reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Mnie wątroba nie boli, z woreczkiem też wszystko ok, bo miałam w maju USG jamy brzusznej, ponieważ od jazdy na rowerze ciągle miałam kolki i poszłam prywatnie, tam mnie prześwietliła od A do Z, wątrobę nerki, woreczek, żołądek i wszystko było ok, jedyne co to ciągle swędzi mnie skóra od soboty, ale pójdę na te próby wątrobowe i jeszcze na kwas żółciowy do laboratorium i zobaczymy jakie będę wyniki
 
reklama
o matko, wlasnie o tym samym mialam pisac 🙈 tak, mnie wszystko swedzi, myslalam, ze to od upalow po prostu 😅
W umie od upałów też może być, czytałam również że swędzenie skóry może być spowodowane słabym nawodnieniem ciała, a u mnie od piątku codziennie prawie 30 stopni 🙂, więc profilaktyka i badania owszem, na które oczywiście pójdę chociażby, żeby spać spokojnie, ale trzeba być dobrej myśli bez od raz najgorszych scenariuszy
 
Jakoś nie potrafię się z tego cieszyć. Zwyczajnie od razu czyje że coś jest nie tak i chce mi się ryczeć z bezsilności. Mam wrażenie że to że czuje się od wczoraj lepiej to znak raczej czegoś złego niż dobrego, po dwóch poronieniach jakoś nie potrafię myśleć inaczej.
Miałam tak przez cały urlop (2 tygodnie) a do wizyty zostal mi jeszcze tydzień i sporo było tutaj w tym czasie smutnych informacji 😞 na wizycie okazało się ze jest wszystko Ok z wyjątkiem małej torbieli a brzuch zaczął mnie bolec w dniu wizyty kiedy zdenerwowałam się w pracy…
Myśle ze nasilenie objawow u mnie jest związane ze stresem a bez stresu jest naprawdę dobrze, objawy są znikome, czasem zapominam ze jestem w ciąży, nie mam mdłości, nie wymiotuje a ciąża na ten moment rozwija się prawidłowo.
Nie zawsze brak objawow świadczy o tym, że coś jest nie tak.
Może właśnie los jest dla Ciebie łaskawy w tej ciąży bo tyle już przeszłaś 😘
Umów wizytę bo spokój jest najważniejszy ale wierze ze wszystko jest dobrze ☺️
 
Miałam tak przez cały urlop (2 tygodnie) a do wizyty zostal mi jeszcze tydzień i sporo było tutaj w tym czasie smutnych informacji 😞 na wizycie okazało się ze jest wszystko Ok z wyjątkiem małej torbieli a brzuch zaczął mnie bolec w dniu wizyty kiedy zdenerwowałam się w pracy…
Myśle ze nasilenie objawow u mnie jest związane ze stresem a bez stresu jest naprawdę dobrze, objawy są znikome, czasem zapominam ze jestem w ciąży, nie mam mdłości, nie wymiotuje a ciąża na ten moment rozwija się prawidłowo.
Nie zawsze brak objawow świadczy o tym, że coś jest nie tak.
Może właśnie los jest dla Ciebie łaskawy w tej ciąży bo tyle już przeszłaś 😘
Umów wizytę bo spokój jest najważniejszy ale wierze ze wszystko jest dobrze ☺️
Także nie mam objawów typowych dla ciąży, piersi nie bolą, nie wymiotuję, zero bólów brzucha, jak w panice poszłam do lekarza, okazało się, że wszystko jest ok 🙂, a lekarz stwierdził, że to co mówię nie ma w ciąży dużego znaczenia. Jestem po przejściach i usłyszałam tamta była tamtą, ta jest tą. Więc jak dziewczyny piszą, napewno los jest łaskawy 😘 trzeba myśleć pozytywnie. 🙂
 
Także nie mam objawów typowych dla ciąży, piersi nie bolą, nie wymiotuję, zero bólów brzucha, jak w panice poszłam do lekarza, okazało się, że wszystko jest ok 🙂, a lekarz stwierdził, że to co mówię nie ma w ciąży dużego znaczenia. Jestem po przejściach i usłyszałam tamta była tamtą, ta jest tą. Więc jak dziewczyny piszą, napewno los jest łaskawy 😘 trzeba myśleć pozytywnie. 🙂
tez staram się tak myśleć, to co było już za nami. Przed nami nowe 🙏
 
reklama
Do góry