reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Dziewczyny mam pytanie jak przygotowujecie butelki/lejki do laktatora/pojemniki na przechowywanie mleka - generalnie chodzi mi o plastik - czy Wy
Ooo to muszę za nimi popatrzeć.
Miałyście już dziewczyny to USG po 30 tygodniu? Ja już się nie mogę doczekać...
Ja miałam 32+2...teraz już co 2 tygodnie będę chodzić...mała 2200.
 
reklama
Dzięki dziewczyny za wszystkie pieluszkowe polecajki ❤️
Kopiąc po Allegro rzuciły mi się jeszcze w oczy pieluszki KIT&KIN, mają bardzo dobre opinie. Czy któraś z Was używała ich przy swoich maluszkach?
 

Załączniki

  • 41B9B386-2566-4C00-B6DB-714942AD985E.jpeg
    41B9B386-2566-4C00-B6DB-714942AD985E.jpeg
    101,5 KB · Wyświetleń: 40
Ja przy 1 dziecku za każdym razem myłam i wypatrzyłam wręcz gotowałam kilka minut. Przy drugim nie użyłam ani 1 butelki ..zobaczymy jak będzie przy trzecim😊1 kupię żeby mieć nawet na odciągnięcie mleka.
A co z laktatorami ? Kupujecie odrazu ?
Laktator mam po pierwszym dziecku - Canpol elektryczny. Kupiłam na allegro nowe wymienne części. Butelkę mam z aventa plastikową.

Ja też - te białe, jakieś pure. Chciałabym kupić do szpitala bambiboo, ale czekam czy będzie jakaś promocja 🙈
 
Ja teraz będę miała 31 i 4
Laktator mam po pierwszym dziecku - Canpol elektryczny. Kupiłam na allegro nowe wymienne części. Butelkę mam z aventa plastikową.


Ja też - te białe, jakieś pure. Chciałabym kupić do szpitala bambiboo, ale czekam czy będzie jakaś promocja 🙈
I jak elektryczny laktator się sprawdził ? Warto zainwestować ? Bo ja miałam najzwyklejszy i może dlatego źle to wspominam
 
Ja teraz będę miała 31 i 4

I jak elektryczny laktator się sprawdził ? Warto zainwestować ? Bo ja miałam najzwyklejszy i może dlatego źle to wspominam
Ja wtedy zdecydowałam się na niego dlatego, że był najtańszy z elektrycznych. Nie wiedziałam czy się przyda, więc wybrałam taki kompromis. Sprawdził się. Musiałam pompować dość sporo kiedy miałam problemy ze zdrowiem. Robiłam to i w aucie jadąc jako pasażer z zabiegów używając opcji na baterie. Cenię sobie, że nie musiałam ręką ściskać, byłoby to męczące.
 
Ja wtedy zdecydowałam się na niego dlatego, że był najtańszy z elektrycznych. Nie wiedziałam czy się przyda, więc wybrałam taki kompromis. Sprawdził się. Musiałam pompować dość sporo kiedy miałam problemy ze zdrowiem. Robiłam to i w aucie jadąc jako pasażer z zabiegów używając opcji na baterie. Cenię sobie, że nie musiałam ręką ściskać, byłoby to męczące.
Masz rację ja właśnie robiłam to ręcznie to było bardzo męczące i zajmowało co gorsze duuuzo czasu.
Macie już poprane i poprasowane wszytskoe ciuszki ?
 
reklama
Masz rację ja właśnie robiłam to ręcznie to było bardzo męczące i zajmowało co gorsze duuuzo czasu.
Macie już poprane i poprasowane wszytskoe ciuszki ?
Ja dzisiaj właśnie wyprasowalam wszystko 56+ wszystkie kocyki rożki itd. Walizka do szpitala w 80% spakowana 💪 Zeszło mi cały dziej bo tyle ciuszków dostałam 🤯🙀. Planuje jeszcze 62 w drugiej kolejności…
 
Do góry