reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Ja to samo! Na koty patrzę jak intruzy bo mnóstwo dzikich mi goni po podwórku i dziwne to dla mnie że ktoś ma kota w domu i go tak kocha jak dziecko 🤣 Niestety moje dzieci coraz częściej wymuszają by im kupic jakieś zwierzątko. Kota ani psa absolutnie nie chce bo to jak kolejne dziecko z potrzebami, chomików się boję bo gryzą więc może skuszę się na żółwia (wydaje mi się mało wymagający, nie skrzeczy jak papuga i nie gryzie) 😉
Ja miałam chomika, jak byłam dzieckiem i był to chomik syryjski. Jednego miałam 4 lata, a drugiego 3 i ani razu nikogo nie gryzły. Mało tego ten pierwszy był taki, że jak go wzięłam w sobotę rano do łóżka i przykryłam kołderką, to sobie spał przy mnie 😅 a moją siostrą miała dżungarskiego i on był złem wcielonym więc to chyba kwestia jaka rasa/odmiana tego chomika.
 
Ja miałam chomika, jak byłam dzieckiem i był to chomik syryjski. Jednego miałam 4 lata, a drugiego 3 i ani razu nikogo nie gryzły. Mało tego ten pierwszy był taki, że jak go wzięłam w sobotę rano do łóżka i przykryłam kołderką, to sobie spał przy mnie 😅 a moją siostrą miała dżungarskiego i on był złem wcielonym więc to chyba kwestia jaka rasa/odmiana tego chomika.
Ooo właśnie te dżungarskie to są takie dzikie 😁
 
moja 4 latka ma Zespół Aspergera, wszystko musi być tak jak ona chce. Jak zrobię coś inaczej - koniec świata! Czasem jest mi ciężko, bo brakuje mi cierpliwości i spokoju... martwię się też jak będzie, gdy urodzi się bobas, bo dla niej info, żeby nie darła się bo śpi jej siostra to żaden argument 😅 teraz cieszy się z faktu, że będzie starszą siostrą, ale ten entuzjazm może szybko minąć 🤪
Moj synek ucieszył się i od razu powiedział, że będzie braciszek Franek a jak nie brat to będzie mors. 🤷‍♀️😅
 
Do dziewczyn z heparyną. Wypróbowałam opcję z kostką lodu i wnioski są takie, że nie robią się tak siniaki albo to czysty przypadek. Robiłam 3 razy, ale na razie po jednej stronie i pierwsze wkłucie było z lodem - nie ma siniaka, drugie bez lodu - jest siniak, trzecie z lodem - jeszcze nie ma siniaka i raczej się na niego nie zapowiada. Spróbuję jeszcze w tą nieszczęsną prawą stronę, ale trochę musi mi się podgoić.
 
Do dziewczyn z heparyną. Wypróbowałam opcję z kostką lodu i wnioski są takie, że nie robią się tak siniaki albo to czysty przypadek. Robiłam 3 razy, ale na razie po jednej stronie i pierwsze wkłucie było z lodem - nie ma siniaka, drugie bez lodu - jest siniak, trzecie z lodem - jeszcze nie ma siniaka i raczej się na niego nie zapowiada. Spróbuję jeszcze w tą nieszczęsną prawą stronę, ale trochę musi mi się podgoić.
Muszę wypróbować na moje udo, bo ja akurat insulinę daję sobie w udo i tylko w jedno, bo w drugie nie umiem 🤦i też mi się robią siniaki i gulki 😩
 
Dziewczyny mam dziś tak straszną migrenę :( czuje się fatalnie. Nie chcę brać paracetamolu. Macie może jakieś sposoby na uśmierzenie bólu? 😭
Mi też dzisiaj pęka głowa, bylam na pogrzebie wróciłam i musiałam się położyć chociaż na godzinę, wstalam ale nic lepiej dodatkowo mi nos zawaliło :/
Spróbuję go wypłukać, może coś pomoże...
Jeszcze tak gorąco... :(
Wczoraj plażowalam a dziś nie mam siły na nic.

Ja mam 29 lat a mój partner 30 :)
 
reklama
Muszę wypróbować na moje udo, bo ja akurat insulinę daję sobie w udo i tylko w jedno, bo w drugie nie umiem 🤦i też mi się robią siniaki i gulki 😩
Oo, właśnie ja bym chciała się przerzucić na udo, bo nie wyobrażam sobie w późniejszym czasie robić zastrzyki w brzuch. Ta insulinowa, to chyba krótsza nie? Boje się, że jak będę robiła w udo, to sobie w mięsień wbiję 😅
 
Do góry