reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
No ja mam nadal to plamienie już raczej nie robię sobie złudzeń bo bez powodu się takie rzeczy nie dzieją coś jest nie tak... Ja będę się starała dziś dostać do lekarza. Nie wiem dlaczego teraz tak wiele kobiet ma problemy z ciążą i jej utrzymaniem to strasznie przykre 😔
Nastw się pozytywnie. Dziewczyny tutaj opisują różne przypadki. Głową do góry, trzymam kciuki.
 
Witam się z wami w 9+0, zaczyna się robić poważnie 😅
Powoli zaczynam się zastanawiać nad zakupem poduszki ciążowej, myśle że nawet bez widocznego brzucha może być całkiem wygodna, szczególnie że ostatnio ciężko mi znaleźć wygodną pozycję do spania 😄 Macie jakieś polecajki?
 
Witam się z wami w 9+0, zaczyna się robić poważnie 😅
Powoli zaczynam się zastanawiać nad zakupem poduszki ciążowej, myśle że nawet bez widocznego brzucha może być całkiem wygodna, szczególnie że ostatnio ciężko mi znaleźć wygodną pozycję do spania 😄 Macie jakieś polecajki?
Ja miałam i ani razu nie użyłam 🙃
 
reklama
Witam się z wami w 9+0, zaczyna się robić poważnie 😅
Powoli zaczynam się zastanawiać nad zakupem poduszki ciążowej, myśle że nawet bez widocznego brzucha może być całkiem wygodna, szczególnie że ostatnio ciężko mi znaleźć wygodną pozycję do spania 😄 Macie jakieś polecajki?
Ja w poprzedniej ciąży kupiłam sobie taką w kształcie U i używałam jej później cały czas byłam bardzo zadowolona może i nie są tanie ale przede wszystkim w nocy gdy zmieniasz pozycję nie musisz targać tej poduszki ze sobą tylko po prostu się przewracasz. Co takiego mam zdjęcie poniżej
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-08-01-08-12-52-059_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-08-01-08-12-52-059_com.android.chrome.jpg
    224,4 KB · Wyświetleń: 44
Do góry