reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Witam się z wami w 9+1 tyg.
Na pokładzie 4 latka a tym razem na ten moment ciąża blizniacza :)
Termin mam z om na 3.03 chociaż jeśli nic się nie zmieni to ciąża skończy się jakoś w połowie lutego.
Na ciążę pojedyncza byłam gotowa wszystko przemyślane a teraz jedno wielkie pytanie jak to będzie :)
Gratulacje :) napewno wszystko bedzie dobrze.
 
reklama
Mam jeszczce jedno pytanie. Nie planowalam szczepic mojego czterolatka ale boje sie ze z przedszkola przyniesie ospe. Ja ospe przechodzilam ale boje sie o malucba ktory jest w drodze. Chyba jutro zadzwonie i umowoe sie na teemin szczepienia.
 
Witam się z wami w 9+1 tyg.
Na pokładzie 4 latka a tym razem na ten moment ciąża blizniacza :)
Termin mam z om na 3.03 chociaż jeśli nic się nie zmieni to ciąża skończy się jakoś w połowie lutego.
Na ciążę pojedyncza byłam gotowa wszystko przemyślane a teraz jedno wielkie pytanie jak to będzie :)
A właśnie dzisiaj myślałam że na forum nie ma jeszcze bliźniaków😉 gratulacje!
 
Mam jeszczce jedno pytanie. Nie planowalam szczepic mojego czterolatka ale boje sie ze z przedszkola przyniesie ospe. Ja ospe przechodzilam ale boje sie o malucba ktory jest w drodze. Chyba jutro zadzwonie i umowoe sie na teemin szczepienia.
Moje dzieciaki zaszczepione. 3fale ospy juz się przez ich przedszkola przetoczyły a moje żuczki bez kropek💛 Ospa to głupia choroba, bez sensu żeby dzieci cierpiały
 
trzeba sprobowac sie nie martwic ale to trudne. Staram sie myslec ze mnostwo kobiet rodzi i wszystko konczy sie dobrze. Wolalabym isc po raz pierwszy i nie miec takich wspomnien. Druga ciąza to nieplanowana sprawa. Sama swiadomie bym sie nie odwazyla. Musi bycc dobrze
My też zaliczyliśmy wpadkę🙃 oczywiście teraz się bardzo cieszę z tego powodu i czekam na maleństwo. I masz racje, musimy być dobrej myśli i jakoś starać się nie myśleć o tym co było wcześniej, każdy poród jest inny więc tym razem musi być wszystko dobrze! ❣️
Witam się z wami w 9+1 tyg.
Na pokładzie 4 latka a tym razem na ten moment ciąża blizniacza :)
Termin mam z om na 3.03 chociaż jeśli nic się nie zmieni to ciąża skończy się jakoś w połowie lutego.
Na ciążę pojedyncza byłam gotowa wszystko przemyślane a teraz jedno wielkie pytanie jak to będzie :)
Witaj! O jak pięknie😊 gratulacje! Dwa serduszka do kochania więcej❤️
 
Mam jeszczce jedno pytanie. Nie planowalam szczepic mojego czterolatka ale boje sie ze z przedszkola przyniesie ospe. Ja ospe przechodzilam ale boje sie o malucba ktory jest w drodze. Chyba jutro zadzwonie i umowoe sie na teemin szczepienia.
Ja też jeszcze mojej nie szczepiłam, z tym że ona będzie z nami w domu. Nie myślałam nawet w sumie o tych szczepieniach 🤔
 
reklama
Tak plamilam od samego początku ale przeszło mi po duphostanie a teraz nagle znowu się pojawiło po 2 tyg. Ty chyba poprzednia ciążę niestety straciłaś ja też raz juz poroniłam
Niestety tak przeszły plamienia praktycznie od razu po duphastonie ale na następnej wizycie okazało się,że ciąża obumarła. bardzo boję się środowej wizyty :(
Zdrówka dla Was ♥️ kiedy teraz wizyta ? W którym TC jesteś ?
 
Do góry