reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2023

Ja mam połówkowe za 2 dni, ciekawa jestem czy moje maleństwo będzie nadal takie nieśmiałe 🤣 ręce za głowa, nogi razem tylko poslady widać 🤪

Uhh już nie mogę wie doczekać.
Jak wasze samopoczucie babeczki? ❤️
Ja mam 2 prenatalne 15.11 już nie mogę się doczekać.
Co do samopoczucia to jesienna aura chyba mi nie sprzyja...
 
reklama
hej Dziewczyny :) Moje prenatalne sa za rowno tydzien i bardzo nie moge sie ich doczekac 🥰 Szczegolnie po moich ostatnich przebojach :D Plec poznamy na 'baby reveal' i mam nadzieje ze lekarz juz bedzie w stanie dostrzec co mi sie kryje w brzuchu :D Robicie tez taka impreze?

A tak w ogole, pytanie o wage: ile przytylyscie do tej pory? Dzisiaj mam 20+1TC i waga wzrosla o 2,5kg ale przez ostatni miesiac nic mi nie przybylo. Nawet troche twarz, rece i nogi mi zmalaly. Na szczescie dla mnie to nie jest niepokojace bo startowalam z 4 kg za duza waga porownujac do BMI :D A jak jest u was?
 
hej Dziewczyny :) Moje prenatalne sa za rowno tydzien i bardzo nie moge sie ich doczekac 🥰 Szczegolnie po moich ostatnich przebojach :D Plec poznamy na 'baby reveal' i mam nadzieje ze lekarz juz bedzie w stanie dostrzec co mi sie kryje w brzuchu :D Robicie tez taka impreze?

A tak w ogole, pytanie o wage: ile przytylyscie do tej pory? Dzisiaj mam 20+1TC i waga wzrosla o 2,5kg ale przez ostatni miesiac nic mi nie przybylo. Nawet troche twarz, rece i nogi mi zmalaly. Na szczescie dla mnie to nie jest niepokojace bo startowalam z 4 kg za duza waga porownujac do BMI :D A jak jest u was?
U mnie już +7 🫣 - 23+3 i przybieram od samego początku równiutko. Ciekawe jak to się skończy…
 
Ja na początku przybierałam, a ostatnio od ostatniej wizyty z oonirem wagi nic zaledwie 0,2kg (obecną waga 53,4 kg startowałam z 48 kg) ale nic nie mówił lekarz, z dzidziusiem wszystko ok i to najważniejsze
 
U nas połówkowe dopiero 9.11, bo termin na 20.03 :) ale przed polowkowym czeka nas jeszcze wizyta u lekarza prowadzącego :) mamy nadzieje poznać wreszcie płeć, bo nasz bobas to wstydzioch i nie chciał do tej pory pokazać :)
Hej, patrzę że mamy taki sam termin porodu i połówkowych! Powodzenia jutro żeby wszystko było dobrze widać 🥰
 
Hej, patrzę że mamy taki sam termin porodu i połówkowych! Powodzenia jutro żeby wszystko było dobrze widać 🥰
Hej, my już po badaniach, bo musieliśmy przełożyć na 5.11, ale wszystko było dobrze widać :) bobas zdrowy, to najważniejsze :) dostaliśmy od razu skierowanie na echo serca maluszka - Doktor powiedziała, ze nic podejrzanego nie widzi, ale z uwagi na ciążę wysokiego ryzyka lepiej zrobić.
 
Hej, my już po badaniach, bo musieliśmy przełożyć na 5.11, ale wszystko było dobrze widać :) bobas zdrowy, to najważniejsze :) dostaliśmy od razu skierowanie na echo serca maluszka - Doktor powiedziała, ze nic podejrzanego nie widzi, ale z uwagi na ciążę wysokiego ryzyka lepiej zrobić.
A czemu wysokiego ryzyka?
Ja mam dzisiaj badanie, siedzę w pracy i czekam.. 😁
 
Hej, my już po badaniach, bo musieliśmy przełożyć na 5.11, ale wszystko było dobrze widać :) bobas zdrowy, to najważniejsze :) dostaliśmy od razu skierowanie na echo serca maluszka - Doktor powiedziała, ze nic podejrzanego nie widzi, ale z uwagi na ciążę wysokiego ryzyka lepiej zrobić.
Lepiej sprawdzić niż odpuścić 🙂 daj znać po badaniu 🙂
 
reklama
Laski jednak będę musiała sobie zrobić trochę wolnego bo zapisałam się do szkoły rodzenia 🙈 zajęcia popołudniami, najlepsza położna ponoć u nas, oddziałowa zresztą 🙃 2x w tygodniu, za tydzień początek. Dobrze ze zadzwoniłam i terminu nie przegapiłam 😁😇
 
Do góry