reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Czy też macie taki przytkany nos? Od jakiegoś tygodnia mam ciągle coś w nosie. Oddycham normalnie, ale czuję te smarki w środku... Nie jestem chora, podobno progesteron może takie coś wywoływać, jest to irytujące 🤧
Nie ale jestem zaziębiona jakoś od 4 tygodni. Dziś byłam u dentysty i modliłam się żeby nie dostać ataku kaszlu:)
 
reklama
Czy też macie taki przytkany nos? Od jakiegoś tygodnia mam ciągle coś w nosie. Oddycham normalnie, ale czuję te smarki w środku... Nie jestem chora, podobno progesteron może takie coś wywoływać, jest to irytujące 🤧
Ja biorę duże dawki progesteronu ale nic mi nie jest
 
Witajcie dziewczy czytam was i nie wiem co powiedzieć wstyd mi się przyznać. Jestem zła na siebie. Bo nie tak miało być Nie planowałam z swoim Ciąży. Ale się stało.
OM 13.06 mam nieregularne miesiączki nie zapisywałam wcześniejsze Więc nie wiem jakie długie mam cykle mniej więcej 13 powinna przyjść i jej nie ma. Zrobiłam test 9.07 bo Miałam zawroty głowy A to u mnie nie typowe. Złościłam sie na wszystkich i na wszystko. A po teście który zrobiłam popołudniu. Już wiedziałam dlaczego tak jest rano powtórzyłam i byłam pewna. Wpadka roku . Obecnie męczą mnie mega mdłości. Zasłabnięcia. I odrzuciło mnie od kawy. A żeby nikt nie wiedział że jestem w ciąży pije tę kawę z rodzicami jak skazana. Do lekarza idę dopiero za 2 tyg bo wiem że nie ma sensu iść szybciej. Nie cieszę się że będę miała bobo. Moje plany i marzenia wzięły łep. Targają mnie dziwne emocje ale nie umiem płakać z tego powodu . Rozpłacze się pewnie na wizycie. U lekarza .
 
Witajcie dziewczy czytam was i nie wiem co powiedzieć wstyd mi się przyznać. Jestem zła na siebie. Bo nie tak miało być Nie planowałam z swoim Ciąży. Ale się stało.
OM 13.06 mam nieregularne miesiączki nie zapisywałam wcześniejsze Więc nie wiem jakie długie mam cykle mniej więcej 13 powinna przyjść i jej nie ma. Zrobiłam test 9.07 bo Miałam zawroty głowy A to u mnie nie typowe. Złościłam sie na wszystkich i na wszystko. A po teście który zrobiłam popołudniu. Już wiedziałam dlaczego tak jest rano powtórzyłam i byłam pewna. Wpadka roku . Obecnie męczą mnie mega mdłości. Zasłabnięcia. I odrzuciło mnie od kawy. A żeby nikt nie wiedział że jestem w ciąży pije tę kawę z rodzicami jak skazana. Do lekarza idę dopiero za 2 tyg bo wiem że nie ma sensu iść szybciej. Nie cieszę się że będę miała bobo. Moje plany i marzenia wzięły łep. Targają mnie dziwne emocje ale nie umiem płakać z tego powodu . Rozpłacze się pewnie na wizycie. U lekarza
 

Załączniki

  • IMG_3928.jpeg
    IMG_3928.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 23
Witajcie dziewczy czytam was i nie wiem co powiedzieć wstyd mi się przyznać. Jestem zła na siebie. Bo nie tak miało być Nie planowałam z swoim Ciąży. Ale się stało.
OM 13.06 mam nieregularne miesiączki nie zapisywałam wcześniejsze Więc nie wiem jakie długie mam cykle mniej więcej 13 powinna przyjść i jej nie ma. Zrobiłam test 9.07 bo Miałam zawroty głowy A to u mnie nie typowe. Złościłam sie na wszystkich i na wszystko. A po teście który zrobiłam popołudniu. Już wiedziałam dlaczego tak jest rano powtórzyłam i byłam pewna. Wpadka roku . Obecnie męczą mnie mega mdłości. Zasłabnięcia. I odrzuciło mnie od kawy. A żeby nikt nie wiedział że jestem w ciąży pije tę kawę z rodzicami jak skazana. Do lekarza idę dopiero za 2 tyg bo wiem że nie ma sensu iść szybciej. Nie cieszę się że będę miała bobo. Moje plany i marzenia wzięły łep. Targają mnie dziwne emocje ale nie umiem płakać z tego powodu . Rozpłacze się pewnie na wizycie. U lekarza .
Jeżeli rozważyłaś wszystkie za i przeciw i naprawdę nie chcesz tej ciąży, to są na to rozwiązania, szczególnie teraz, kiedy jest bardzo wcześnie. Np. Aborcyjny Dream Team.
Jeżeli jednak chcesz urodzić, to nie pij kawy, kofeina może uszkodzić zarodek/płód.
Musisz się porządnie zastanowić. Życie masz jedno.
 
Witajcie dziewczy czytam was i nie wiem co powiedzieć wstyd mi się przyznać. Jestem zła na siebie. Bo nie tak miało być Nie planowałam z swoim Ciąży. Ale się stało.
OM 13.06 mam nieregularne miesiączki nie zapisywałam wcześniejsze Więc nie wiem jakie długie mam cykle mniej więcej 13 powinna przyjść i jej nie ma. Zrobiłam test 9.07 bo Miałam zawroty głowy A to u mnie nie typowe. Złościłam sie na wszystkich i na wszystko. A po teście który zrobiłam popołudniu. Już wiedziałam dlaczego tak jest rano powtórzyłam i byłam pewna. Wpadka roku . Obecnie męczą mnie mega mdłości. Zasłabnięcia. I odrzuciło mnie od kawy. A żeby nikt nie wiedział że jestem w ciąży pije tę kawę z rodzicami jak skazana. Do lekarza idę dopiero za 2 tyg bo wiem że nie ma sensu iść szybciej. Nie cieszę się że będę miała bobo. Moje plany i marzenia wzięły łep. Targają mnie dziwne emocje ale nie umiem płakać z tego powodu . Rozpłacze się pewnie na wizycie. U lekarza .
Wierzę, że jest Ci bardzo ciężko ale jestem przekonana, że wszystko się ułoży:)
 
Jeżeli rozważyłaś wszystkie za i przeciw i naprawdę nie chcesz tej ciąży, to są na to rozwiązania, szczególnie teraz, kiedy jest bardzo wcześnie. Np. Aborcyjny Dream Team.
Jeżeli jednak chcesz urodzić, to nie pij kawy, kofeina może uszkodzić zarodek/płód.
Musisz się porządnie zastanowić. Życie masz jedno.
Można pić kawę. 200mg kofeiny czyli do dwóch filiżanek na dobę jest dozowolnie:)
 
Dziękuję. Z trudem powstrzymałam łzy jak usłyszałam serduszko
super , że mogłaś posłuchać serduszka . 🥰 ja jak byłam 6+5 to lekarz powiedział że do 10 tygodnia nie pozwala na to . Pokazała tylko wykres z jaką prędkością bije serduszko . Na pewno jest to cudowne uczucie pierwszy raz usłyszeć bicie serca. ❤️
 
reklama
Do góry