reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
hej wszystkim ponownie po kilkudniowej przerwie.. bo byłam zwyczajnie znowu nie do pisania, a działo się trochę.
Stanęło na tym, że wczoraj wybił 8. tydzień, serce bije jak dzwon/160 😯 przed wizytą 3 dni plamienia w dzień miesiączki... dziwne to, ale tak było, więc nie obyło się bez zapisania dupastonu 🫣 (czy to prawda, że ten lek powoduje że też mniej człowieka mdli jeśliby miało?). Jutro znowu badanie krwi, bo wyszła toksoplazmoza...
Pisałyście o jedzonku, no mi też się pozmieniało dosłownie wszystko. Kochałam pomidory, teraz na sam ich widok robię się 🤢 Do pracy biorę wszystkiego po trochu bo okazuje się, że co jakiś czas potrzebuje coś przegryźć nawet jak nie chcę - niweluje ten dziwny posmak, metaliczny czy jeśli go nie ma wcale...
Karta wczoraj założona, ależ to są emocje...
Oj dzieje się...
 
trzeba cały czas się pilnować :) tylko przy kocie to ryzyko wzrasta, zwłaszcza „zabawa” z odchodami przy czyszczeniu kuwety
Ale to też zależy, tak jak moje koty są niewychodzące i nigdy nie były, kupione ze sprawdzonej hodowli, zadbane, czyściutkie, nie jedzą surowego mięsa, to wiem że na 100% z ich strony mi nic nie grozi. 😄
Tym samym to ryzyko zarażenia się toksoplazmozą ograniczyłabym tylko do kotów wychodzących 🤷🏼‍♀️
 
Dziewczyny jaki rodzaj bólu odczucie przy rozciągającej Się macicy? Jak byście to opisały?
Dziś mnie złapał rno tski kłujący ból i jakby ciągnięcie w samym dole brzucha. Polozylam się i po kilku minutach minęło...jestem załamana:( czekam na to usg i wyć mi się chce. Plamienia standardowo są. Nie duże ale są.
 
reklama
Kciuki bardzo się przydadzą, wizyta dopiero na 15 !
Co do bólu mi on przypomina trochę ból jak w trakcie pierwszego dnia miesiączki. Będzie wszystko dobrze, trzymam za Was kciuki ✊🏻❤️ kiedy masz to usg ?
 
Do góry