reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Ja w pierwszej ciąży nie dałam rady zrobić krzywej , miałam takie wymioty Że wytrzymałam może pół h i wszystko zwróciłam ledwo dobiegłam masakra :/ lekarz zlecił jakieś inne badanie cukru i to wystarczyło :) druga była łaskawsza i super poszło :) teraz obawiam się ze może być kiepsko , Boże jak mnie mdli :D nie doświadczyłam nigdy takiego wyczulenia na zapachy :/ jadę wykupić kolejne opakowanie leków na wymioty :)
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży nie dałam rady zrobić krzywej , miałam takie wymioty Że wytrzymałam może pół h i wszystko zwróciłam ledwo dobiegłam masakra :/ lekarz zlecił jakieś inne badanie cukru i to wystarczyło :) druga była łaskawsza i super poszło :) teraz obawiam się ze może być kiepsko , Boże jak mnie mdli :D nie doświadczyłam nigdy takiego wyczulenia na zapachy :/ jadę wykupić kolejne opakowanie leków na wymioty :)
A te leki na wymioty dzialaja? Jaka nazwa jak mozna zapytac? Mi lekarz cos przepisal jeszcze nie bralam.
 
Witam się z wami w 9+1 tyg.
Na pokładzie 4 latka a tym razem na ten moment ciąża blizniacza :)
Termin mam z om na 3.03 chociaż jeśli nic się nie zmieni to ciąża skończy się jakoś w połowie lutego.
Na ciążę pojedyncza byłam gotowa wszystko przemyślane a teraz jedno wielkie pytanie jak to będzie :)
Gratuluje bliźniaków, moje ciche marzenie 🙈 Nudnej i spokojnej ciąży ❤️
 
To jesteśmy w tym samym momencie ciąży...U mnie też dziś 6+3...nie do końca mi przeszli po duphastonie...niecwiem czego jutro się spodziewać w tym szpitalu...
W piątek plamiłam sporo(że zacytuję moją gin- kolor steka🤦‍♀️). Takie skrzepiki wychodziły jeszcze wczoraj. Od piątku wieczorem na duphastonie jestem i dzisiaj jest pierwszy czysty dzień. 6+5. Gin mówiła coś o tym że endometrium było za dużo jeśli dobrze zrozumiałam. Nie muszę rozumieć, bylebym więcej takich stresów nie miała ;)
 
reklama
Witam się z wami w 9+1 tyg.
Na pokładzie 4 latka a tym razem na ten moment ciąża blizniacza :)
Termin mam z om na 3.03 chociaż jeśli nic się nie zmieni to ciąża skończy się jakoś w połowie lutego.
Na ciążę pojedyncza byłam gotowa wszystko przemyślane a teraz jedno wielkie pytanie jak to będzie :)
hej gratuluje blizniakow i zycze spokojnych miesiecy 🙂
 
Do góry