reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Super brawo😍 cudownie, że krwiak się wchłonął!! Ja się tak martwię o ten mój, niby jest mały ale jest i nie daje mi spokoju ;/ a miałaś coś przepisane na krwiaka?
Biorę duphaston 3 razy dziennie, ale brałam go już od samego początku ciąży, a mimo to krwiak powstał i krew z niego wyleciała. A wiesz jaką wielkość ma Twój krwiak?
Pytanie do dziewczyn biorących duphaston...
Wysłałam męża po receptę i wrócił z niczym bo na recepcie jest Duphston 10mg 28 tabletek
Pani mu powiedzial że jest tylko po 20 tabletek i lekarz musi poprawić receptę bo nie może mu sprzedać...dzizesss
Sprawdziłam w necie i też nie widzę tych pp 28 tabletek...zerknięcie proszę czy bierzecie taki tak w załączonym zdjęciu? Czy ten po 28 tabletek jest jakich inny? Zgłupiałam...
Mam identyczne opakowania
 
reklama
Pytanie do dziewczyn biorących duphaston...
Wysłałam męża po receptę i wrócił z niczym bo na recepcie jest Duphston 10mg 28 tabletek
Pani mu powiedzial że jest tylko po 20 tabletek i lekarz musi poprawić receptę bo nie może mu sprzedać...dzizesss
Sprawdziłam w necie i też nie widzę tych pp 28 tabletek...zerknięcie proszę czy bierzecie taki tak w załączonym zdjęciu? Czy ten po 28 tabletek jest jakich inny? Zgłupiałam...
Ja mam 20 tabletek.
Jeśli dawka jest taka sama, to żaden problem dla farmaceuty wydać mniejsze opakowanie. Problem by był, jeśli dawka inna albo chciałabyś więcej tabletek, a przepisane mniej.
Ps. Sprawdziłam i jest taki, który ma 28 tabletek, ale wycofany z oferty raczej
 
reklama
Pytanie do dziewczyn biorących duphaston...
Wysłałam męża po receptę i wrócił z niczym bo na recepcie jest Duphston 10mg 28 tabletek
Pani mu powiedzial że jest tylko po 20 tabletek i lekarz musi poprawić receptę bo nie może mu sprzedać...dzizesss
Sprawdziłam w necie i też nie widzę tych pp 28 tabletek...zerknięcie proszę czy bierzecie taki tak w załączonym zdjęciu? Czy ten po 28 tabletek jest jakich inny? Zgłupiałam...
Mam takie same. Mi lekarka napisała 14 dni 2x1, poszłam do położnej która ogarnia biurokrację poza gabinetem i położna postukała się w czoło że nie ma opcji 28 tabletek, westchnęła i przepisała 2opakowania po 20. Może kiedyś były i teraz lekarzom się merda
 
Do góry