reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Siemka! Przetrwałam 3dniowy festiwal, nie wiem jakim cudem, nawet koncerty do 1 w nocy 🙈 po powrocie padłam i spałam kilkanaście godzin.. Postaram się nadrobić wpisy!

Wczoraj zbadałam progesteron i niestety mój wynik jest za wysoki, 36 przy 8+3. Gin kazała mi brać dawkę 200mg asekuracyjnie do kolejnej wizyty, wczoraj miałam dylemat czy go brać, ale też wiem że z dawki należy zejść. Czy to jest bezpieczne dla dziecka? Bo ja czuję się słabo, mega zmęczona, jakąś taka opuchnięta, wysypka na czole, zgaga i zapchany nos, czyli pełen zestaw objawowy gdy progesteron jest za wysoki :(
 
Część dziewczyny byłam wczoraj u lekarza z dzidziusiem wszystko ok plamienia też już się skończyły a trwały równy tydzień. Mam powoli schodzić z duphostonu teraz zażywać 1 tabletkę dziennie. Proszę mnie wpisać na kolejną wizytę na której też będą badania prenatalne a wypada ona na 6.09
 
@Kotciara wysyłała listę z pierwszej strony, i tak dobrze to ogarnęła bo to mnóstwo osób, nie sposób wszystkich spamiętać. Myślę ze nadal jest możliwe dołączenie do forum zamkniętego jeśli się do niej odezwiecie 😊
Dziękuje :)
@Jagódka33 nie wiem dlaczego nie byłaś na liście, ale wielokrotnie ją udostępniałam i prosiłam o sprawdzenie czy na niej wszyscy są. Czasem mogę kogoś przeoczyć, jeśli ktoś bezpośrednio się nie upomni. 😐
W każdym razie widzę, że jesteś aktywna więc jutro postaram się ogarnąć aby dodać cię na priv :)
Część dziewczyny byłam wczoraj u lekarza z dzidziusiem wszystko ok plamienia też już się skończyły a trwały równy tydzień. Mam powoli schodzić z duphostonu teraz zażywać 1 tabletkę dziennie. Proszę mnie wpisać na kolejną wizytę na której też będą badania prenatalne a wypada ona na 6.09
Cześć, bardzo się cieszę że wszystko jest ok. 💙 w wiadomości prywatnej powinnaś dostać link do grupy prywatnej, zapraszam tam do nas ☺️
 
reklama
Do góry