reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

No serio. Kupiłam taka C. Dałam za nią ok 100zl. I jakoś nie mogłam się z nią ułożyć. Potem trochę córkę w tym kładłam a ostatecznie sprzedałam w cholerę bo zajmowala dużo miejsca
Jak widać zależy od osoby, dla mnie myśle że to będzie całkiem spoko gadżet, szczególnie że już teraz kiedy śpię sama, to obstawiam się dookoła wszelakimi poduszkami 😅
 
reklama
Witam się z wami w 9+1 tyg.
Na pokładzie 4 latka a tym razem na ten moment ciąża blizniacza :)
Termin mam z om na 3.03 chociaż jeśli nic się nie zmieni to ciąża skończy się jakoś w połowie lutego.
Na ciążę pojedyncza byłam gotowa wszystko przemyślane a teraz jedno wielkie pytanie jak to będzie :)
Witaj! Super! Gratulacje! Spokojnej ciąży! :)
 
Witam się z wami w 9+0, zaczyna się robić poważnie 😅
Powoli zaczynam się zastanawiać nad zakupem poduszki ciążowej, myśle że nawet bez widocznego brzucha może być całkiem wygodna, szczególnie że ostatnio ciężko mi znaleźć wygodną pozycję do spania 😄 Macie jakieś polecajki?
Ja proponuję normalną długą w kształcie C - potem się dość wygodnie dziecko na niej karmi jak się nią opaszesz. Chociaż do samego karmienia lepsza może być taka mniejsza, bo wtedy można się łatwiej plecami oprzeć.
 
Dziewczyny, które czekały na wyniki awidności- ile to trwa? Robiłam w piątek i przysięgam, że osiwieję 🤯
Ja dwa dni, a robiłam w labie, który się nie spieszy. Dzisiaj będziesz mieć pewnie, ale nie martw się, wyczerpałam limit pecha🤓 normalnie coś takiego się nie zdarza. 99% osób ma wysoką awidność
 
reklama
Do góry