reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Ja też nie pomogę, doszłam do wniosków, że jak wszystko będzie ok na prenatalnym + pappa to odpuszczę sobie testy nipty
Z doświadczenia po pierwszej ciąży, uwazam ze lepiej zainwestować w bardzo dobrego lekarza od prenatalnych, czasem jechać gdzieś dalej do większego miasta niż wydawać kasę na nifty
 
reklama
Ja też nie pomogę, doszłam do wniosków, że jak wszystko będzie ok na prenatalnym + pappa to odpuszczę sobie testy nipty
Ja dokładnie tak samo planuje, na pappa mam się zgłosić gdzieś między 16 a 19 a usg genetycznie 26 sierpnia. Jeśli nie bedzie wskazań do dalszej diagnostyki to planuje na tym poprzestać.
 
A u mnie dziś cały dzień leje....na weekend wybywamy na dwa dni pozwiedzać ,oby nie było takiej pogody jak dziś u mnie ...
U mnie tez dramat z pogoda
Dziewczyny czy któraś z was odstawiła już duphaston ?
Ja jak byłam na wizycie 9+3 ( we wtorek )
To kazała mi dokończyć opakowanie i odstawić, bo nie ma potrzeby, żebym to brała...
Wydaje mi się trochę za szybko :( za dwa dni mi się kończy opakowanie, ale myślę czy nie brać jeszcze chociaż po połowie tabletki przez caly przyszły tydzień ( teraz biorę po 1 )
Mam covida i jak teraz odstawie i coś się wydarzy to będą robić problem żebym podeszła na pogotowie ) chorobowe covidowe mam do 21.08
Wczoraj na pogotowiu mówili, że mam podejsc dzis po wyniki, a dzisiaj dzwonili, żeby jednak ktoś z rodziny podszedł, żeby nie narażać innych ...
ostatnio dopiero dostałam na wizycie… w czw (11.08) bylam 10+5 a wg usg 11+0 bo wyszła mi torbiel na prawym jajniku i boli mnie brzuch powiedział żeby brać żeby się wchłonęła do kolejnej wizyty na pewno a mam za 3 tyg u niego wiec to będzie prawie 14 tydzień.
W sumie nie wiem czy to nie za długo ale pewnie w przypadku torbieli/ krwiaków itd jest inaczej.
Z tego co kojarzę to jak są problemy z poziomem progesteronu to przyjmuje się do czasu kiedy łożysko zaczyna już go produkować ale w sumie tez ciałko żółte produkuje progesteron.
Kurcze nie wiem sama… może ktoras z dziewczyn ma większe doświadczenie w tym temacie i pomoże 🙈
 
Hej. Ja rano zwrcalam. W sumie pustym zoladkiem. Noc byla koszmarna. Myslalam, ze wytne sobie sama ten durny żołądek 😞 z ranka wzięłam euthyrox. Popilam woda, poslam nastawić zmywarke. I niestety wsytko zwróciłam. Teraz czuje sie dalej zle. Wi m, ze to minie za kilka tygodni, ale musialam sie wyzalic. Nie wiem czy ryzykowac i jedc dzisi obiad czy nie🙈 milej niedzieli.

Moje dzieci nie ogarniają, ze jestem w ciazy. Ja im tlimacze, że w brzuszku mieszka malenki dzidziuś, ale nie kminia tego 😂

Mój maz liczy na córkę 🙈
My oboje w sumie i córki od partnera też 🙈
Mam nadzieje ze Ci to minie szybko minie :( ale zjadłabym coś mimo wszystko…
Może suche ziemniaki, albo chleb z masłem?
 
My oboje w sumie i córki od partnera też 🙈
Mam nadzieje ze Ci to minie szybko minie :( ale zjadłabym coś mimo wszystko…
Może suche ziemniaki, albo chleb z masłem?
Zjem troche ziemniaków z kurczakiem. Chleba juz mam dosyć 😅 w pierwszej ciąży nie doczekalam się objawów, z corka ostatni raz chyba zwrocilam w 17 czy 18 tyg, a z synem zwracalam malo, ale mdlosci byly koszmarne az do polowkowych, potem zgaga masakryczna. Z corka nie mialam zgagi🤔
 
Dziewczyny czy któraś z was odstawiła już duphaston ?
Ja jak byłam na wizycie 9+3 ( we wtorek )
To kazała mi dokończyć opakowanie i odstawić, bo nie ma potrzeby, żebym to brała...
Wydaje mi się trochę za szybko :( za dwa dni mi się kończy opakowanie, ale myślę czy nie brać jeszcze chociaż po połowie tabletki przez caly przyszły tydzień ( teraz biorę po 1 )
Mam covida i jak teraz odstawie i coś się wydarzy to będą robić problem żebym podeszła na pogotowie ) chorobowe covidowe mam do 21.08
Wczoraj na pogotowiu mówili, że mam podejsc dzis po wyniki, a dzisiaj dzwonili, żeby jednak ktoś z rodziny podszedł, żeby nie narażać innych ...
Ja brałam Progesteron besins zamiast duphastonu i odstawiłam na końcu 7 tygodnia. Oczywiście schodziłam stopniowo z 3 tabletek do 2, potem do 1, potem 0. W któryś dzień po odstawieniu miałam tylko lekkie brązowe plamienie, ale przeszło. W pt usg i z dzieckiem wszystko dobrze.
 
Chciałabym jeszcze raz powrócić do testów nipty 😆
Z której strony internetowej korzystałyście żeby zamówić badanie. Jest tego całkiem sporo i nie wiem do końca czym to się od siebie różni 🤦🏼‍♀️
Ja prawdopodobnie będę robić z testdna. Zastanawiam się jeszcze tylko czy nifty czy sanco. Muszę wczytać się w temat.
Ginekolog zalecił usg+ pappe i we wtorek będę dzwonić się rejestrować. Tylko, że pappie nie do końca ufam. A Ty decydujesz się na jedne i drugie czy tylko nifty?
 
Dzień dobry przyszłe mamy:)
To nasze pierwsze forum, i pierwszy wpis☺️.
Trochę się stresujemy ☺️
Dziś zaczęliśmy 8 tydzień. Termin mamy na 26.03.
To moja 4 ciąża. Pierwsza, syn donoszony, druga i trzecia niestety nie udało się i teraz czekamy co nam los przyniesie ❤️. Jestem obarczona kilkoma chorobami więc stres i tak jest podwójny. Wszystkim życzę powodzenia i dużo dobrego ☺️
 
Dzień dobry przyszłe mamy:)
To nasze pierwsze forum, i pierwszy wpis☺️.
Trochę się stresujemy ☺️
Dziś zaczęliśmy 8 tydzień. Termin mamy na 26.03.
To moja 4 ciąża. Pierwsza, syn donoszony, druga i trzecia niestety nie udało się i teraz czekamy co nam los przyniesie ❤️. Jestem obarczona kilkoma chorobami więc stres i tak jest podwójny. Wszystkim życzę powodzenia i dużo dobrego ☺️
Cześć Kasiu, zdaje się ze jesteśmy w tym samym wieku, witaj w grupie ❤️
 
reklama
Ja prawdopodobnie będę robić z testdna. Zastanawiam się jeszcze tylko czy nifty czy sanco. Muszę wczytać się w temat.
Ginekolog zalecił usg+ pappe i we wtorek będę dzwonić się rejestrować. Tylko, że pappie nie do końca ufam. A Ty decydujesz się na jedne i drugie czy tylko nifty?
Jedno i drugie :)
Planuje zrobić tak że wszystkie wyniki będę miała mniej więcej w tym samym czasie. Tak dla własnego lepszego samopoczucia 🥹
A pappie też nie ufam bo mam 33 lata i wiem że wynik może być bardziej stresujący niż powinien 🤷🏼‍♀️
 
Do góry