reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Co do porodu, miałam cc takie "na życzenie" bardzo sobie chwalę. To była najlepsza decyzja ever. Poszłam na wyznaczony termin, cięcie i w 15 min miałam już córkę. Cała,zdrowa. Tydzień przede mną rodziła koleżanka sn, długo zwlekali i dziecko urodziło się w zamartwicy.
A doszłam do siebie mega szybko, nawet nie czułam,że miałam operację na brzuchu. Jeśli wszystko będzie szczęśliwie to też będę chciała CC :)
Miałaś wskazanie od psychiatry na cc? Bo ja też bardzo bym chciała cc, nie wyobrażam sobie rodzic SN, aż ciarek dostaje na samą myśl
 
Hej dziewczyny, dotarła do mnie cześć wyników. Mam niski sód i wychodzi na to, że mam cytomegalowirusa... Zerknijcie proszę czy ja dobrze widzę 😢 mój lekarz na urlopie, nawet nie wiem co robić w tej sytuacji, bo tylko mówił mi jakie są straszne konsekwencje, a teraz zostałam z czarnymi myślami
 

Załączniki

  • Screenshot_20230726-144719~2.png
    Screenshot_20230726-144719~2.png
    87,3 KB · Wyświetleń: 63
reklama
Do góry