reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Witam się i ja. Podczytuje od samego początku i nieśmiało dołączam🙂 staraliśmy się z mężem od roku. Po drodze przeszkodziła nam dysplazja szyjki macicy oraz zabiegi az moja dr w szoku była ze tak szybko nam się udało. Witam się nieśmiało ponieważ tydzień temu był jeszcze pusty pęcherzyk ale podejrzewam ze owu mogła się przesunąć i być zdecydowanie później. Termin mam z OM na 20.03. 7go idę na USG i liczę ze będzie wszystko w porządku. Na ten moment obstawiona jestem Duphastonem oraz biorę Acard.
 
I na 11.09 badania prenatalne umówione ;)

Wczoraj byłam na pierwszej wizycie, lekarz zrobił mi usg wszystko mi pokazał, wyjaśnił ale tak teraz o tym pomyslalam to nie dostałam zdjęcia czy to normalne ?
jesli na nfz to nie zawsze daja, z corka nie mialam ani jednego zdjecia fakt bylo to juz 7 lat temu. Teraz prywatnie dostaje za kazdym razem kilka 🙂 ostatnio nawet lekarz specjalnie dla mnie zrobil 3D 🙂
 
Wszystko super, serce bije, maleństwo miało już prawie 8 mm, krwiak się wchłonął 🙂 wszystko jest na dobrej drodze.
@Kotciara proszę o wpisanie mnie na 16.08 na wizytę i na 13.09 na prenatalne 😃
Super brawo😍 cudownie, że krwiak się wchłonął!! Ja się tak martwię o ten mój, niby jest mały ale jest i nie daje mi spokoju ;/ a miałaś coś przepisane na krwiaka?
 
Pytanie do dziewczyn biorących duphaston...
Wysłałam męża po receptę i wrócił z niczym bo na recepcie jest Duphston 10mg 28 tabletek
Pani mu powiedzial że jest tylko po 20 tabletek i lekarz musi poprawić receptę bo nie może mu sprzedać...dzizesss
Sprawdziłam w necie i też nie widzę tych pp 28 tabletek...zerknięcie proszę czy bierzecie taki tak w załączonym zdjęciu? Czy ten po 28 tabletek jest jakich inny? Zgłupiałam...
 

Załączniki

  • Screenshot_20230802_182016_Chrome.jpg
    Screenshot_20230802_182016_Chrome.jpg
    146,7 KB · Wyświetleń: 59
reklama
Pytanie do dziewczyn biorących duphaston...
Wysłałam męża po receptę i wrócił z niczym bo na recepcie jest Duphston 10mg 28 tabletek
Pani mu powiedzial że jest tylko po 20 tabletek i lekarz musi poprawić receptę bo nie może mu sprzedać...dzizesss
Sprawdziłam w necie i też nie widzę tych pp 28 tabletek...zerknięcie proszę czy bierzecie taki tak w załączonym zdjęciu? Czy ten po 28 tabletek jest jakich inny? Zgłupiałam...
Ja miałam podobną sytuację z Utrogestanem. Dostałam od lekarza recepty na nietypowe paczki i specjalnie dla mnie z hurtowni sprowadzali. Standardowo sprzedają do 15 sztuk a ja mam opakowania po 21 sztuk. Może to podobna sytuacja?
 
Do góry