reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

A w poprzedniej ciazy kiedy dowiedziałyście się o płci? Ja w 24 tyg. Ale lekarz miał stary sprzęt, teraz mam nadzieję szybciej
 
reklama
Generalnie powiem Wam że od wczoraj czuje się fatalnie. Jest mi ciągle niedobrze, a po przyjściu z pracy jedyne co jestem w stanie zrobić to pójść spać...jakby mi ktoś baterie wyłączył. Nic nie moge jeść i na nic nie mam ochoty...blee nie myślałam że tak szybko takie objawy się pojawią...
 
reklama
Ja w 1 ciazy na prenatalnych i to byl 11+5, a w drugiej tez na prenatalnych, ten sam lekarz 12+0. Teraz licze ze trafie na tego samego lekarza i tez tak szybko nam powie😂
 
Do góry