reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

U mnie termin na 16.03 wyznaczony, maluch ma 5cm, i fikał na prawo i lewo, dla mnie to szok bo syn leżał jak kloda cała ciąże :D
Prenatalne za tydzień, ale prowadzący na szybko podejrzał raczki, nóżki, żołądek, mózg, pępowinę więc chociaż parę info na plus :)
 
reklama
U mnie termin na 16.03 wyznaczony, maluch ma 5cm, i fikał na prawo i lewo, dla mnie to szok bo syn leżał jak kloda cała ciąże :D
Prenatalne za tydzień, ale prowadzący na szybko podejrzał raczki, nóżki, żołądek, mózg, pępowinę więc chociaż parę info na plus :)
Gratuluję😀😀Ja mam podobny termin 19😂a prenatarne 7.09😀
 
Ja też mam. Do tej pory lekarz robił dopochwowo😀nawet o tym nie pomyślałam😂ale do 7 to jeszcze trochę. Na którą masz godzinę?ja na 9:30😀
7 krew, 8.45 usg.
W poprzedniej ciąży byłam w 12plus3 i ważyłam 6kg więcej i bez problemu było widać, nie wiem może ta galaretka na brzuchu po ciąży blokuję :D) kazał mi na wszelki wypadek wejść z pełnym pęcherzem
 
Hej,

dziś chyba kilka wizyt z tego co kojarzę? Dawajcie dziewczyny znać.
Ja dziś byłam na krwi, jutro USG prenatalne. Zobaczymy jak młodzież sie rozwija.

A zaraz lecę z najstarszym na rozpoczęcie roku, 4 klasa !

U mnie termin na 16.03 wyznaczony, maluch ma 5cm, i fikał na prawo i lewo, dla mnie to szok bo syn leżał jak kloda cała ciąże :D
Prenatalne za tydzień, ale prowadzący na szybko podejrzał raczki, nóżki, żołądek, mózg, pępowinę więc chociaż parę info na plus :)
Fajne wieści. Syn leżacy jak kłoda mocno mnie rozbawił.
Ja po wizycie, gin miał godzinę przesunięcia. U mnie jest na godziny przyszłam za 15:50 bo miałam na 16-tą, a tu mi laska mówi, że jeszcze nie weszła a była umówioną na 15:15 🙁 i to prywatnie za niemałą kasę. Maluszek żyje ma się dobrze, będzie dziewczynka ❤️❤️❤️ ciśnienie mam 130/80 nie wiem, czy prawidłowe, bo nic mi nie mówił 🙂
Okazało się, że coś mnie piecze na dole więc zapobiegawczo dał mi dopochwowo ivagan. Następna wizyta dopiero 27.09
Gratuluje dziewczuszki :)
 
Kochane, łapie mnie co rusz opryszczka na wardze, lekarz zasugerował wczoraj heviran 400 3x1, ktoś brał to w ciąży? Bo wujek google to takie rzeczy wypisuje strasz czytać 🤔
 
Kochane, łapie mnie co rusz opryszczka na wardze, lekarz zasugerował wczoraj heviran 400 3x1, ktoś brał to w ciąży? Bo wujek google to takie rzeczy wypisuje strasz czytać 🤔
Heviran jest na receptę, przepisał Ci?
Ja bym nic nie brała. Jeśli miałaś opryszczke przed ciąża, nie jest ona niebezpieczna. Najgorzej jak pierwszy raz zrobi się w ciąży.
W ciąży wszystkie leki są przeciwskazane. Wiadomo, że jak trzeba to trzeba ale opryszczka nie jest jakaś tragiczna zeby brać antybiotyk...
To moje zdanie. Ja bym na pewno nie wzięła.
 
reklama
Heviran jest na receptę, przepisał Ci?
Ja bym nic nie brała. Jeśli miałaś opryszczke przed ciąża, nie jest ona niebezpieczna. Najgorzej jak pierwszy raz zrobi się w ciąży.
W ciąży wszystkie leki są przeciwskazane. Wiadomo, że jak trzeba to trzeba ale opryszczka nie jest jakaś tragiczna zeby brać antybiotyk...
To moje zdanie. Ja bym na pewno nie wzięła.
Tak dostałam na receptę przepisał mi, dlatego interesuje mnie czy któraś z Was go brała.
 
Do góry