reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Ja już po. Pęcherzyk ok. 4mm, doktor ocenia na 5/6 tyg. Za 3 tygodnie widzę się ponownie na dokładnym usg. I doktor wykrył torbiel na jajniku 4,8 cm 😨 dodam, ze w maju było czysto… Jestem przerażona
Czy lekarz powiedział coś na temat torbieli? W sensie czy jest szansa, że sama się wchłonie? Ja miałam taką torbiel odkrytą podczas usg 2-3 tygodnie po poronieniu w 11tc i ona sama się wchłonęła, lekarz zupełnie się tym nie przejął.
 
Czy lekarz powiedział coś na temat torbieli? W sensie czy jest szansa, że sama się wchłonie? Ja miałam taką torbiel odkrytą podczas usg 2-3 tygodnie po poronieniu w 11tc i ona sama się wchłonęła, lekarz zupełnie się tym nie przejął.
Powiedział, ze to nie jest duża torbiel w gruncie rzeczy, że nie zagraża ciąży (i tak do końca I trymestru nie można jej operować) i dał jasno do zrozumienia, że jeśli pojawi się po stronie torbieli silny ból to jechać ze zdj usg do szpitala z oddziałem gine, jeśli jest ok to jest ok. Skwitował „tak czasami jest, może się wchłonie, obserwujemy”
 
Powiedział, ze to nie jest duża torbiel w gruncie rzeczy, że nie zagraża ciąży (i tak do końca I trymestru nie można jej operować) i dał jasno do zrozumienia, że jeśli pojawi się po stronie torbieli silny ból to jechać ze zdj usg do szpitala z oddziałem gine, jeśli jest ok to jest ok. Skwitował „tak czasami jest, może się wchłonie, obserwujemy”
No to teraz trzymam mocno kciuki, żeby się wchłonęła ✊🏻 Nie martw się na zapas, wszystko będzie dobrze 🤍
 
Powiedział, ze to nie jest duża torbiel w gruncie rzeczy, że nie zagraża ciąży (i tak do końca I trymestru nie można jej operować) i dał jasno do zrozumienia, że jeśli pojawi się po stronie torbieli silny ból to jechać ze zdj usg do szpitala z oddziałem gine, jeśli jest ok to jest ok. Skwitował „tak czasami jest, może się wchłonie, obserwujemy”
Mam nadzieję że się wchłonie ✊ wszystko będzie dobrze 💚
 
Ja już po. Pęcherzyk ok. 4mm, doktor ocenia na 5/6 tyg. Za 3 tygodnie widzę się ponownie na dokładnym usg. I doktor wykrył torbiel na jajniku 4,8 cm 😨 dodam, ze w maju było czysto… Jestem przerażona
Nie martw się. Niosłam torbiel wykryta na 1szej wizycie - 5 cm. Dzisiaj gin powiedziała, ze już prawie nie ma po niej śladu :) także będzie dobrze :)
 
Ja już po. Pęcherzyk ok. 4mm, doktor ocenia na 5/6 tyg. Za 3 tygodnie widzę się ponownie na dokładnym usg. I doktor wykrył torbiel na jajniku 4,8 cm 😨 dodam, ze w maju było czysto… Jestem przerażona
Pod koniec kwietnia lekarz wykrył u mnie torbiel na jajniku 4.5 na 4.5 cm.
Tydzień temu na wizycie nie było po niej śladu. Tak na pocieszenie.
 
reklama
Do góry