reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Z ciekawości zapytam - jakie masz ciśnienie? Też jestem niskociśnieniowcem, zazwyczaj waha się w granicach 95 - 105/70. O dziwo jak idę do lekarza i tam mi mierzą, to zawsze wychodzi książkowe, 120 albo ponad o_O
Ostatnio mierzone kilka dni temu - zawrotne 99/60 😅 Mam tak samo-u lekarza zawsze w granicach książkowego ciśnienia, podejrzewam syndrom białego fartucha.
 
reklama
Jest cola 0 cukru 0 kofeiny w żabce :D
To teraz ja coś wrzucę, myślę że jedna kawa na dzień zdrowsza 😉

Niezalecane jest również spożywanie napojów typu „light” oraz „zero”. Zamiast cukru dodano do nich aspartam, a także mogą zawierać kwas asparaginowy, metanol, które są szkodliwe dla maluszka.
 
To teraz ja coś wrzucę, myślę że jedna kawa na dzień zdrowsza 😉

Niezalecane jest również spożywanie napojów typu „light” oraz „zero”. Zamiast cukru dodano do nich aspartam, a także mogą zawierać kwas asparaginowy, metanol, które są szkodliwe dla maluszka.
Miałam 17 lat jak byłam w ciąży z synem. 0 wiedzy na ten temat, całą ciążę żłopałam colę i jadłam zupki chińskie, po prostu nie mogłam się opanować. Człowiek czasem chciałby cofnąć czas, ale nie może 🥴🥴
 
Miałam 17 lat jak byłam w ciąży z synem. 0 wiedzy na ten temat, całą ciążę żłopałam colę i jadłam zupki chińskie, po prostu nie mogłam się opanować. Człowiek czasem chciałby cofnąć czas, ale nie może 🥴🥴
Oj no pewnie, ja tak samo, nie można dać się zwariować, specjalnie to wrzuciłam bo chyba wszystko co się wpisze jest "zakazane"...
 
Kochane 4+2 tc beta 89.800 myślicie, że nie jest za niska ?
IMG_7518.jpeg
 
reklama
Do góry