziłam i znów mam jakieś skurcze nie duże ale są…
Po przebudzeniu luteina chyba z nocy tak ze mnie wyleciała jakiś taki kolor kremowy jak nigdy .
Wizyta dopiero za 2 tygodnie 🤦‍♀️ a mi już się dłuży i chciałabym zobaczyć czy z maluszkiem okej 🥺
Może jakaś teleporada u lekarza jak się niepokoisz?
 
reklama
Hejk! U mnie dopiero 7+4 zazdroszczę wszystkim którzy mają już 10-11 tydzień :( Tak strasznie wolno mi leci. Ja dziś wróciłam do pracy po bardzo długim urlopie. Planuję być w pracy do końca września tylko, ale nie wiem kiedy im o tym powiedzieć. Szef zachował się bardzo niefajnie wobec mnie ostatnio i najchętniej powiedziałabym mu w piątek, że od poniedziałku niech sobie radzi sam :D Ale mam jednak troche kultury i ciężko mi tak zrobić..

No to u mnie już -4 kg a dopiero 8 tydzien
A u mnie +2.5kg a dopiero 8 tydzień :( wolałabym w twoją stronę. masakra, a nie jem niewiadomo jak dużo. Mam ogromne problemy z zaparciami i może dlatego..
 
Do góry