reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Zdarza się, że nawet przy przyjmowaniu progesteronu dziewczyny plamią a nawet krwawią, często nie wiadomo od czego :( Ja od samego pozytywnego testu byłam na luteinie. Chyba ma początku 7tc zauważyłam delikatne jasnobrązowe plamienie więc przestraszona pobiegłam do lekarza, który zamienił mi luteinę na duphason. Powiedział, że przy plamieniach wchłanianie luteiny jest po prostu słabsze. Porozmawiaj z lekarzem, być może również warto zamienić.
Dodam, że plamienie trwało 2 dni, a po zamianie luteiny na duphason plamienie całkowicie ustało.
 
reklama
Z Calego serca życze Ci abyś szybciutko nie musiala mieszkac z tesciem. Ioczywiście mam nadzieje ze z ciąża wszystko będzie jak powinno.
Dziękuję bardzo za jedno i drugie 🙂 co prawda mamy swoje 2 pokoje i osobna kuchnie (do czego musiałam przekonywać bardzo męża bo hak mizna mieć 2 kuchnie w jednym domu co ludzie powiedzą) ale wspólną łazienkę korytarzu podwórko teraz mąż dopiero po 8 latach małżeństwa sam zdecydował że zaczniemy się budować (lepiej późno niż wcale)pewnie pare lat to potrwa bo niechcemy kredytu ale chociaż za te parę lat będziemy mieli święty spokój
 
Witajcie dziewczyny
U mnie Radom jak na razie piękna słoneczna pogoda. Ja jeszczę leniuchuję w łózku😀 o dziwo super mi się spało, nawet się nie obudziłam tylko raz do toalety. Właściwie to odeszły mi dolegliwości ciążowe, piersi już nie są bolesne i spokojnie mogę przekręcić się w nocy A do tej pory ciągnął mnie bardzo brzuch. Mam nadzieję że wszystko ok, usg zaplanowane mam dopiero ba 28 sierpnia. Choć dopadła mnie infekcja intymna, brałam już globulki Macmiroll ale jeszcze chyba nie jest ok. Rozważam wizytę w przyszłym tygodniu. Co do informowania o ciąży jak na razie wie tylko mąż. Myślę że poczekamy jeszcze ze 2 tygodnie z informowaniem bliskich. Miłej i słonecznej niedzieli życzę.😀😀😀
Oooo ja byłam spod Radomia ale się wyprowadziłam 5 lat temu :) chociaż często wracam w rodzinne strony i pewnie 15 soeprnia też będę 😇
 
Dziewczyny od wczoraj ma te plamienia delikatne. Czoraj juz dwie dawki luteiny wziete. Czy to normalne ze dzisiaj rano znow zauwazylam plamienia? Wciaz delikatne jasnobrazowe? Mialam nadzieje ze po luteinie ustana.
Ja wtedy co byłam w szpitalu mimo dużych dawek luteiny i duphastonu jeszcze przedłuż 4 albo 5 dni miałam takie brudzenie.
 
U nas w nocy była taka burza,że wow! No i w końcu popadało ❤️ wiecie kocham deszczu, mam swój ogród który jest moja pasją i w tym roku taka susza,że prawie codziennie stoję z wężem i podlewam 🤭 a wczoraj i dziś rano mogłam się delektować widokiem kałuż i mokrej ziemi i patrzyłam jak pięknie się rośliny bujnęły dzięki tej wodzie. My mieszkamy w swoim domku, od teścia mamy bezpieczne 40km, do mojej mamy 10km :) Miłego dnia!
 
U nas w nocy była taka burza,że wow! No i w końcu popadało ❤️ wiecie kocham deszczu, mam swój ogród który jest moja pasją i w tym roku taka susza,że prawie codziennie stoję z wężem i podlewam 🤭 a wczoraj i dziś rano mogłam się delektować widokiem kałuż i mokrej ziemi i patrzyłam jak pięknie się rośliny bujnęły dzięki tej wodzie. My mieszkamy w swoim domku, od teścia mamy bezpieczne 40km, do mojej mamy 10km :) Miłego dnia!
Polecam zrobić nawodnienie 😊 my skończyliśmy robić w czerwcu teraz jeszcze siatka na krety i można w końcu nawieźć ziemi i zasiać trawę 🤪 moje biedne kwiaty w tymczasowych donicach czekają na wsadzenie do gruntu 🫣
 
Cześć Dziewczyny, ja dzisiaj zaplanowałam bardzo leniwy dzień, chociaż pogoda na zewnątrz troszkę się poprawiła, bo u mnie od około dwóch tygodni ciągle lało....
Pomyślałam właśnie to samo co @Kotciara , że jeśli wszystko się dobrze ułoży to ta jasień bedzie super, kocyk, herbatka tzw. "zimowa", słodkości bez wyrzutów sumienia i najważniejsze Mały Człowiek ❤️pięknie to brzmi oby nam się to spełniło 🙂🍁🍂
 
reklama
Hejka . Powiedzcie wam też tak włosy wypadają szczególnie po umyciu? No u mnie jest tragedia 😱😭
Ja właśnie mam wrażenie, że moje włosy są w całkiem dobrej kondycji 🫣😁😁 dawno nie miałam tak "zadbanych" chociaz nic przy nich nie robie bo nie mam sily 🤣 zawsze mi wypadały ale teraz nie zauważyłam aby jakoś bardziej ;)
 
Do góry